Gert De Rijk Sold at Auction Prices

b. 1945 - d. 2009

    • GERT DE RIJK (1945-2009) Torso van een zwangere naakte vrouw. Br
      Jun. 18, 2019

      GERT DE RIJK (1945-2009) Torso van een zwangere naakte vrouw. Br

      Est: €400 - €500

      GERT DE RIJK (1945-2009) Torso van een zwangere naakte vrouw. Brons, olijfgroene patina. Gemonteerd op een grijs-wit marmeren sokkel. H.: 54 (70) cm GERT DE RIJK (1945-2009) Torse d'une femme nue, enceinte. Epreuve en bronze à patine vert olive. Montée sur un socle en marbre gris veiné blanc. H.: 54 (70) cm GERT DE RIJK (1945-2009) Torso of a pregnant nude woman. Bronze, olive green patina. Mounted on a grey-white marble stand. H.: 54 (70) cm

    • GERT DE RIJK (1945-2009)
      Mar. 19, 2019

      GERT DE RIJK (1945-2009)

      Est: €600 - €800

      GERT DE RIJK (1945-2009) Torso van een zwangere naakte vrouw. Brons, olijfgroene patina. Gemonteerd op een grijs-wit marmeren sokkel. H.: 54 (70) GERT DE RIJK (1945-2009) Torse d'une femme nue, enceinte. Epreuve en bronze à patine vert olive. Montée sur un socle en marbre gris veiné blanc. H.: 54 (70) GERT DE RIJK (1945-2009) Torso of a pregnant nude woman. Bronze, olive green patina. Mounted on a grey-white marble stand. H.: 54 (70)

    • Gert de Rijk,1945 Utrecht - 2009
      Apr. 08, 2016

      Gert de Rijk,1945 Utrecht - 2009

      Est: €1,500 - €2,500

      VASE Keramik, bemalt. Höhe: ca. 60,5 cm. Bodenseitig bezeichnet. Elfenbeinfarbener Scherben, blau, schwarz, gelb und rot bemalt und glasiert. Literatur: Abgebildet in: Gert de Rijk, Keramist 1945 - 2009, S. 76. (1041333) (119556) (12)

    • Gert de Rijk (1945-2009) - Sculpture
      Nov. 30, 2015

      Gert de Rijk (1945-2009) - Sculpture

      Est: €350 - €500

      Multicolored ceramic sculpture. Studio pottery, dated 1993. On wooden base. Height without base 36 cm. Provenance: Galerie andere wereld 1993. (with original invoice)

      ACA Auctions