Lene Schmidt-Petersen Sold at Auction Prices

b. 1950 -

    • Lene Schmidt-Petersen
      Aug. 31, 2024

      Lene Schmidt-Petersen

      Est: kr500 - kr1,000

      Giv os i dag vor daglig Lykke. Olie på lærred, Signeret. 50 x 60 cm./CD Fremstår med minimale brugsspor.

      Svendborg Auktionerne ApS
    • Lene Schmidt-Petersen
      Aug. 31, 2024

      Lene Schmidt-Petersen

      Est: kr500 - kr1,000

      Lyset fra en Forårsmorgen. Olie på lærred, Signeret. 50 x 60 cm./CD Fremstår med minimale brugsspor.

      Svendborg Auktionerne ApS
      Aug. 28, 2021

      Est: kr3,000 -

      Lene Schmidt-Petersen (f. 1950)# De Musikalske Piger, olie på lærred, 90 x 120/CD

      Svendborg Auktionerne ApS