Pjeroo Roobjee Sold at Auction Prices

Plastic Art

      • Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas ‘The Buysse family’, signed and dated ‘69
        Nov. 25, 2024

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas ‘The Buysse family’, signed and dated ‘69

        Est: €3,000 - €5,000

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas ‘The Buysse family', signed and dated ‘69 Pjeroo ROOBJEE (1945), olie op doek 'De familie Buysse', getekend en gedateerd '69

        Maison Jules Veilinghuis
      • Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas portrait, signed and dated '65
        Nov. 25, 2024

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas portrait, signed and dated '65

        Est: €1,400 - €2,000

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas portrait, signed and dated '65 Pjeroo ROOBJEE (1945), olie op doek portret, getekend en gedateerd '65

        Maison Jules Veilinghuis
      • Pjeroo ROOBJEE (1945), colour drawing ‘Metamorfoze’, signed
        Nov. 25, 2024

        Pjeroo ROOBJEE (1945), colour drawing ‘Metamorfoze’, signed

        Est: €600 - €800

        Pjeroo ROOBJEE (1945), colour drawing ‘Metamorfoze', signed Pjeroo ROOBJEE (1945), kleurtekening 'Metamorfoze', getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas ‘Death in Palermo’, signed, titled and dated 2002 verso
        Nov. 25, 2024

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas ‘Death in Palermo’, signed, titled and dated 2002 verso

        Est: €600 - €1,000

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas ‘Death in Palermo', signed, titled and dated 2002 verso Pjeroo ROOBJEE (1945), olie op doek 'De dood in Palermo', getekend, getiteld en gedateerd 2002 verso

        Maison Jules Veilinghuis
      • PJEROO ROOBJEE (pseud.)
        Oct. 18, 2024

        PJEROO ROOBJEE (pseud.)

        Est: €120 - €180

        C.C. Krijgelmans Tegen een bizarre achtergrond van algemeen verderf Antwerpen Ziggurat 1979 Novelle van Claude C. Krijgelmans, die deel uitmaakte van de zogenaamde "vijfenvijftigers" en het experiment in de roman tot zijn uiterste consequenties doorvoerde In-f° (38,5 x 28 cm), suite van 2 zeefdrukken van Pjeroo Roobjee, beide genummerd en gesign. in potlood. Losbladig, in houten uitgeversdoos van dennenhout. Beperkte oplage van 50 + 10 exx. (nr. 23/50)

        Auctions Van de Wiele
      • PJEROO ROOBJEE (°1945)
        Oct. 11, 2024

        PJEROO ROOBJEE (°1945)

        Est: €100 - €200

        'Il pranzo di Roobjee'. Offset, heightened with coloured pencil. Printed by Hoste. We join: Anonymous. Portrait of Balder. Original black and white photograph. (510 x 680 mm) Provenance: Former collection Johan Van Gheluwe. Description FR 'Il pranzo di Roobjee'. Offset, rehaussée aux crayons de couleur. Imprimé par Hoste. On joint: Anonyme. Portrait de Balder. Photographie originale en noir et blanc. (510 x 680 mm) Provenance: Ex-collection Johan Van Gheluwe. Tot.: 2 ex. Beschrijving NL 'Il pranzo di Roobjee'. Offset, gehoogd met kleurpotlood. Gedrukt door Hoste. Bijgevoegd: Anoniem. Portret van Balder. Originele zwart-witfoto. (510 x 680 mm) Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe. Tot.: 2 ex.

      • Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas Templum, signed and dated 2001
        Sep. 23, 2024

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas Templum, signed and dated 2001

        Est: €2,000 - €4,000

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas Templum, signed and dated 2001 Pjeroo ROOBJEE (1945), olie op doek Templum, getekend en gedateerd 2001

        Maison Jules Veilinghuis
      • PJEROO ROOBJEE (°1945)
        Jun. 20, 2024

        PJEROO ROOBJEE (°1945)

        Est: €100 - €200

        'Tegen een bizarre achtergrond een boswezen met een huidplunje van afgedragen leer'. Pen in Indian ink, coloured pencil. We join by the same: ' "Sit down" said Lebbert tightly'. Pen in Indian ink, colored pencil. Title in pencil on verso. Tot.: 2 ex. Description FR 'Tegen een bizarre achtergrond een boswezen met een huidplunje van afgedragen leer'. Plume à l'encre de Chine, crayon de couleur. On joint du même: Plume à l'encre de Chine, crayon de couleur. Titre au crayon au verso. Tot.: 2 ex. Beschrijving NL 'Tegen een bizarre achtergrond een boswezen met een huidplunje van afgedragen leer'. Pen in Oost-Indische inkt, kleurpotlood. Bijgevoegd van dezelfde: ' "Ga zitten" zei Lebbert strak'. Pen in Oost-Indische inkt, kleurpotlood. Titel in potlood op verso. Tot.: 2 ex.

      • Pjeroo ROOBJEE (1945), colour lithograph Untitled, signed and poem Hugo Claus, signed
        Jun. 18, 2024

        Pjeroo ROOBJEE (1945), colour lithograph Untitled, signed and poem Hugo Claus, signed

        Est: €140 - €200

        Pjeroo ROOBJEE (1945), colour lithograph Untitled, signed and poem Hugo Claus, signed Pjeroo ROOBJEE (1945), kleurenlithografie Zonder titel, getekend en gedicht Hugo Claus, getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • PJEROO ROOBJEE (born 1945 ) Rembrandt in mijn keukentje
        Jun. 17, 2024

        PJEROO ROOBJEE (born 1945 ) Rembrandt in mijn keukentje

        Est: €2,000 - €4,000

        PJEROO ROOBJEE (born 1945 ) Rembrandt in mijn keukentje 1965 Titré et daté au dos Huile sur toile Getiteld en gedateerd op de achterkant Olieverf op doek Titled and dated on the back Oil on canvas 200 x 180 cm

      • Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas 'Ergens buiten op het land (1978-1979)' , signed and dated verso
        Jun. 16, 2024

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas 'Ergens buiten op het land (1978-1979)' , signed and dated verso

        Est: €2,600 - €3,400

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas 'Ergens buiten op het land (1978-1979)' , signed and dated verso Pjeroo ROOBJEE (1945), olie op doek 'Ergens buiten op het land (1978-1979)' , getekend en gedateerd verso

        Maison Jules Veilinghuis
      • Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas 'Jack and Brigitte an overjoyed couple', signed and dated ’75
        Jun. 16, 2024

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas 'Jack and Brigitte an overjoyed couple', signed and dated ’75

        Est: €1,800 - €2,400

        Pjeroo ROOBJEE (1945), oil on canvas 'Jack and Brigitte an overjoyed couple', signed and dated '75 Pjeroo ROOBJEE (1945), olie op doek 'Jack en Brigitte een dolgelukkig stel', getekend en gedateerd '75

        Maison Jules Veilinghuis
      • Roobjee Pjeroo - Templum (2011)
        May. 18, 2024

        Roobjee Pjeroo - Templum (2011)

        Est: €4,000 - €6,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse "Juni - nov 2011" with title - Unframed - With documentation

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - Amerikastraat 23-25 (1984)
        May. 18, 2024

        Roobjee Pjeroo - Amerikastraat 23-25 (1984)

        Est: €1,000 - €2,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse '84 with title - Exhibition label on the reverse

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - Vlaanderen's grond: stront !! (1981)
        May. 18, 2024

        Roobjee Pjeroo - Vlaanderen's grond: stront !! (1981)

        Est: €1,000 - €2,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse '81 with title - Exhibition label on the reverse

        De Vuyst
      • ROOBJEE PJEROO
        Mar. 23, 2024

        ROOBJEE PJEROO

        Est: €30 - €100

        Figures

        Campo & Campo
      • ROOBJEE PJEROO
        Mar. 23, 2024

        ROOBJEE PJEROO

        Est: €50 - €75

        'Derderangsartiest'

        Campo & Campo
      • Roobjee Pjeroo - Floris in de Congo-Belge (1981)
        Mar. 02, 2024

        Roobjee Pjeroo - Floris in de Congo-Belge (1981)

        Est: €1,000 - €2,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse '81 with title

        De Vuyst
      • Pjeroo Roobjee - Lysebotn (1983)
        Dec. 09, 2023

        Pjeroo Roobjee - Lysebotn (1983)

        Est: €1,000 - €1,500

        Canvas - Sig. on the reverse '83 with title - Exhibition label on the reverse

        De Vuyst
      • Pjeroo Roobjee - Roobjee's Farolito nr. 2 't kei (1984)
        Dec. 09, 2023

        Pjeroo Roobjee - Roobjee's Farolito nr. 2 't kei (1984)

        Est: €1,000 - €1,500

        Oil on canvas - Sig. on the reverse 1984 with title - Exhibition label on the reverse

        De Vuyst
      • Pjeroo ROOBJEE (1945), lithograph in colour, 'December geeft januari de bal door', signed and numbered 127/150
        Nov. 26, 2023

        Pjeroo ROOBJEE (1945), lithograph in colour, 'December geeft januari de bal door', signed and numbered 127/150

        Est: €120 - €180

        Pjeroo ROOBJEE (1945), lithograph in colour, 'December geeft januari de bal door', signed and numbered 127/150 Pjeroo ROOBJEE (1945), lithografie in kleur, 'December geeft januari de bal door', getekend en genummerd 127/150

        Maison Jules Veilinghuis
      • ROOBJEE PJEROO (1945-1965)
        Oct. 28, 2023

        ROOBJEE PJEROO (1945-1965)

        Est: €30 - €100

        'Adriaantje in wonderland'

        Campo & Campo
        Oct. 21, 2023

        Est: €4,000 - €6,000

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - Ergens buiten op het land (Somewhere out on the land) (1978-1979)
        Oct. 21, 2023

        Roobjee Pjeroo - Ergens buiten op het land (Somewhere out on the land) (1978-1979)

        Est: €4,000 - €6,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse "juli '78 - jan '79" with title - Exhibition label on the reverse and label Lens Fine Art

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - Jack and Brigitte a very happy couple (1975)
        Oct. 21, 2023

        Roobjee Pjeroo - Jack and Brigitte a very happy couple (1975)

        Est: €5,000 - €7,000

        Oil on canvas - Sig. '75 and sig. on the reverse "mei '75" with title - Exhibition labels on the reverse

        De Vuyst
      • PJEROO ROOBJEE (pseud.)
        Sep. 29, 2023

        PJEROO ROOBJEE (pseud.)

        Est: €180 - €240

        C.C. Krijgelmans Tegen een bizarre achtergrond van algemeen verderf Antwerpen Zigurrat 1979 In-f° (38,5 x 28 cm), suite van 2 zeefdrukken van Pjeroo Roobjee, beide genummerd en gesign. in potlood. Losbladig, in houten uitgeversdoos van dennenhout. Beperkte oplage van 50 + 10 exx. (nr. 8/50) Novelle van Claude C. Krijgelmans, die deel uitmaakte van de zogenaamde "vijfenvijftigers" en het experiment in de roman tot zijn uiterste consequenties doorvoerde

        Auctions Van de Wiele
      • Pjeroo Roobjee (1945): 'Ivoren torens, innerlijke burchten', oil on canvas, dated (19)90
        Aug. 29, 2023

        Pjeroo Roobjee (1945): 'Ivoren torens, innerlijke burchten', oil on canvas, dated (19)90

        Est: €1,500 - €2,500

        Work: 220 x 200 cm Frame: 221,5 x 201,5 cm

        Coronari Auctions
      • Pjeroo Roobjee - Minder dan niets (1982)
        Jun. 10, 2023

        Pjeroo Roobjee - Minder dan niets (1982)

        Est: €1,200 - €2,000

        Canvas - Sig. on the reverse '82 with title

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - Van Gogh, zich de nagels afbijtend (1984) (Van Gogh biting his nails)
        May. 20, 2023

        Roobjee Pjeroo - Van Gogh, zich de nagels afbijtend (1984) (Van Gogh biting his nails)

        Est: €2,000 - €3,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse '84 with title

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - Tjilp dan, mus van mijn klooten (1983)
        Mar. 04, 2023

        Roobjee Pjeroo - Tjilp dan, mus van mijn klooten (1983)

        Est: €1,400 - €2,000

        Canvas - Sig. on the reverse '83 with title

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - Roobjee's Farlolito No. 1 - Self Portrait... (1984)
        Mar. 04, 2023

        Roobjee Pjeroo - Roobjee's Farlolito No. 1 - Self Portrait... (1984)

        Est: €1,400 - €2,000

        Canvas - Verso sig . '84 with title - Exhibition label on the reverse

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - To Quilali, with our Fal and all our whores (1983-84)
        Mar. 04, 2023

        Roobjee Pjeroo - To Quilali, with our Fal and all our whores (1983-84)

        Est: €1,400 - €2,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse juli '83/april '84 with title - Label on the reverse

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - Waar gaan we daarmee naartoe? (1980) Where are we going with that? (1980)
        Mar. 04, 2023

        Roobjee Pjeroo - Waar gaan we daarmee naartoe? (1980) Where are we going with that? (1980)

        Est: €1,800 - €2,600

        Oil on canvas - Sig. on the reverse mei-juni '80 with title - Label on the reverse Lens Fine Art

        De Vuyst
      • Pjeroo ROOBJEE (1945)
        Feb. 13, 2023

        Pjeroo ROOBJEE (1945)

        Est: €1,600 - €2,200

        Pjeroo ROOBJEE (1945) Oil on canvas Landscape with something that reminds you of being Belgian, signed and dated March - Nov. '70s. Olie op doek Landschap met iets dat je eraan herinnert Belg te zijn, getekend en gedateerd maart - nov. '70.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Franky CANE (1961-2019) and Pjeroo ROOBJEE (1945) 'Een trappenhuis in de via Mala' (W:54,5 x H:64,5 cm)
        Jan. 25, 2023

        Franky CANE (1961-2019) and Pjeroo ROOBJEE (1945) 'Een trappenhuis in de via Mala' (W:54,5 x H:64,5 cm)

        Est: €150 - €250

         Franky CANE (1961-2019) and Pjeroo ROOBJEE (1945)  'Een trappenhuis in de via Mala' 2 collectible folders with lithographies and photographs.  We are selling books 6 and 7 of 26 produced. From book 6 most of the lithographies and poems are missing. Book 7 appears to be complete.  Produced by the Klinck Gallery, 1987.

        Flanders Auctions
      • PJEROO ROOBJEE (°1945)
        Dec. 08, 2022

        PJEROO ROOBJEE (°1945)

        Est: €200 - €300

        ‘De Braziliaanse reis’, 1973. Portfolio containing five screen prints. All signed and dated, numbered in pencil 57/125. Each print with separate title sheet. Published by the Association for the Museum of Contemporary Art, Ghent. Orig. folder. We join by the same:'door het volk, met het volk'. Orig. color photograph. Signed, dated and numbered in pencil 57/125. Description FR ‘De Braziliaanse reis’, 1973. farde avec cinq sérigraphies. Toutes signées et datées, numérotées au crayon 57/125. Chaque tirage est accompagné d'une feuille de titre séparée. Publié par le Musée d'art contemporain de Gand. Farde orig. On y joint du même: 'door het volk, met het volk'. Photo en couleur. Signée, datée et numérotée au crayon 57/125. Beschrijving NL ‘De Braziliaanse reis’, 1973. Map met vijf zeefdrukken. Alle getekend en gedateerd, genummerd in potlood 57/125. Elke prent met apart titelvel. Uitgave Vereniging voor het Museum van Hedendaagse Kunst, Gent. Orig. map. Bijgevoegd van dezelfde: 'door het volk, met het volk'. Orig. kleurenfoto. Getekend, gedateerd en genummerd in potlood 57/125.

      • Pjeroo ROOBJEE (1945)
        Nov. 28, 2022

        Pjeroo ROOBJEE (1945)

        Est: €300 - €400

        Pjeroo ROOBJEE (1945) Watercolor the strange man, signed and dated '88. Aquarel de vreemde man, getekend en gedateerd '88.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Pjeroo ROOBJEE (1945)
        Nov. 28, 2022

        Pjeroo ROOBJEE (1945)

        Est: €800 - €1,200

        Pjeroo ROOBJEE (1945) De sapeurloot. Gouache and watercolor, drawn. De sapeurloot. Gouache en aquarel, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Pjeroo ROOBJEE (1945)
        Nov. 27, 2022

        Pjeroo ROOBJEE (1945)

        Est: €2,600 - €3,000

        Pjeroo ROOBJEE (1945) Uncle Jani's secret estate. Oil on paper, signed and dated 2006 verso. Het geheime landgoed van oom Jani. Olie op papier, getekend en gedateerd 2006 verso.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Roobjee Pjeroo - Roobjee's Farlolito nr. 4 - Open brief... (1984)
        Oct. 22, 2022

        Roobjee Pjeroo - Roobjee's Farlolito nr. 4 - Open brief... (1984)

        Est: €1,400 - €2,000

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - F.C. Zegelsem - Vigor Hamme: uitgesteld (1982-83)
        Oct. 22, 2022

        Roobjee Pjeroo - F.C. Zegelsem - Vigor Hamme: uitgesteld (1982-83)

        Est: €1,400 - €2,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse '82-'83 with title

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - Ben jij ook zo bang van de wilde beesten en de meissies, Oscar Wilde? (1969) (Are you also so afraid of the wild beasts and the girls, Oscar Wilde?)
        Oct. 22, 2022

        Roobjee Pjeroo - Ben jij ook zo bang van de wilde beesten en de meissies, Oscar Wilde? (1969) (Are you also so afraid of the wild beasts and the girls, Oscar Wilde?)

        Est: €3,400 - €5,000

        Oil on canvas - Sig. '69 and sig. on the reverse feb.-maart '69 with title - Exhibition label on the reverse - Unframed

        De Vuyst
      • PJEROO ROOBJEE (°1945)
        Jun. 08, 2022

        PJEROO ROOBJEE (°1945)

        Est: €1,200 - €1,500

        'Al dat bloed, al mijn doden', 1986 Canvas. Signature, title and date on the reverse. Provenance: Lens Fine Art, Antwerp, s.d.; De Vuyst, Lokeren, s.d.; Private collection Antwerp Description FR 'Al dat bloed, al mijn doden', 1986 Toile. Signature, titre et date au revers. Provenance: Lens Fine Art, Anvers, s.d.; De Vuyst, Lokeren, s.d.; Collection privée Anvers Beschrijving NL 'Al dat bloed, al mijn doden', 1986 Doek. Signatuur, titel en datum op verso. Herkomst: Lens Fine Art, Antwerpen, s.d.; De Vuyst, Lokeren, s.d.; Privéverzameling Antwerpen

      • PJEROO ROOBJEE (°1945)
        Jun. 08, 2022

        PJEROO ROOBJEE (°1945)

        Est: €1,200 - €1,500

        'Al die verdomde plaatsen waar ik gezeikt en gezeken heb', 1986 Canvas. Signature, title and date on the reverse. Provenance: Lens Fine Art, Antwerp, s.d.; De Vuyst, Lokeren, s.d.; Private collection Antwerp Description FR 'Al die verdomde plaatsen waar ik gezeikt en gezeken heb', 1986 Toile. Signature, titre et date au revers. Provenance: Lens Fine Art, Anvers, s.d.; De Vuyst, Lokeren, s.d.; Collection privée Anvers Beschrijving NL 'Al die verdomde plaatsen waar ik gezeikt en gezeken heb', 1986 Doek. Signatuur, titel en datum op verso. Herkomst: Lens Fine Art, Antwerpen, s.d.; De Vuyst, Lokeren, s.d.; Privé-verzameling Antwerpen

      • Roobjee Pjeroo - Roobjee's Farolito nr. 3 - The tub (1984)
        May. 21, 2022

        Roobjee Pjeroo - Roobjee's Farolito nr. 3 - The tub (1984)

        Est: €2,000 - €3,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse 1984 with title

        De Vuyst
      • Roobjee Pjeroo - De hongerkunstenaar en zijn plaatsvervanger (1984-85) (The hunger artist and his substitute)
        May. 21, 2022

        Roobjee Pjeroo - De hongerkunstenaar en zijn plaatsvervanger (1984-85) (The hunger artist and his substitute)

        Est: €2,000 - €3,000

        Oil on canvas - Sig. on the reverse '84-'85 with title - Unframed

        De Vuyst
      • Pjeroo ROOBJEE (1945)
        May. 15, 2022

        Pjeroo ROOBJEE (1945)

        Est: €100 - €200

        Pjeroo ROOBJEE (1945) Drawing in colors Mother and child. Signed and dated. Kleurtekening Moeder en kind. Gesigneerd en gedateerd '78

        Maison Jules Veilinghuis
      • Roobjee Pjeroo - Roobjee's Farolito nr. 2 't kei (1984)
        Mar. 12, 2022

        Roobjee Pjeroo - Roobjee's Farolito nr. 2 't kei (1984)

        Est: €2,000 - €3,000

        Oil on canvas - Verso sig . 1984 with title - Exhibition label on the reverse -

        De Vuyst