Anatoly Andreevich Passan- Sapkov Sold at Auction Prices

b. 1920 -

    • Anatoly Andreevich Passan-Sapkov (1920-1980) - Parasailen
      Dec. 17, 2021

      Anatoly Andreevich Passan-Sapkov (1920-1980) - Parasailen

      Est: €1,500 - €2,500

      Anatoly Andreevich Passan-Sapkov (1920-1980) Parasailen, olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd '72. (A-). 130 x 150 / 136 x 165 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes