Jan Saverys Sold at Auction Prices

Painter, b. 1924 - d. 2017

    • 21st Cent. Belgian mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016
      Nov. 17, 2024

      21st Cent. Belgian mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      Est: €100 - €150

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) 21st Cent. Belgian mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016 SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 42 x 29,5 getekend en gedateerd 2016

      DVC
      Nov. 17, 2024

      Est: €100 - €150

      DVC
    • Jan SAVERYS (1924-2017), screenprint Untitled 1952, signed
      Jun. 16, 2024

      Jan SAVERYS (1924-2017), screenprint Untitled 1952, signed

      Est: €200 - €300

      Jan SAVERYS (1924-2017), screenprint Untitled 1952, signed Jan SAVERYS (1924-2017), zeefdruk Zonder titel 1952, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • JAN SAVERYS (1924-2017) Composition abstraite
      May. 27, 2024

      JAN SAVERYS (1924-2017) Composition abstraite

      Est: €1,000 - €1,500

      JAN SAVERYS (1924-2017) Composition abstraite 1951 Monogrammé et daté en bas à gauche Aquarelle sur papier Gemonogrameerd en gedateerd linksonder Aquarel op papier Monogrammed and dated lower left Watercolour on paper 27 x 19 cm

    • Saverys Jan - Composition (1953)
      May. 18, 2024

      Saverys Jan - Composition (1953)

      Est: €1,200 - €1,600

      Pencil and black chalk on paper - Sig. "27-8-53"

      De Vuyst
      Mar. 03, 2024

      Est: €80 - €100

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 41 x 29 getekend en gedateerd 2016 21st Cent. Belgian mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
    • Jan SAVERYS (1924-2017), drawing chalk/grease pencil, monogrammed and dated 1952
      Feb. 19, 2024

      Jan SAVERYS (1924-2017), drawing chalk/grease pencil, monogrammed and dated 1952

      Est: €900 - €1,400

      Jan SAVERYS (1924-2017), drawing chalk/grease pencil, monogrammed and dated 1952 Jan SAVERYS (1924-2017), tekening krijt/vetpotlood, monogram en gedateerd 1952

      Maison Jules Veilinghuis
    • Jan SAVERYS (1924-2017), watercolour Untitled, signed and dated 1961
      Nov. 26, 2023

      Jan SAVERYS (1924-2017), watercolour Untitled, signed and dated 1961

      Est: €250 - €400

      Jan SAVERYS (1924-2017), watercolour Untitled, signed and dated 1961 Jan SAVERYS (1924-2017), aquarel Zonder titel, getekend en gedateerd 1961

      Maison Jules Veilinghuis
      Nov. 11, 2023

      Est: €100 - €150

      SAVERYS JAN 1924 - 2017) werk in gemengde techniek (houtskool en pastel) : "Abstracte compositie" - 29 x 20 getekend en gedateerd 2016 20th Cent. Belgian mixed media (charcoal and pastel) - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
      Nov. 11, 2023

      Est: €100 - €150

      DVC
    • SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek met pastel en houtskool
      Jun. 25, 2023

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek met pastel en houtskool

      Est: €80 - €100

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek met pastel en houtskool : "Abstracte compositie" - 42 x 30 getekend en gedateerd 2016 20th Cent. mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
      Jun. 25, 2023

      Est: €80 - €100

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek met pastel en houtskool : "Abstracte compositie" - 30 x 21 getekend en gedateerd 2016 20th Cent. mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
    • Jan SAVERYS (1924-2017)
      Jun. 18, 2023

      Jan SAVERYS (1924-2017)

      Est: €200 - €300

      Jan SAVERYS (1924-2017) Mixed media pastel and charcoal, monogrammed and dated 2016. Gemengde techniek pastel en houtskool, monogram en gedateerd 2016.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Jan SAVERYS (1924-2017)
      Jun. 18, 2023

      Jan SAVERYS (1924-2017)

      Est: €150 - €200

      Maison Jules Veilinghuis
    • Saverys Jan - Composition (1952)
      May. 20, 2023

      Saverys Jan - Composition (1952)

      Est: €1,500 - €2,000

      Charcoal and watercolour on paper - Sig. "Jan S '52"

      De Vuyst
      May. 07, 2023

      Est: €100 - €200

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - t29 x 21 getekend en gedateerd 2016 English Translation: 21st Cent. Belgian abstract mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
      May. 07, 2023

      Est: €100 - €200

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 41 x 29 getekend en gedateerd 2016 English Translation: 21st Cent. Belgian abstract mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
    • SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 30 x 21 getekend en
      Mar. 05, 2023

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 30 x 21 getekend en

      Est: €100 - €150

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 30 x 21 getekend en gedateerd 2016 21st Cent. Belgian abstract mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
    • SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 42 x 30 getekend en
      Mar. 05, 2023

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 42 x 30 getekend en

      Est: €100 - €150

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 42 x 30 getekend en gedateerd 2016 21st Cent. Belgian abstract mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
    • Saverys Jan - Composition (1962)
      Mar. 04, 2023

      Saverys Jan - Composition (1962)

      Est: €900 - €1,300

      Gouache on paper - Sig. '62

      De Vuyst
    • JAN SAVERYS (1924-2017) Sans titre, 1951 Fusain sur papier. Monogrammé, da
      Dec. 04, 2022

      JAN SAVERYS (1924-2017) Sans titre, 1951 Fusain sur papier. Monogrammé, da

      Est: €600 - €800

      JAN SAVERYS (1924-2017) Sans titre, 1951 Fusain sur papier. Monogrammé, daté et situé en bas à droite. Houtskool op papier. Rechtsonder gemonogrammeerd, gedateerd en gelokaliseerd. 27 x 19,5 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • JAN SAVERYS (1924-2017) Sans titre, 1952 Huile et collage sur panneau. Mono
      Dec. 04, 2022

      JAN SAVERYS (1924-2017) Sans titre, 1952 Huile et collage sur panneau. Mono

      Est: €2,000 - €3,000

      JAN SAVERYS (1924-2017) Sans titre, 1952 Huile et collage sur panneau. Monogrammé et daté en bas à droite. Olieverf en collage op paneel. Rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd. 62 x 39 cm

      Oct. 16, 2022

      Est: €100 - €200

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 42 x 30 getekend en gedateerd 2016 21st Cent. Belgian mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
      Oct. 16, 2022

      Est: €100 - €200

      DVC
    • Jan SAVERYS (1924-2017)
      Jun. 25, 2022

      Jan SAVERYS (1924-2017)

      Est: €400 - €600

      Jan SAVERYS (1924-2017) Oil on hardboard Still life with jug. Signed and dated '49. Olie op hardboard Stilleven met kruik. Gesigneerd en gedateerd '49.

      Maison Jules Veilinghuis
    • JAN SAVERYS (°1924)
      Jun. 09, 2022

      JAN SAVERYS (°1924)

      Est: €400 - €600

      Untitled, 1989. Watercolour on canvas. Signed and dated in black ink. Framed. Description FR Sans titre, 1989. Aquarelle sur toile. Signé et daté à l'encre. Encadré. Beschrijving NL Zonder titel, 1989. Aquarel op doek. Getekend en gedateerd in zwarte inkt. Kader.

    • JAN SAVERYS (°1924)
      Jun. 09, 2022

      JAN SAVERYS (°1924)

      Est: €500 - €750

      Untitled, 1962. Indian ink and watercolour. Signed and dated in ink. Framed. Description FR Sans titre, 1962. Encre de Chine et aquarelle. Signé et daté à l'encre. Encadré. Beschrijving NL Zonder titel, 1962. Oost-Indische inkt en aquarel. Getekend en gedateerd in inkt. Kader.

    • JAN SAVERYS (°1924)
      Jun. 09, 2022

      JAN SAVERYS (°1924)

      Est: €400 - €600

      Untitled, 1961. Watercolour and blue chalk. A lot of two. Both signed and dated in pencil. Both framed. Description FR Sans titre, 1961. Aquarelle et craie bleue. Un ensemble de deux. Tous deux signés et datés au crayon. Tous deux encadrés. Beschrijving NL Zonder titel, 1961. Aquarel en blauw krijt. Een lot van twee. Beide getekend en gedateerd in potlood. Beide in kader.

    • JAN SAVERYS (°1924)
      Jun. 09, 2022

      JAN SAVERYS (°1924)

      Est: €500 - €750

      Untitled, 1952. Watercolour. Signed and dated in black marker. Framed. Description FR Sans titre, 1952. Aquarelle. Signé et daté au marqueur noir. Encadré. Beschrijving NL Zonder titel, 1952. Aquarel. Getekend en gedateerd in zwarte stift. Kader.

    • SAVERYS JAN (1924 - 2017) twee werken in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - telkens : 2
      May. 01, 2022

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) twee werken in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - telkens : 2

      Est: €200 - €300

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) twee werken in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - telkens : 29 x 21 getekend en gedateerd 2016 two 21st Cent. Belgian abstract mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016 SAVERYS JAN (1924 - 2017) twee werken in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - telkens : 29 x 21 getekend en gedateerd 2016||two 21st Cent. Belgian abstract mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
    • SAVERYS JAN (1924 - 2017) SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositi
      May. 01, 2022

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositi

      Est: €150 - €200

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 42 x 29,5 getekend en gedateerd 2016 21st Cent. Belgian abstract mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016 SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 42 x 29,5 getekend en gedateerd 2016||21st Cent. Belgian abstract mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
    • Saverys Jan - Composition
      Mar. 12, 2022

      Saverys Jan - Composition

      Est: €1,600 - €2,200

      Oil on canvas - Sig. -

      De Vuyst
    • JAN SAVERYS (1924-2017) - Sans titre, Paris, 1951
      Dec. 05, 2021

      JAN SAVERYS (1924-2017) - Sans titre, Paris, 1951

      Est: €800 - €1,200

      JAN SAVERYS (1924-2017) Sans titre, Paris, 1951 Encre et fusain sur papier. Signé, daté et situé en bas à gauche. Inkt en houtskool op papier. Links onderaan gesigneerd, gedateerd en gesitueerd. 21 x 27 cm

    • SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek (houtskool en pastel) : "Abstracte compositie"
      Dec. 04, 2021

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek (houtskool en pastel) : "Abstracte compositie"

      Est: €120 - €150

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek (houtskool en pastel) : "Abstracte compositie" - 29,5 x 21 getekend en gedateerd 2016 21st Cent. Belgian abstract mixed media (charcoal and pastel) - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
      Dec. 04, 2021

      Est: €120 - €150

      DVC
      Dec. 04, 2021

      Est: €150 - €200

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek (houtskool en pastel) : "Abstracte compositie" - 41,8 x 29,5 getekend en gedateerd 2016 21st Cent. Belgian abstract mixed media (charcoal and pastel) - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
      Dec. 04, 2021

      Est: €150 - €200

      DVC
      Jun. 05, 2021

      Est: €150 - €200

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek (houtskool en pastel) : "Abstracte compositie" - 49 x 29 getekend en gedateerd 2016 21st Cent. Belgian abstract mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
      Jun. 05, 2021

      Est: €150 - €200

      DVC
      Jun. 05, 2021

      Est: €150 - €200

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek (houtskool en pastel) : "Abstracte compositie" - 41 x 29 getekend en gedateerd 2016 21st Cent. Belgian abstract mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
    • Saverys Jan - Composition (1967) - Composition (1967) - Composition (1972) - Composition (1960)
      May. 15, 2021

      Saverys Jan - Composition (1967) - Composition (1967) - Composition (1972) - Composition (1960)

      Est: €1,500 - €2,000

      Watercolour on paper - Sig. '67 - Unframed & Watercolour on paper - Sig. '67 - Unframed & Watercolour on paper - Sig. '72 - Unframed & Watercolour and India ink on paper - Sig. 1960 - Unframed

      De Vuyst
    • "Composition" aquarelle sur papier. Signé en bas à droite Jan Saverys et daté 1961. Ecole belge. Dim
      Apr. 21, 2021

      "Composition" aquarelle sur papier. Signé en bas à droite Jan Saverys et daté 1961. Ecole belge. Dim

      Est: €500 - €700

      "Composition" aquarelle sur papier. Signé en bas à droite Jan Saverys et daté 1961. Ecole belge. Dim.:+/-35x26,5cm.

      Apr. 04, 2021

      Est: €100 - €200

      DVC
      Apr. 04, 2021

      Est: €100 - €200

      SAVERYS JAN (1924 - 2017) werk in gemengde techniek (houtskool en pastel) : "Abstracte compositie" - 42 x 28,5 getekend en gedateerd 2016 21st Cent. Belgian abstract mixed media - signed Jan Saverys and dated 2016

      DVC
    • Jan Saverys (1924-2017) - Sans titre, 1996. - Huile sur toile. - Signée et datée en bas
      Jan. 27, 2021

      Jan Saverys (1924-2017) - Sans titre, 1996. - Huile sur toile. - Signée et datée en bas

      Est: €1,000 - €1,500

      Jan Saverys (1924-2017) Sans titre, 1996. Huile sur toile. Signée et datée en bas à gauche. Olieverf op doek. Links onderaan gesigneerd en gedateerd. 120 x 100 cm

    • Jan Saverys (1924-2017) - Composition, 1991. - Huile sur toile. - Signée et datée en bas
      Jan. 27, 2021

      Jan Saverys (1924-2017) - Composition, 1991. - Huile sur toile. - Signée et datée en bas

      Est: €800 - €1,200

      Jan Saverys (1924-2017) Composition, 1991. Huile sur toile. Signée et datée en bas à gauche. Olieverf op doek. Links onderaan gesigneerd en gedateerd. 100 x 80 cm

    • Jan Saverys (1924-2017) - Sans titre. - Aquarelle sur papier. - Signée en bas à droite.
      Jan. 27, 2021

      Jan Saverys (1924-2017) - Sans titre. - Aquarelle sur papier. - Signée en bas à droite.

      Est: €500 - €700

      Jan Saverys (1924-2017) Sans titre. Aquarelle sur papier. Signée en bas à droite. Aquarel op papier. Rechts onderaan gesigneerd. 62 x 42 cm

    • Jan Saverys (1924-2017) - Sans titre, 1962. - Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée -
      Jan. 27, 2021

      Jan Saverys (1924-2017) - Sans titre, 1962. - Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée -

      Est: €200 - €300

      Jan Saverys (1924-2017) Sans titre, 1962. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée en bas à droite. Aquarel op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 39,5 x 31,5 cm