Valère Saive Sold at Auction Prices

Painter, Engraver

    • Valère Saive (1908-1987).
      Aug. 31, 2017

      Valère Saive (1908-1987).

      Est: €200 - €300

      Twee gebrandschilderde glas-in-lood ramen, met religieuze voorstellingen. (2) 20e eeuw. 86x50 cm. Enkele beschadigingen.