Russell Scarpulla Sold at Auction Prices

  • SCARPULLA RUSSELL (° in 1947 - werkt en leeft in
    Sep. 26, 2012

    SCARPULLA RUSSELL (° in 1947 - werkt en leeft in

    SCARPULLA RUSSELL (° in 1947 - werkt en leeft in USA) aquarel onleesbaar getiteld (# 15) - 30 x 40 getekend en gedateerd 1994 English Text: aquarelle-signed and dated

    DVC
    Sep. 26, 2012

    SCARPULLA RUSSELL (° in 1947 - werkt en leeft in USA) olieverfschilderij op doek getiteld op verso : 'High Noon' - 100 x 100 getekend en gedateerd augustus 1980 English Text: oil on canvas-signed and dated

    DVC