Jan van Rijswijck Sold at Auction Prices

Porträtmaler

    • VAN RIJSWIJCK JAN
      Jan. 20, 2024

      VAN RIJSWIJCK JAN

      Est: €80 - €120

      Mill in Stavenisse (Zeeland)

      Campo & Campo
    • VAN RIJSWIJCK Jan get. 'Brug over de Reien te Brugge' olie op paneel
      Feb. 15, 2023

      VAN RIJSWIJCK Jan get. 'Brug over de Reien te Brugge' olie op paneel

      Est: €150 - €200

      VAN RIJSWIJCK Jan get. 'Brug over de Reien te Brugge' olie op paneel; 38 x 49,5 - Afmetingen met kader 50 x 61

      Debaveye
    • JAN VAN RIJSWIJCK (1892-1953)
      Dec. 08, 2021

      JAN VAN RIJSWIJCK (1892-1953)

      Est: €400 - €600

      Interior with flowers in a vase, 1928. Canvas. Signed and dated 'Jan van Rijswijck 1928'. Description FR Fleurs dans un vase, 1928. Toile. Signée et datée 'Jan van Rijswijck 1928'. Beschrijving NL Interieur met bloemen in vaas, 1928. Doek. Getekend en gedateerd 'Jan van Rijswijck 1928'.

      Dec. 08, 2021

      JAN VAN RIJSWIJCK (1892-1953)

      Est: €400 - €500

      Interior with coffee pot. Canvas. Signed 'Jan van Rijswijck'. Description FR Intérieur avec cafetière. Toile. Signée 'Jan van Rijswijck'. Beschrijving NL Interieur met Naamse koffiepot. Doek. Getekend 'Jan van Rijswijck'.

      Dec. 14, 2016

      JAN VAN RIJSWIJCK (1892-1953)

      Est: €300 - €400

      JAN VAN RIJSWIJCK (1892-1953) Charcoal. Signed. With date. Framed. 555 x 430 mm JAN VAN RIJSWIJCK (1892-1953) 'Théatre Royal Francais/Carmen'. Houtskool. Getekend 'Jan Van Rijswijck'. Met datum 1931. In kader. 555 x 430 mm JAN VAN RIJSWIJCK (1892-1953) Fusain. Signé. Avec date. Encadré. 555 x 430 mm

    • Roeselare in spring, a bright painting by Jan van Rijswijck
      Dec. 12, 2016

      Roeselare in spring, a bright painting by Jan van Rijswijck

      Est: €400 - €600

      RIJSWIJCK, Jan van (Dutch 1892 - 1953). Spring in Roeselare, 1945. Oil on canvas laid down on board (maroufle), signed 'Jan van Rijswijck' and dated (lower right); framed. Good condition.

      Adams Amsterdam Auctions
    • Jan Van Rijswijck (1892-1953). Dimensions: 0m36 x
      May. 15, 2012

      Jan Van Rijswijck (1892-1953). Dimensions: 0m36 x

      Est: €130 - €160

      Jan Van Rijswijck (1892-1953). Dimensions: 0m36 x 0m30

      Galerie Moderne