Johannes van Rhijnnen Sold at Auction Prices

Landscape painter, Etcher, Water colorist

    • JAN VAN RHIJNNEN (1859-1927)
      Nov. 21, 2023

      JAN VAN RHIJNNEN (1859-1927)

      Est: €150 - €250

      Jan van Rhijnnen (1859-1927) Anonymous, children playing in the dunes, marouflé 25x34 cm

      Derksen Veilingbedrijf
    • Jan van Rhijnnen (1859-1927), "Ter Heide"
      Apr. 20, 2023

      Jan van Rhijnnen (1859-1927), "Ter Heide"

      Est: €50 - €100

      “Ter Heide”, gesigneerd l.o. getiteld verso.

      Vendu Rotterdam
    • JAN VAN RHIJNNEN
      Nov. 22, 2022

      JAN VAN RHIJNNEN

      Est: €50 - €100

      Jan van Rhijnnen (1859-1927) Woman at a farm by the lake, canvas 29x43 cm

      Derksen Veilingbedrijf
    • Rhijnnen, van Johannes (Jan) "View of Woubrugge South Holland
      Dec. 12, 2018

      Rhijnnen, van Johannes (Jan) "View of Woubrugge South Holland

      Est: €50 - €80

      Rhijnnen, van Johannes (Jan) (The Hague 1859-1927) "View of Woubrugge South Holland", signed full ro and dated '30 jan. '21', chalk drawing / paper, h 26.5 xb 37 cm.

      Veilinghuis Omnia
      Oct. 17, 2018

      Est: €80 - €120

      Rhijnnen, van Johannes (Jan) (The Hague 1859-1927) "View of Woubrugge Zuid Holland", signed full ro and dated '30 jan. '21', chalk drawing / paper, h 26.5 xb 37 cm.

      Veilinghuis Omnia
      Jul. 03, 2018

      Est: €100 - €150

      Veilinghuis Omnia
    • Jan van Rhijnnen (1859-1927)
      Oct. 18, 2017

      Jan van Rhijnnen (1859-1927)

      Est: €200 - €300

      'Wilgen, Geldermalsen' rechtsonder get., tevens in dorso get. olieverf op doek, 47x30 cm

      Aug. 30, 2017

      Jan van Rhijnnen (1859-1927)

      Est: €150 - €250

      Landschap met schapen linksonder get. olieverf op board, 55x75 cm

    • JOHANNES VAN RHIJNNEN, (DUTCH 1859-1927), BLOEMSINGEL WITH THE KRIJTBERG CHURCH IN THE BACKGROUND
      Jun. 12, 2017

      JOHANNES VAN RHIJNNEN, (DUTCH 1859-1927), BLOEMSINGEL WITH THE KRIJTBERG CHURCH IN THE BACKGROUND

      Est: $1,500 - $2,000

      JOHANNES VAN RHIJNNEN (dutch 1859-1927) BLOEMSINGEL WITH THE KRIJTBERG CHURCH IN THE BACKGROUND Signed ''J van Rhijnnen'' bottom right, oil on canvas 25 3/4 x 31 3/4 in. (65.4 x 80.7cm) provenance: Private Collection, Pennsylvania.

      Freeman's | Hindman
    • Jan van Rhijnnen (1859-1929)
      Oct. 12, 2016

      Jan van Rhijnnen (1859-1929)

      Est: €200 - €300

      'Vivegnis', Belgie linksonder get. olieverf op doek, 27,5x41 cm

    • JAN VAN RHIJNNEN
      Sep. 24, 2016

      JAN VAN RHIJNNEN

      JAN VAN RHIJNNEN 1859 Den Haag - 1927 ebenda Niederländische Teichlandschaft Öl auf Holz. 21,5 x 16 cm. Signiert unten links 'Jan van Rhijnnen'. In den Randbereichen min. ber. Rahmen.

      Oct. 07, 2015

      Jan van Rhijnnen (1859-1927)

      Est: €300 - €400

      Winterse landweg met paard en wagen linksonder get. olieverf op doek, 57x77 cm

    • Jan van Rhijnnen (1859-1927) Rivier met
      Nov. 12, 2013

      Jan van Rhijnnen (1859-1927) Rivier met

      Est: €100 - €150

      Jan van Rhijnnen (1859-1927) Rivier met zeilbootjes. Gesigneerd en gedateerd '14 l.o. Gouache 31 x 47 cm.

      Vendu Rotterdam
    • JAN VAN RHIJNNEN DUTCH, 1859 - 1927
      Mar. 17, 2011

      JAN VAN RHIJNNEN DUTCH, 1859 - 1927

      Est: $100 - $150

      JAN VAN RHIJNNEN DUTCH, 1859 - 1927 A PEASANT IN A FIELD signed l.l. chalk and wash on paper, unframed 537 x 745 mm. (2)

      Mar. 16, 2011

      Est: $100 - $150

      Mar. 15, 2011

      Est: $100 - $150

      Mar. 14, 2011

      Est: $100 - $150

    • Jan van Rhijnnen (1859-1927) Eenden bij de
      May. 12, 2009

      Jan van Rhijnnen (1859-1927) Eenden bij de

      Est: €80 - €100

      Jan van Rhijnnen (1859-1927) Eenden bij de waterkant. Gesigneerd. Aquarel 23x15 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Jan van Rhijnnen (Dutch, 1859-1927)
      Sep. 10, 2008

      Jan van Rhijnnen (Dutch, 1859-1927)

      Jan van Rhijnnen (Dutch, 1859-1927) The draw-bridge signed 'Jan Van Rhijnnen' (lower left) oil on canvas 74 x 50 cm.

      Sep. 09, 2008

      Est: €1,000 - €1,500