Steef Roothaan Sold at Auction Prices

b. 1954 -

      • Steef Roothaan (b.1954) Boot
        Jul. 24, 2019

        Steef Roothaan (b.1954) Boot

        Est: £100 - £150

        NO RESERVE Steef Roothaan (b.1954) Boot Painted wooden sculpture, 1986-1987, signed, dated and numbered from the edition of 160, overall 190 x 340 x 40mm (7 1/2 x 13 3/8 x 1/2in) (multiple) This lot is sold subject to Artists Resale Rights, details of which can be found in our Terms and Conditions.

        Forum Auctions - UK
      • Steef Roothaan (1954)
        Jun. 29, 2016

        Steef Roothaan (1954)

        Est: €150 - €200

        'Les imprudents', rechtsonder get. in initialen en gedateerd '85, oliepastel, 119x89 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V. Verworven bij Galerie Van Beveren, Rotterdam. Tentoonstelling: Modern art travels East-West, Rotterdam: 7- 24 juni en Singapore: 10 - 25 augustus 1990.

      • Steef Roothaan (1954)
        Jun. 29, 2016

        Steef Roothaan (1954)

        Est: €150 - €200

        'L'homme au trois coiffures', linksonder get. in initialen, gedateerd '85, oliekrijt op papier, 119x88,5 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V., Verworven bij Galerie Van Beveren, Rotterdam., Tentoonstelling: Modern art travels East-West, Rotterdam: 7 - 24 juni en Singapore: 10 - 25 augustus 1990

      • Steef Roothaan (1954)
        Jun. 29, 2016

        Steef Roothaan (1954)

        Est: €200 - €300

        'Livia's room I' en 'Livia's room II', beide rechts get. in initialen en gedateerd '85, pastel op papier (2x), elk 90x67 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V. Verworven bij Galerie Van Beveren, Rotterdam.