Aleksandra Siminska Sold at Auction Prices

b. 1962 -

  • Aleksandra Simińska, "Kompozycja I", 1995 r.
    Dec. 01, 2011

    Aleksandra Simińska, "Kompozycja I", 1995 r.

    Est: zł4,000 - zł8,000

    Aleksandra Simińska, "Kompozycja I", 1995 r.. Oil / canvas, 130 x 90 cm. sygnowany i datowany l. d. wewnątrz kompozycji: 'Simińska '95'

    Desa Unicum SA
  • Aleksandra Simińska, "Kompozycja II", 1995 r.
    Dec. 01, 2011

    Aleksandra Simińska, "Kompozycja II", 1995 r.

    Est: zł4,000 - zł8,000

    Aleksandra Simińska, "Kompozycja II", 1995 r.. Oil / canvas, 130 x 90 cm. sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: 'Simińska '95'

    Desa Unicum SA