Ivan Sedlický Sold at Auction Prices

  • Ivan Sedlický
    Jun. 11, 2011

    Ivan Sedlický

    Est: Kč900 - Kč1,800

    Ivan Sedlický STUDY OF SASKIA. Study of Saskia in a hat according to Rembrandt and set on a geometrical background. Pencil drawing on paper, 315x235 mm, bottom left corner signed „Ivan". Mounted, framed, glassed. Ivan Sedlický STUDIE VON SASKIA. Studie von Saskia mit Hut nach Rembrandt, helle und dunkle Flächen, geometrisch gegliederter Hintergrund. Bleistiftzeichnung auf Papier, 315×235 mm, links unten sign. „Ivan". Passepartout, gerahmt, verglast. Ivan Sedlický STUDIE SASKIE. Studie Saskie v klobouku podle Rembrandta, rozložená do ploch světla a stínů, na geometricky členěném pozadí. Kresba tužkou na papíře, 315×235 mm, sign. vlevo dole „Ivan". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

    Auction House Zezula