Ietske Johanna Richters Sold at Auction Prices

  • Ietske Richters (1912-2004) Portret van een meisje
    Nov. 12, 2013

    Ietske Richters (1912-2004) Portret van een meisje

    Est: €100 - €150

    Ietske Richters (1912-2004) Portret van een meisje met rode strik in het haar. Gesigneerd r.b. en gedateerd 1945. Doek 37 x 33 cm.

    Vendu Rotterdam
  • Ietske Johanna Richters (1912-1997), 'Dame met
    Sep. 18, 2012

    Ietske Johanna Richters (1912-1997), 'Dame met

    Est: €80 - €100

    Ietske Johanna Richters (1912-1997), 'Dame met witte blouse', gesigneerd en gedateerd '46, doek, afm. 45 x 39 cm.

    Zeeuws Veilinghuis
  • Ietske Johanna Richters (1912-1997), 'Meisje met
    Sep. 18, 2012

    Ietske Johanna Richters (1912-1997), 'Meisje met

    Est: €80 - €100

    Ietske Johanna Richters (1912-1997), 'Meisje met geruite blouse', gesigneerd en gedateerd 1949? verso, doek, afm. 58 x 52 cm. Kleine reparatie achterkant.

    Zeeuws Veilinghuis