Wilhelmus Gijsbertus Josephus van Roosmalen Sold at Auction Prices

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1964 Aquarel op oo
            Jun. 19, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1964 Aquarel op oo

            Est: €200 - €300

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1964 Aquarel op oosters papier. Getekend en gedateerd in Oost-Indische inkt 'will van roosmalen/1964'. Met annotaties op verso. In kader. 125 x 165 mm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Sans titre, 1964 Aquarelle sur papier. Signé et daté à l'encre de Chine 'will van roosmalen/1964'. Avec annotations au revers. Encadrée. 125 x 165 mm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Untitled (1964). Watercolour on oriental paper. Signed and dated in ink. With annotations on the reverse. Framed. 125 x 165 mm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1961 Oost-Indische
            Jun. 19, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1961 Oost-Indische

            Est: €300 - €400

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1961 Oost-Indische inkt op kalkpapier. Getekend in potlood 'will van Roosmalen.'. Getekend en gedateerd in zwarte stift op verso kader 'Will van Roosmalen/1961'. In kader. 275 x 215 mm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Sans titre, 1961 Dessin à l'encre de Chine sur papier calque. Signé au crayon 'will van Roosmalen'. Signé et daté au revers du cadre 'Will van Roosmalen/1961'. Encadré. 275 x 215 mm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Untitled (1961). Indian ink on tracing paper. Signed in pencil. Signed and dated in black marker on the reverse. Framed. 275 x 215 mm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Ontwerp voor glasraam. Oost-Indis
            Jun. 19, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Ontwerp voor glasraam. Oost-Indis

            Est: €200 - €300

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Ontwerp voor glasraam. Oost-Indische inkt, aquarel en blauwe verf. Getekend en gedateerd 'Will Van Roosmalen.1958'. In kader. 460 x 700 mm (505 x 745 mm (met kader/avec cadre))WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Projet de vitrail. Dessin à l'encre de Chine, aquarelle et peinture bleue. Signé et daté 'Will Van Roosmalen.1958'. 460 x 700 mm (505 x 745 mm (met kader/avec cadre))WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Design for stained glass window. Indian ink, watercolour and blue paint. Signed and dated. Framed. 460 x 700 mm (505 x 745 mm (met kader/avec cadre))

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1957 Oost-Indische
            Jun. 19, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1957 Oost-Indische

            Est: €500 - €750

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1957 Oost-Indische inkt en gouache. Getekend en gedateerd 'will van roosmalen 57'. In kader. 500 x 170 mm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Sans titre, 1957 Dessin à l'encre de Chine et gouache. Signé et daté 'will van roosmalen 57'. Encadré. 500 x 170 mm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Untitled (1957). Indian ink and gouache. Signed and dated. Framed. 500 x 170 mm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Happy birthday mister president.
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Happy birthday mister president.

            Est: €150 - €200

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Happy birthday mister president. Collage. Getekend 'Willvanroosmalen'. Titel, signatuur en stempel op verso. 34.5 x 18 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Happy birthday mister president. Collage. Signé 'Willvanroosmalen'. Titre, signature et cachet au revers. 34.5 x 18 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Happy birthday mister president. Collage. Signed 'Willvanroosmalen'. Titled, signed and with stamp on the reverse. 34.5 x 18 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Panama en Co, 2007. Assemblage. G
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Panama en Co, 2007. Assemblage. G

            Est: €150 - €200

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Panama en Co, 2007. Assemblage. Gedateerd en getekend '2007/Will Van Roosmalen'. 135 x 25 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Panama en Co, 2007. Assemblage. Daté et signé '2007/Will Van Roosmalen'. 135 x 25 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Panama en Co, 2007 Assemblage. Dated and signed '2007/Will Van Roosmalen'. 135 x 25 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Judith, Antwerp 1993. Assemblage
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Judith, Antwerp 1993. Assemblage

            Est: €60 - €80

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Judith, Antwerp 1993. Assemblage. Biscuit en marmer. Titel op onderzijde. Gedateerd en getekend op onderzijde '1993/Will Van Roosmalen'. 29 x 15 x 15 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Judith, Antwerp 1993. Assemblage. Biscuit et marbre. Titre au revers. Daté et signé au revers '1993/Will Van Roosmalen'. 29 x 15 x 15 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Judith, Antwerp 1993 Assemblage (biscuit porcelain and marble). Titled, dated and signed '1993/Will Van Roosmalen' underneath base. 29 x 15 x 15 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Ode aan Jan Fabre, 1992. Bebicte
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Ode aan Jan Fabre, 1992. Bebicte

            Est: €150 - €250

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Ode aan Jan Fabre, 1992. Bebicte doek en kever in plexi koker waarin vijf blauwe biccen. Getekend met opdracht. 24.5 x 12 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Ode à Jan Fabre, 1992. Bic sur toile et coccinelle dans une trousse à stylos. Signé. Avec dédicace. 24.5 x 12 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Ode to Jan Fabre, 1992. Ballpoint pen on canvas, beetle and five Bic ballpoint pens in perspex container. Signed with dedication. 24.5 x 12 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel. Assemblage van een
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel. Assemblage van een

            Est: €50 - €60

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel. Assemblage van een hand in blauw beschilderd plaaster met ring en armband in plastic met bladgoud, gemonteerd op stenen sokkel. 29.4 x 16 x 12 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Sans titre. Assemblage d'une main en plâtre peint bleu foncé avec bague et bracelet en matière plastique avec feuilles d'or, monté sur socle en pierre. 29.4 x 16 x 12 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Untitled. Assemblage (blue painted plaster hand with ring and bracelet in plastic), mounted on stone base. 29.4 x 16 x 12 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 2012. Olie op boar
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 2012. Olie op boar

            Est: €300 - €400

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 2012. Olie op board. Getekend en gedateerd 'Will van Roosmalen/2012'. Overschilderd werk uit 1966, gedateerd 'Will van Roosmalen/1966/ Antwerpen'. 50 x 37 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Sans titre, 2012. Huile sur board. Signé et daté 'Will van Roosmalen/2012'. Oeuvre de 1966, retouchée, datée 'Will van Roosmalen/1966/Antwerpen'. 50 x 37 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Untitled, 2012. Oil on board. Signed and dated 'Will van Roosmalen/2012'. Painted over a work from 1966. Signed and dated as such. 50 x 37 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Goldfinger, 2008. Assemblage. G
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Goldfinger, 2008. Assemblage. G

            Est: €100 - €150

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Goldfinger, 2008. Assemblage. Getekend en gedateerd op sokkel in zwarte stift 'Will van Roosmalen/ 2008'. Eigenhandig getiteld. 14 x 11 cm (29 x 11 cm)WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Goldfinger, 2008. Assemblage. Signé et daté 'Will van Roosmalen/2008'. Titre manuscrit. 14 x 11 cm (29 x 11 cm)WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Goldfinger, 2008. Assemblage. Signed and dated in black marker on base 'Will van Roosmalen/ 2008'. Titled by the artist. 14 x 11 cm (29 x 11 cm)

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Hommage aan Miro, 2009. Assemblag
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Hommage aan Miro, 2009. Assemblag

            Est: €500 - €600

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Hommage aan Miro, 2009. Assemblage (staal, ijzer, koperdraad, veer en nagel). Getekend en gedateerd 'will van Roosmalen/Goede Hoopstraat 1/2000 Antwerpen/april 2009' en 'Will van Roosmalen/2009'. 21 x 24.5 x 10 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Hommage à Miro, 2009. Assemblage (acier, fer, fil de cuivre, plume et clou). Signé et daté 'will van Roosmalen/Goede Hoopstraat 1/2000 Antwerpen/april 2009' et 'Will van Roosmalen/2009'. 21 x 24.5 x 10 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Hommage to Miro, 2009. Assemblage (steel, iron, copper wire, feather and nail). Twice signed and dated. 21 x 24.5 x 10 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Vogel in een Turkse schoorsteen,
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Vogel in een Turkse schoorsteen,

            Est: €500 - €600

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Vogel in een Turkse schoorsteen, 2008. Assemblage in ijzer, deels beschilderd en pluim. Signatuur 'Will van Roosmalen', datum 'Antwerpen 2008' en titel op verso. 21 x 25 x 10.5 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Vogel in een Turkse schoorsteen, 2008. Assemblage en fer, en partie peint et plume. Signature 'Will van Roosmalen', date 'Antwerpen 2008' et titre au revers. 21 x 25 x 10.5 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Vogel in een Turkse schoorsteen, 2008. Assemblage (iron, partially painted and feather). Signed 'Will van Roosmalen', dated and titled on the reverse. 21 x 25 x 10.5 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Beyond grief, 1997 / Ode aan Font
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Beyond grief, 1997 / Ode aan Font

            Est: €600 - €800

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Beyond grief, 1997 / Ode aan Fontana, De Vondeling, 2000. Assemblage. Gemonogrammeerd 'WvR'. Getekend in zwarte stift op verso 'Will van Roosmalen'. Eigenhandig getiteld. 61 x 25 x 7 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Beyond grief, 1997 / Ode aan Fontana, De Vondeling, 2000. Assemblage. Monogrammé 'WvR'. Signé au revers 'Will van Roosmalen'. Titre manuscrit. 61 x 25 x 7 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Beyond grief, 1997/ Ode to Fontana, De Vondeling, 2000. Assemblage. Signed with monogram 'WvR'. Signed in black marker on the reverse 'Will van Roosmaelen'. Titled by the artist. 61 x 25 x 7 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Koning, 1990. Assemblage. Ijzer.
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Koning, 1990. Assemblage. Ijzer.

            Est: €600 - €800

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Koning, 1990. Assemblage. Ijzer. Getekend en gedateerd 'Will van Roosmalen Antwerpen 1990'. H.: 207 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Roi, 1990. Assemblage. Fer. Signé et daté 'Will van Roosmalen Antwerpen 1990'. H.: 207 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Koning, 1990. Assemblage. Iron. Signed and dated 'Will van Roosmalen Antwerpen 1990'. H.: 207 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Koningin, 1990. Assemblage. Diver
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Koningin, 1990. Assemblage. Diver

            Est: €600 - €800

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Koningin, 1990. Assemblage. Diverse materialen. Getiteld, getekend en gedateerd 'Koningin/Will van Roosmalen 1990'. H.: 196 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Koningin, 1990. Assemblage. Matériaux différents. Titré, signé et daté 'Koningin/Will van Roosmalen 1990'. H.: 196 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Koningin, 1990. Assemblage. Various materials. Titled, signed and dated 'Koningin/Will van Roosmalen 1990'. H.: 196 cm

            Jun. 18, 2019

            Est: €150 - €250

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel. Assemblage van een rechtopstaand fietszadel gemonteerd op een houten cilinder, bovenaan blauw beschilderd en met ijzeren beslag. 40.5 x 11.5 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Sans titre. Assemblage d'une selle de vélo montée sur un cylindre en bois peint bleu au sommet et avec bords en fer. 40.5 x 11.5 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Untitled. Assemblage (bicycle saddle mounted on wooden cylinder with blue painted top and wrought iron). 40.5 x 11.5 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Vogelkop, 2009. Assemblage (hout,
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Vogelkop, 2009. Assemblage (hout,

            Est: €150 - €250

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Vogelkop, 2009. Assemblage (hout, top van wandelstok en ijzer), deels beschilderd. Getekend en gedateerd 'Will van Roosmalen 2009'. 40 x 14 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Tête d'oiseau, 2009. Assemblage (bois, sommet d'une canne et fer), en partie peint. Signé et daté 'Will van Roosmalen 2009'. 40 x 14 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Vogelkop, 2009. Assemblage (wood, part of walking cane and iron), partially painted. Signed and dated 'Will van Roosmalen 2009'. 40 x 14 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Figuur, 1981-87 en 2000. Assembla
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Figuur, 1981-87 en 2000. Assembla

            Est: €200 - €300

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Figuur, 1981-87 en 2000. Assemblage (houten katrol en tak, deels rood beschilderd). Getekend en gedateerd 'Will van Roosmalen Grobbendonk 1981', 'Will van Roosmalen Antwerpen Goede Hoopstraat n°1/2000' en 'Will van Roosmalen/1987'. 28.5 x 42 x 14 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Figure, 1981, 1987 et 2000. Assemblage (poulie en bois, tige, en partie peint rouge). Signé et daté 'Will van Roosmalen Grobbendonk 1981', 'Will van Roosmalen Antwerpen Goede Hoopstraat n°1/2000' et 'Will van Roosmalen/1987'. 28.5 x 42 x 14 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Figure, 1981-87 and 2000. Assemblage (wooden pulley and branch, partially painted red). Thrice signed and dated. 28.5 x 42 x 14 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Spiraalvormige paraplubak. Ijzer,
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Spiraalvormige paraplubak. Ijzer,

            Est: €100 - €150

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Spiraalvormige paraplubak. Ijzer, geel en zwart beschilderd. 57 x 20.5 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Porte-parapluie en spirale. Fer, peint en jaune et noir. 57 x 20.5 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Spiral shaped umbrella stand. Iron, yellow and black painted. 57 x 20.5 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Toetsie P, 2009. Assemblage (hout
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Toetsie P, 2009. Assemblage (hout

            Est: €150 - €200

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Toetsie P, 2009. Assemblage (hout, plastic ogen, loden bolletje en plooiijzer). Getekend en gedateerd op verso in zilverstift 'will van roosmalen/2009'. Eigenhandig getiteld. 18.6 x 19 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Toetsie P, 2009. Assemblage (bois, yeux en matière plastique, petite boule en plomb et fer). Signé et daté au revers 'will van roosmalen/2009'. Titre manuscrit. 18.6 x 19 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Toetsie P, 2009. Assemblage (wood, plastic eyes, lead bullet and wrought iron). Signed and dated 'will van roosmalen/2009'. Titled by the artist in silver marker. 18.6 x 19 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel. Assemblage (was en
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel. Assemblage (was en

            Est: €150 - €200

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel. Assemblage (was en gips, beschilderd in wit en zwart). Getekend in zwarte stift 'Will van Roosmalen'. 28 x 8 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Sans titre. Assemblage (cire et plâtre, peint en blanc et noir). Signé 'Will van Roosmalen'. 28 x 8 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Untitled. Assemblage of wax and plaster, painted white and black. Signed in black marker 'Will van Roosmalen'. 28 x 8 cm

          • *WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1967. Olie op boar
            Jun. 18, 2019

            *WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1967. Olie op boar

            Est: €800 - €1,200

            *WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 1967. Olie op board. Getekend en gedateerd 'Will Van Roosmalen/1967'. 83.5 x 64 cm *WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Sans titre, 1967. Huile sur board. Signé et daté 'Will Van Roosmalen/1967'. 83.5 x 64 cm *WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Untitled, 1967. Oil on board. Signed and dated 'Will Van Roosmalen/1967'. 83.5 x 64 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Blauw gebekt, ca. 1960. Assemblag
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Blauw gebekt, ca. 1960. Assemblag

            Est: €150 - €200

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Blauw gebekt, ca. 1960. Assemblage in staal, deels blauw beschilderd. Getekend en gedateerd in zilverstift op verso 'will van roosmalen/1960'. Getiteld op verso. 21 x 13.4 x 6.5 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Blauw gebekt, ca. 1960. Assemblage en acier, en partie peint en bleu. Signé et daté au revers 'will van roosmalen/1960'. Titre au revers. 21 x 13.4 x 6.5 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Blauw gebekt, ca. 1960. Assemblage of steel, partially painted blue. Signed and dated in silver ball point pen. Titled on the reverse 'will van roosmalen/1960'. 21 x 13.4 x 6.5 cm

          • WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 2002. Assemblage va
            Jun. 18, 2019

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 2002. Assemblage va

            Est: €350 - €500

            WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Zonder titel, 2002. Assemblage van een maskerachtig hoofd in oranje-rood beschilderd schuimrubber, bovenaan beslagen met 30-tal spijkers en gemonteerd op gezwart houten sokkeltje. Getekend en gedateerd in zwarte stift op verso 'Will van Roosmalen/antwerpen/Goede Hoopstraat/2002'. 33 x 21.5 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Sans titre, 2002. Assemblage d'une tête en forme d'un masque en mousse peint en rouge orangé, frappé au sommet de 30 clous Signé et daté au revers 'Will van Roosmalen/antwerpen/Goede Hoopstraat/2002'. 33 x 21.5 cm WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Untitled, 2002. Assemblage of mask-like head of red painted foam, with nails on top and mounted on wooden base. Signed and dated in black marker on the reverse 'Will van Roosmalen/antwerpen/Goede Hoopstraat/2002'. 33 x 21.5 cm

          • *WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Schietschijf, 1957. Olieverf op
            Jun. 18, 2019

            *WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Schietschijf, 1957. Olieverf op

            Est: €800 - €1,200

            *WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Schietschijf, 1957. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 'Will Van Roosmalen Antwerpen 1957'. 82 x 65 cm *WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Cible, 1957. Huile sur toile. Signée et datée 'Will Van Roosmalen Antwerpen 1957'. 82 x 65 cm *WILL VAN ROOSMALEN (1930-2017) Target, 1957. Oil on canvas. Signed and dated 'Will Van Roosmalen Antwerpen 1957'. 82 x 65 cm