Hein Siberling Sold at Auction Prices

b. 1921 -

    • Hein Siberling (1921-) - 3 werken op papier, inkttekening 23 x 32,5, Gezicht op de Kibboets, gesi
      Oct. 21, 2020

      Hein Siberling (1921-) - 3 werken op papier, inkttekening 23 x 32,5, Gezicht op de Kibboets, gesi

      Est: €100 - €150

      Hein Siberling (1921-) 3 werken op papier, inkttekening 23 x 32,5, Gezicht op de Kibboets, gesigneerd en gedateerd r.o. 1972; aquarel en inkt op papier, 27,5 x 45,5, Dorpsgezicht, gesigneerd en gedateerd rechts midden 71; inkttekening, 23 x 32, Klooster, gesigneerd r.o. ONLINE ONLY Paintings and decorative arts (closing Wednesday oktober 21 from 19.00)

      Veilinghuis Van Spengen