Jan Sijpestijn Sold at Auction Prices

b. 1945 -

    • Jan Sijpestijn (1945)
      May. 25, 2016

      Jan Sijpestijn (1945)

      Est: €500 - €700

      Uitzicht over een veld rechtsonder get. en gedateerd '81, en in dorso get. en adres van de kunstenaar 'Kerkstraat, Haarlem' olieverf op doek, 99x113 cm

    • Jan Sijpestijn (geb. 1945)
      Jun. 20, 2013

      Jan Sijpestijn (geb. 1945)

      Est: €100 - €150

      Jan Sijpestijn (geb. 1945) Landschap met dieren [1] paneel, gesign. l.o., '72, 17 x 23,5 cm. Sijpestijn, Jan

      De Zwaan