Aloysius Maria van Roode Sold at Auction Prices

Lithographer, Painter, Wall painter, Mosaizist, b. 1914 - d. 1964

    • Roode, Louis van (1914-1964). (Portrait).
      May. 16, 2024

      Roode, Louis van (1914-1964). (Portrait).

      Est: €70 - €90

      Roode, Louis van (1914-1964). (Portrait). Drawing, gouache, 65x49,7 cm. Idem. (Standbeeld van Gijsbert Karel van Hoogendorp, voor het museum Boymans). Lithograph, 1942, 45,3x35,4 cm., signed "Louis van Roode" and "'42" in pencil. - AND 19 prints and drawings by the same, partly from the collection of the artist Kees Franse, i.a. "Leuvehaven" (black crayon drawing).

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
    • VAN ROODE Louis (Dutch 1914-1964), Portrait of Young Girl, Oil on Canvas, 79x59cm
      Mar. 19, 2023

      VAN ROODE Louis (Dutch 1914-1964), Portrait of Young Girl, Oil on Canvas, 79x59cm

      Est: $250 - $450

      VAN ROODE, Louis (Dutch 1914-1964) Portrait of Young Girl Oil on Canvas 79x59cm

      Davidson Auctions
    • Roode, A.M. ("Louis") van (1914-1964). (Woman).
      May. 19, 2022

      Roode, A.M. ("Louis") van (1914-1964). (Woman).

      Est: €100 - €150

      Roode, A.M. ("Louis") van (1914-1964). (Woman). Drawing, brush and ink, 27,3x21,5 cm., monogrammed "VR" in pen and ink. Idem. (Nude couple). Drawing, blue, red and black gouache, 24x16 cm., signed "L v Roode '56" in black chalk (partly browned). Idem. "Stort o arbeiders, u diep in de zee der wereld (...)". Lithograph, 33,5x24,5 cm., signed "L. v Roode" and "11-7-47" in pen and ink. - AND 13 drawings and 5 lithographs by the same, partly from the collection of the artist Kees Franse.

    • ROODE, A.M. (Louis) VAN (1914-1964). (Portrait of a young woman with stretched neck).
      Dec. 14, 2018

      ROODE, A.M. (Louis) VAN (1914-1964). (Portrait of a young woman with stretched neck).

      Est: €80 - €120

      Lithograph. Ca. 30 x 24,5 cm. (image), ca. 48,5 x 31,5 cm. (leaf). – SCHOONHEYT, M. (Mary) (1938-2011). (Composition). Lithograph. Signed “Mary Schoonheyt” in pencil. Ca. 40,5 x 50 cm. (leaf). (2x) ¶ Ad 1: Sl. (finger-)soiled/ creased in outer blank margins. ¶ Ad 2: Upper blank corners with remnants of tape.

    • Louis van Roode (1914-1964) Portrait of Coby Doeleman. Signed and
      Nov. 01, 2016

      Louis van Roode (1914-1964) Portrait of Coby Doeleman. Signed and

      Est: €200 - €400

      Louis van Roode (1914-1964) Portrait of Coby Doeleman. Signed and dated 1943 lower right. Doek 98 x 78 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Ruiter, G. de (1924-2000). (Building and a streetl
      Nov. 26, 2015

      Ruiter, G. de (1924-2000). (Building and a streetl

      Est: €100 - €150

      Ruiter, G. de (1924-2000). (Building and a streetlight). Lithograph, 31x46,5 cm., monogrammed "G de R '51" in pencil below the image. Roode, A.M. van (1914-1964). "Lift Rotterdam", col. lithograph, in blue and brown, 40,8x29 cm., titled, signed "Louis van Roode '52" and "In opdracht van het Kunstverbond" in pencil below the image. - AND 2 others.

    • LOUIS VAN ROODE (DUTCH, 1914-1964) Untitled (Woman's Head) oil on board
      May. 20, 2012

      LOUIS VAN ROODE (DUTCH, 1914-1964) Untitled (Woman's Head) oil on board

      LOUIS VAN ROODE (DUTCH, 1914-1964) Untitled (Woman's Head) oil on board 55 x 40 cm

      Leonard Joel
    • Louis van Roode (1914-1964) Vijf litho's,
      May. 08, 2012

      Louis van Roode (1914-1964) Vijf litho's,

      Est: €100 - €150

      Louis van Roode (1914-1964) Vijf litho's, waaronder twee kleurenlitho's en drie zwart/wit litho's met afbeeldingen van kranen in de haven, vrouwelijk naakt en andere. Niet gesigneerd. Niet ingelijst. Diverse maten.

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Een verzameling van 19
      May. 08, 2012

      Louis van Roode (1914-1964) Een verzameling van 19

      Est: €200 - €300

      Louis van Roode (1914-1964) Een verzameling van 19 werken uit het atelier van Louis van Roode waaronder tekeningen en litho's. Niet gesigneerd. Niet ingelijst. Diverse afmetingen

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Staand figuur. Niet
      May. 08, 2012

      Louis van Roode (1914-1964) Staand figuur. Niet

      Est: €80 - €100

      Louis van Roode (1914-1964) Staand figuur. Niet gesigneerd. Niet ingelijst. Krijttekening 59x45 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Zittende vrouw. Niet
      May. 08, 2012

      Louis van Roode (1914-1964) Zittende vrouw. Niet

      Est: €80 - €100

      Louis van Roode (1914-1964) Zittende vrouw. Niet gesigneerd. Niet ingelijst. Houtskooltekening 40x34 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Een liggende vrouw.
      May. 08, 2012

      Louis van Roode (1914-1964) Een liggende vrouw.

      Est: €80 - €100

      Louis van Roode (1914-1964) Een liggende vrouw. Niet gesigneerd. Niet ingelijst. Gemengde techniek. 33x45 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Opvliegende vogel.
      May. 08, 2012

      Louis van Roode (1914-1964) Opvliegende vogel.

      Est: €150 - €200

      Louis van Roode (1914-1964) Opvliegende vogel. Gesigneerd. Niet ingelijst. Gemengde techniek. 35x30 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Vrouwelijk naakt. Twee
      May. 08, 2012

      Louis van Roode (1914-1964) Vrouwelijk naakt. Twee

      Est: €100 - €150

      Louis van Roode (1914-1964) Vrouwelijk naakt. Twee afdrukken waarvan één gesigneerd en gedateerd 1942. Niet ingelijst. Litho 38x24 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Compositie. Gesigneerd
      May. 08, 2012

      Louis van Roode (1914-1964) Compositie. Gesigneerd

      Est: €100 - €150

      Louis van Roode (1914-1964) Compositie. Gesigneerd met initialen en gedateerd '50 r.b. Doek 39x50 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Compositie. Niet
      May. 08, 2012

      Louis van Roode (1914-1964) Compositie. Niet

      Est: €100 - €150

      Louis van Roode (1914-1964) Compositie. Niet gesigneerd. Doek 80x75 cm.

      Vendu Rotterdam
      May. 08, 2012

      Est: €100 - €150

      Louis van Roode (1914-1964) Compositie. Niet gesigneerd. Doek 100x80 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Kranen in de haven.
      May. 12, 2009

      Louis van Roode (1914-1964) Kranen in de haven.

      Est: €50 - €70

      Louis van Roode (1914-1964) Kranen in de haven. Gesigneerd en gedateerd '59. Litho 40,5x28,5 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Vrouwelijk naakt.
      May. 12, 2009

      Louis van Roode (1914-1964) Vrouwelijk naakt.

      Est: €100 - €150

      Louis van Roode (1914-1964) Vrouwelijk naakt. Gesigneerd. Paneel 59,5x47,5 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Zittende man.
      May. 12, 2009

      Louis van Roode (1914-1964) Zittende man.

      Est: €50 - €70

      Louis van Roode (1914-1964) Zittende man. Gesigneerd. Herkomst collectie Pierre Janssen. Houtskooltekening 29x36 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Louis van Roode (1914-1964) Liggend naakt (Lotte
      May. 12, 2009

      Louis van Roode (1914-1964) Liggend naakt (Lotte

      Est: €150 - €200

      Louis van Roode (1914-1964) Liggend naakt (Lotte Sterman). Niet gesigneerd. Herkomst collectie Pierre Janssen. Doek 73x98,5 cm.

      Vendu Rotterdam