Dan van Severen Sold at Auction Prices

Artist, b. 1927 - d. 2009

      • Dan van Severen (1927-2009)
        Nov. 12, 2024

        Dan van Severen (1927-2009)

        Est: €700 - €1,400

        Dan van Severen (1927-2009) Untitled, five etchings, all numbered with pencil 18/25 lower left, signed and dated '03 lower right.

        Vendu Rotterdam
      • Van Severen Dan - Untitled (1993)
        Oct. 19, 2024

        Van Severen Dan - Untitled (1993)

        Est: €4,600 - €6,000

        Oil on canvas on panel - Sig. on the reverse 1993

        De Vuyst
      • Van Severen Dan - Composition (1989)
        Oct. 19, 2024

        Van Severen Dan - Composition (1989)

        Est: €4,000 - €6,000

        Charcoal drawing on handmade paper - Sig. on the reverse 1989

        De Vuyst
      • Van Severen Dan - Composition (1988)
        Oct. 19, 2024

        Van Severen Dan - Composition (1988)

        Est: €3,000 - €4,000

        Tempera on canvas on board - Sig. on the reverse '88 - Stamp on the reverse Gal. Mercatore, Antwerp

        De Vuyst
      • Van Severen Dan - Composition (1981-1982)
        Oct. 19, 2024

        Van Severen Dan - Composition (1981-1982)

        Est: €1,200 - €1,600

        Watercolour on paper - Sig. in pencil on the reverse "Dan Van Severen / Berlijn-Gent / 1981-82 V"

        De Vuyst
        Oct. 19, 2024

        Est: €1,200 - €1,600

        Watercolour on paper - Sig. in pencil on the reverse "Dan Van Severen / Berlijn-Gent / 1981-82 VI"

        De Vuyst
      • Van Severen Dan - Composition (1977)
        Oct. 19, 2024

        Van Severen Dan - Composition (1977)

        Est: €4,000 - €6,000

        Watercolour on handmade paper - Sig. on the reverse '77

        De Vuyst
      • Van Severen Dan - Untitled (1971-1975)
        Oct. 19, 2024

        Van Severen Dan - Untitled (1971-1975)

        Est: €10,000 - €15,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse "'71-1975"

        De Vuyst
      • VAN SEVEREN, Dan (1927-2009)
        Oct. 18, 2024

        VAN SEVEREN, Dan (1927-2009)

        Est: €200 - €300

        Compositie (1998) Bijgevoegd: Willy Van den BUSSCHE, Roland JOORIS. Dan Van Severen. Stichting Kunstboek, 1999. Catalogus van de tentoonstelling in het PMMK Oostende. Genummerd 50/50 en gesigneerd in potlood + Catalogus PSK Brussel 1974 Ets (29 x 24 cm), getekend in potlood rechts onder, nr. 50/50. Randen iets verkleurd. Moderne houten lijst

        Auctions Van de Wiele
      • DAN VAN SEVEREN (1927-2009)
        Oct. 11, 2024

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009)

        Est: €300 - €400

        Untitled, 1990. Etching. Signed and dated in pencil, numbered III/X. Provenance: Former collection Johan Van Gheluwe. Description FR Sans titre, 1990. Eau-forte. Signée et datée au crayon, numérotée III/X. Provenance: Ex-collection Johan Van Gheluwe. Beschrijving NL Zonder titel, 1990. Ets. Gesigneerd en gedateerd in potlood, genummerd III/X. Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe.

      • DAN VAN SEVEREN (1927-2009)
        Oct. 11, 2024

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009)

        Est: €300 - €500

        Untitled, 1971. Etching. Signed and dated, numbered 15/75. Provenance: Former collection of Johan Van Gheluwe. Description FR Sans titre, 1971. Eau-forte. Signée et datée, numérotée 15/75. Provenance: Ex-collection Johan Van Gheluwe. Beschrijving NL Zonder titel, 1971. Ets. Gesigneerd en gedateerd, genummerd 15/75. Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe.

      • DAN VAN SEVEREN (1927-2009)
        Oct. 11, 2024

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009)

        Est: €200 - €300

        Untitled, 1975. Colour lithograph. Signed and dated in pencil. Numbered 31/100. Description FR Sans titre, 1975. Lithographie en couleur. Signée et datée au crayon. Numérotée 31/100. Beschrijving NL Zonder titel, 1975. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd in potlood. Genummerd 31/100.

      • DAN VAN SEVEREN (1927-2009)
        Oct. 11, 2024

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009)

        Est: €150 - €200

        Untitled. Etching. Signed and dated in pencil, numbered 170/200. Faint rust spotting. Frame. Provenance: Former collection Johan Van Gheluwe. Description FR Sans titre. Eau-forte. Signée et datée au crayon, numérotée 170/200. Légères taches de rouille. Cadre. Provenance: Ex-collection Johan Van Gheluwe. Beschrijving NL Zonder titel. Ets. Gesigneerd en gedateerd in potlood, genummerd 170/200. Licht roestvlekkig. Kader. Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe.

      • DAN VAN SEVEREN (1927-2009)
        Oct. 11, 2024

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009)

        Est: €800 - €1,200

        Untitled, 1966. Pencil, washed ink. Signed and dated on verso 'July 66-18'. Frame. Description FR Sans titre, 1966. Crayon, lavis. Signé et daté au verso. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel, 1966. Potlood, gewassen inkt. Gesigneerd en gedateerd op verso. Kader.

      • Dan Van Severen (1927-2009), flower, pencil drawing on paper 34 x 24 cm. (13.3 x 9.4 in.), Frame: 43 x 33 cm. (16.9 x 12.9 in.)
        Oct. 10, 2024

        Dan Van Severen (1927-2009), flower, pencil drawing on paper 34 x 24 cm. (13.3 x 9.4 in.), Frame: 43 x 33 cm. (16.9 x 12.9 in.)

        Est: €600 - €800

        § Dan Van Severen (1927-2009), flower, pencil drawing on paper Unsigned but with an authentification to the back of the frame. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

        Carlo Bonte Auctions
      • Dan Van Severen (1927-2009) untitled 1971, etching 17/75.
        Oct. 08, 2024

        Dan Van Severen (1927-2009) untitled 1971, etching 17/75.

        Est: €200 - €300

        Dan Van Severen (1927-2009) untitled 1971, etching 17/75.; 49.5 x 35.5 cm.

        CR Art Auctions
      • Dan Van Severen (1927-2009), abstract composition, charcoal on paper 88 x 67 cm. (34.6 x 26.3 in.), Frame: 104 x 82 cm. (40.9 x 32.2 in.)
        Oct. 08, 2024

        Dan Van Severen (1927-2009), abstract composition, charcoal on paper 88 x 67 cm. (34.6 x 26.3 in.), Frame: 104 x 82 cm. (40.9 x 32.2 in.)

        Est: €3,000 - €5,000

        § Dan Van Severen (1927-2009), abstract composition, charcoal on paper With certificate by Nina Borgonjon. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

        Carlo Bonte Auctions
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Untitled, numbered 104/250, signed and dated 1967
        Sep. 23, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Untitled, numbered 104/250, signed and dated 1967

        Est: €300 - €500

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Untitled, numbered 104/250, signed and dated 1967 Dan VAN SEVEREN (1927-2009), ets Zonder titel, genummerd 104/250, getekend en gedateerd 1967

        Maison Jules Veilinghuis
      • DAN VAN SEVEREN (1927-2009)
        Jun. 20, 2024

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009)

        Est: €800 - €1,000

        Untitled, 1980. Indian ink, washed. Signed and dated in pencil on verso. Description FR Sans titre, 1980. Encre de Chine, lavis. Signé et daté au crayon au verso. Beschrijving NL Zonder titel, 1980. Oost-Indische inkt, gewassen. Gesigneerd en gedateerd in potlood op verso.

      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), tempera and charcoal on canvas on board, signed and dated 1986-87 verso
        Jun. 16, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), tempera and charcoal on canvas on board, signed and dated 1986-87 verso

        Est: €1,400 - €1,800

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), tempera and charcoal on canvas on board, signed and dated 1986-87 verso Dan VAN SEVEREN (1927-2009), tempera en houtskool op doek op board, getekend en gedateerd 1986-87 verso

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), screenprint Untitled, signed and numbered 54/100
        Jun. 16, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), screenprint Untitled, signed and numbered 54/100

        Est: €300 - €400

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), screenprint Untitled, signed and numbered 54/100 Dan VAN SEVEREN (1927-2009), zeefdruk Zonder titel, getekend en genummerd 54/100

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Untitled, numbered 6/25, signed and dated ‘86
        Jun. 16, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Untitled, numbered 6/25, signed and dated ‘86

        Est: €250 - €350

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Untitled, numbered 6/25, signed and dated ‘86 Dan VAN SEVEREN (1927-2009), ets Zonder titel, genummerd 6/25, getekend en gedateerd '86

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan van Severen (1927-2009)
        May. 29, 2024

        Dan van Severen (1927-2009)

        Est: €1,500 - €3,000

        Dan van Severen (1927-2009), Untitled, five etchings, all numbered with pencil 18/25 lower left, signed and dated '03 lower right.

        Vendu Rotterdam
      • Van Severen Dan - Lot of 6 compositions (1990-2003)
        May. 18, 2024

        Van Severen Dan - Lot of 6 compositions (1990-2003)

        Est: €1,200 - €1,600

        Lot of 6 etchings - Sig. '90 (1x) in pencil - Monogram '03 (5x) in pencil - Ex. nrs. 57/60 (1x) - 20/25 (5x) - Unframed (1x) - Framed separately (5x)

        De Vuyst
      • VAN SEVEREN DAN (1927 - 2009) - 20th Cent. Belgian
        May. 05, 2024

        VAN SEVEREN DAN (1927 - 2009) - 20th Cent. Belgian

        Est: €1,000 - €2,000

        20th Cent. Belgian drawing with a typical abstract composition - signed Dan Van Severen and dated 1965 on the back VAN SEVEREN DAN (1927 - 2009) tekening in zijn typische stijl van de jaren '60 : "Abstracte compositie" - 35,5 x 23,5 getekend en gedateerd 1965 op verso

        DVC
      • DAN VAN SEVEREN (1927-2009)
        Apr. 25, 2024

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009)

        Est: €3,000 - €3,500

        'Verzameltekening Alfabet', 1980. Charcoal. Framed. Provenance: Patrick De Brock Gallery, acquired directly from the artist. Resale rights applicable. Description FR 'Verzameltekening Alfabet', 1980. Fusain. Cadre. Provenance: Galerie Patrick De Brock, acquis directement de l'artiste. Droit de suite applicable. Beschrijving NL 'Verzameltekening Alfabet', 1980. Houtskool. Kader. Herkomst: Patrick De Brock Gallery, rechtstreeks verworven bij de kunstenaar. Volgrecht van toepassing.

      • DAN VAN SEVEREN (1927-2009)
        Apr. 25, 2024

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009)

        Est: €600 - €800

        Hugo Claus, Antiphon. Bij etsen van Dan Van Severen. Inleiding door Phil Mertens. Aalst, Galerij S65, 1978. Gr. los in-fol. Een van de 50 met de hand in potlood gen. ex., nr. 27. In orig linnen overslagdoos. Description FR Hugo Claus, Antiphon. Bij etsen van Dan Van Severen. Introduction de Phil Mertens. Alost, Galerie S65, 1978. Gr. in-fol. Un des 50 gravés à la main au crayon, ex. gén., n° 27. Dans sa boîte en lin d'origine. Beschrijving NL Hugo Claus, Antiphon. Bij etsen van Dan Van Severen. Inleiding door Phil Mertens. Aalst, Galerij S65, 1978. Gr. los in-fol. Een van de 50 met de hand in potlood gen. ex., nr. 27. In orig linnen overslagdoos.

      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), watercolour Untitled, with stamp signature studio
        Apr. 22, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), watercolour Untitled, with stamp signature studio

        Est: €2,200 - €2,800

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), watercolour Untitled, with stamp signature studio Dan VAN SEVEREN (1927-2009), aquarel Zonder titel, met stempelsignatuur atelier

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), triptych charcoal on paper, signed and dated 1966
        Apr. 22, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), triptych charcoal on paper, signed and dated 1966

        Est: €2,200 - €2,600

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), triptych charcoal on paper, signed and dated 1966 Dan VAN SEVEREN (1927-2009), triptiek houtskool op papier, getekend en gedateerd 1966

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), tempera and charcoal on canvas Untitled, signed and dated 1980
        Apr. 22, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), tempera and charcoal on canvas Untitled, signed and dated 1980

        Est: €4,000 - €6,000

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), tempera and charcoal on canvas Untitled, signed and dated 1980 Dan VAN SEVEREN (1927-2009), tempera en houtskool op doek Zonder titel, getekend en gedateerd 1980

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Composition, signed, dated '87 and numbered 1/100
        Apr. 22, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Composition, signed, dated '87 and numbered 1/100

        Est: €300 - €500

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Composition, signed, dated '87 and numbered 1/100 Dan VAN SEVEREN (1927-2009), ets Compositie, getekend, gedateerd '87 en genummerd 1/100

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithograph Untitled, numbered XV/150, signed and dated '76
        Apr. 22, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithograph Untitled, numbered XV/150, signed and dated '76

        Est: €300 - €500

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithograph Untitled, numbered XV/150, signed and dated '76 Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithografie Zonder titel, genummerd XV/150, getekend en gedateerd '76

        Maison Jules Veilinghuis
      • VAN SEVEREN DAN
        Mar. 23, 2024

        VAN SEVEREN DAN

        Est: €100 - €200

        Oval and diamond

        Campo & Campo
      • VAN SEVEREN DAN
        Mar. 23, 2024

        VAN SEVEREN DAN

        Est: €100 - €200

        Composition

        Campo & Campo
      • VAN SEVEREN DAN
        Mar. 23, 2024

        VAN SEVEREN DAN

        Est: €100 - €200

        Composition

        Campo & Campo
      • Dan VAN SEVEREN. Sans titre. 1990.
        Mar. 16, 2024

        Dan VAN SEVEREN. Sans titre. 1990.

        Est: €300 - €400

        Eau-forte, 32,5 x 25. Signée, datée et justifiée (X/X) en dessous au crayon. Sous verre et passe-partout. Cadre en bois clair.

        Lhomme
      • Van Severen Dan - Composition (1993)
        Mar. 02, 2024

        Van Severen Dan - Composition (1993)

        Est: €3,800 - €5,000

        Pencil and ink on indian papier - Exhibition label on the reverse

        De Vuyst
      • Van Severen Dan - Composition (1976)
        Mar. 02, 2024

        Van Severen Dan - Composition (1976)

        Est: €3,000 - €5,000

        Charcoal on board - Sig. on the reverse 1976

        De Vuyst
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), pencil drawing Untitled 1965, signed
        Feb. 19, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), pencil drawing Untitled 1965, signed

        Est: €1,500 - €2,000

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), pencil drawing Untitled 1965, signed Dan VAN SEVEREN (1927-2009), potloodtekening Zonder titel 1965, getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), pencil drawing Untitled, signed and dated '82 verso
        Feb. 19, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), pencil drawing Untitled, signed and dated '82 verso

        Est: €1,200 - €1,600

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), pencil drawing Untitled, signed and dated '82 verso Dan VAN SEVEREN (1927-2009), potloodtekening Zonder titel, getekend en gedateerd '82 verso

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Composition, numbered 19/200 and signed
        Feb. 19, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Composition, numbered 19/200 and signed

        Est: €250 - €350

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Composition, numbered 19/200 and signed Dan VAN SEVEREN (1927-2009), ets Compositie, genummerd 19/200 en getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithograph Untitled, numbered 83/100, signed and dated '74
        Feb. 19, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithograph Untitled, numbered 83/100, signed and dated '74

        Est: €300 - €400

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithograph Untitled, numbered 83/100, signed and dated '74 Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithografie Zonder titel, genummerd 83/100, getekend en gedateerd '74

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Untitled, numbered 52/70, signed and dated '71
        Feb. 19, 2024

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Untitled, numbered 52/70, signed and dated '71

        Est: €300 - €500

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching Untitled, numbered 52/70, signed and dated '71 Dan VAN SEVEREN (1927-2009), ets Zonder titel, genummerd 52/70, getekend en gedateerd '71

        Maison Jules Veilinghuis
      • DAN VAN SEVEREN (1927-2009) De Kruisweg
        Dec. 10, 2023

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009) De Kruisweg

        Est: €8,000 - €12,000

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009) De Kruisweg 1980 Ensemble de 14 feuilles numérotées Signé et daté au dos sur la dernière feuille Encre sur papier Set van 14 genummerde bladen Getekend en gedateerd op het laatste blad op de achterkant Inkt op papier Set of 14 numbered sheets Signed and dated on the last sheet on the reverse Ink on paper 26 x 20 cm (chaque feuille)

      • DAN VAN SEVEREN (1927-2009)
        Dec. 07, 2023

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009)

        Est: €200 - €300

        Untitled, 2006. Gray pencil. New Year's card. Dated and signed in pencil. Description FR Sans titre, 2006. Crayon gris. Carte du Nouvel An. Datée et signé au crayon. Beschrijving NL Zonder titel, 2006. Grijs potlood. Nieuwjaarskaart. Gedateerd en getekend in potlood.

      • DAN VAN SEVEREN (1927-2009)
        Dec. 06, 2023

        DAN VAN SEVEREN (1927-2009)

        Est: €200 - €300

        Untitled, 1975. Colour lithograph. Signed and dated in pencil, numbered 59/100. Frame. Description FR Sans titre, 1975. Lithographie en couleur. Signée et datée au crayon, numérotée 59/100. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel, 1975. Kleurenlitho. Getekend en gedateerd in potlood, genummerd 59/100. Kader.

      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching, Untitled, numbered 4/25, signed and dated '91
        Nov. 26, 2023

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching, Untitled, numbered 4/25, signed and dated '91

        Est: €250 - €350

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), etching, Untitled, numbered 4/25, signed and dated '91 Dan VAN SEVEREN (1927-2009), ets, Zonder titel, genummerd 4/25, getekend en gedateerd '91

        Maison Jules Veilinghuis
      • Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithograph, Untitled, numbered 85/150, signed and dated '74
        Nov. 26, 2023

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithograph, Untitled, numbered 85/150, signed and dated '74

        Est: €250 - €350

        Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithograph, Untitled, numbered 85/150, signed and dated '74 Dan VAN SEVEREN (1927-2009), lithografie, Zonder titel, genummerd 85/150, getekend en gedateerd '74

        Maison Jules Veilinghuis