Cel Overberghe Sold at Auction Prices

    • CEL OVERBERGHE (°1937)
      Oct. 09, 2024

      CEL OVERBERGHE (°1937)

      Est: €600 - €800

      Untitled, 1958. Oil on canvas. Signed and dated 'Overberghe '58'. Description FR Sans titre, 1958. Huile sur toile. Signée et datée 'Overberghe '58'. Beschrijving NL Zonder titel, 1958. Olie op doek. Gesigneerd en gedateerd 'Overberghe '58'.

    • OVERBERGHE CEL (1937-)
      Apr. 23, 2024

      OVERBERGHE CEL (1937-)

      Est: €200 - €400

      Character in the city

      Campo & Campo
    • OVERBERGHE CEL (1937-)
      Oct. 24, 2023

      OVERBERGHE CEL (1937-)

      Est: €150 - €250

      Reclining nude

      Campo & Campo
    • OVERBERGHE CEL (1937-)
      Oct. 24, 2023

      OVERBERGHE CEL (1937-)

      Est: €500 - €800

      Composition

      Campo & Campo
    • Overberghe Cel - Untitled (1972)
      Oct. 21, 2023

      Overberghe Cel - Untitled (1972)

      Est: €1,500 - €2,000

      Relief - Polyester and panel on board - Sig. on the reverse '72 - With photo certificate by the artist - With documentation

      De Vuyst
    • CEL OVERBERGHE (BORN IN 1937)
      Jun. 04, 2023

      CEL OVERBERGHE (BORN IN 1937)

      Est: €400 - €600

      CEL OVERBERGHE (BORN IN 1937) Composition, 1972 Collage on paper, signed and dated to the lower right H: 25 x L: 25 cm

      Antenor Auction
      Jun. 04, 2023

      CEL OVERBERGHE (BORN IN 1937)

      Est: €400 - €600

      Antenor Auction
    • OVERBERGHE CEL
      May. 13, 2023

      OVERBERGHE CEL

      Est: €30 - €100

      Lot of four lithographs

      Campo & Campo
    • OVERBERGHE CEL
      May. 13, 2023

      OVERBERGHE CEL

      Est: €60 - €90

      Abstraction

      Campo & Campo
    • CEL OVERBERGHE (°1937)
      Dec. 09, 2022

      CEL OVERBERGHE (°1937)

      Est: €300 - €500

      Untitled, 1972. Collage. Signed and dated in white chalk. Frame. Description FR Sans titre, 1972. Collage. Signé et daté à la craie blanche. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel, 1972. Collage. Getekend en gedateerd in wit krijt. Kader.

    • CEL OVERBERGHE (°1937)
      Dec. 09, 2022

      CEL OVERBERGHE (°1937)

      Est: €300 - €500

    • CEL OVERBERGHE (°1937)
      Dec. 09, 2022

      CEL OVERBERGHE (°1937)

      Est: €300 - €500

    • CEL OVERBERGHE (°1937)
      Dec. 09, 2022

      CEL OVERBERGHE (°1937)

      Est: €300 - €500

    • CEL OVERBERGHE (né en 1937) Sans titre, 1972 Collage. Signé et daté en bas
      Dec. 04, 2022

      CEL OVERBERGHE (né en 1937) Sans titre, 1972 Collage. Signé et daté en bas

      Est: €700 - €900

      CEL OVERBERGHE (né en 1937) Sans titre, 1972 Collage. Signé et daté en bas à droite. Collage. Rechtsonder getekend en gedateerd. 24,5 x 23,5 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
      Dec. 04, 2022

      Est: €700 - €900

      CEL OVERBERGHE (né en 1937) Sans titre, 1972 Collage. Signé et daté en bas à droite. Collage. Rechtsonder getekend en gedateerd. 25 x 23,5 cm

    • OVERBERGHE CEL(1937-)
      Oct. 25, 2022

      OVERBERGHE CEL(1937-)

      Est: €400 - €600

      Composition

      Campo & Campo
    • OVERBERGHE CEL(1937-)
      Oct. 25, 2022

      OVERBERGHE CEL(1937-)

      Est: €400 - €600

      Composition

      Campo & Campo
    • Cel Overberghe (1937), untitled wall sculpture, 1969, mixed media, 109 x 116 cm
      Jun. 14, 2022

      Cel Overberghe (1937), untitled wall sculpture, 1969, mixed media, 109 x 116 cm

      Est: €800 - €1,200

      § Cel Overberghe (1937), untitled wall sculpture, 1969, mixed media, 109 x 116 cm Signed and dated to the right bottom corner. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

      Carlo Bonte Auctions
    • CEL OVERBERGHE (°1937)
      Mar. 29, 2022

      CEL OVERBERGHE (°1937)

      Est: €500 - €600

      Untitled, 1984. Signed and dated 'Cel Overberghe '84'. Not framed. Description FR Sans titre, 1984. Toile. Signée et datée 'Cel Overberghe '84'. Pas encadrée. Beschrijving NL Zonder titel, 1984. Getekend en gedateerd 'Cel Overberghe '84'. Niet in kader.

    • CEL OVERBERGHE (°1937)
      Jun. 17, 2021

      CEL OVERBERGHE (°1937)

      Est: €400 - €600

      Reclining nude, 1977. Colour crayon, pastel. Signed and dated 'Cel Overberghe/ ...77'. Framed. Description FR Nu reclinant, 1977. Crayon de couleurs, pastel. Signé et daté. Encadré. Beschrijving NL Liggend naakt, 1977. Kleurkrijt, pastel. Getekend en gedateerd 'Cel Overberghe/ ...77'. In kader.

    • CEL OVERBERGHE (°1937)
      Apr. 22, 2021

      CEL OVERBERGHE (°1937)

      Est: €600 - €800

      Untitled, 2003. Monotype. Signed and dated 'Cel Overberghe 03'. Framed. Description FR Sans titre, 2003. Monotype. Signée et datée. Encadrée. Beschrijving NL Zonder titel, 2003. Monotype. Getekend en gedateerd 'Cel Overberghe 03'. In kader.

    • Cel Overberghe (1937-) - Sans titre Untitled
      Nov. 17, 2020

      Cel Overberghe (1937-) - Sans titre Untitled

      Est: €1,200 - €1,500

      Huile sur toile. Signé et daté (19)71 en bas à droite. Oil on canvas. Signed lower right en dated (19)71. Cel Overberghe (1937-)

      Brussels Art Auctions
      Sep. 27, 2020

      Est: €1,000 - €1,200

      OVERBERGHE CEL (° 1937) olieverfschilderij met materie : "Abstracte compositie" - 70 x 50 getekend en gedateerd 1965 English Translation 20th Cent. Belgian abstract oil painting - signed Cel Overberghe and dated 1965

      DVC
    • CEL OVERBERGHE (°1937)…
      Mar. 11, 2020

      CEL OVERBERGHE (°1937)…

      Est: €400 - €600

      CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel, 1957-58. Een reeks van zes tekeningen. Oost-Indische inkt. Drie getekend 'Overberghe' en resp. gedateerd '57' en '58'. Verschillende afmetingen. Een licht beschadigd. French Description CEL OVERBERGHE (°1937) Sans titre, 1957-58. Un lot de six dessins. Encre de Chine. Trois signés et datés. Dimensions variables. Un légèrement abimé. CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled, 1957-58. Set of six drawings. Indian ink. Three signed and dated. Different dimenions.

    • CEL OVERBERGHE (°1937)…
      Mar. 11, 2020

      CEL OVERBERGHE (°1937)…

      Est: €400 - €600

      CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel, 1957-58. Reeks van vier tekeningen. Oost-Indische inkt. Alle getekend 'Overberghe' en resp. gedateerd '57' en '58'. Verschillende afmetingen, een gemonteerd op drager. French Description CEL OVERBERGHE (°1937) Sans titre, 1957-58. Suite de quatrre dessins. Encre de Chine. Signés et datés. Dimensions variables, un monté sur support. CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled, 1957-58. Set of four drawings. Indian ink. All signed and dated. Different dimensions, one mounted on support.

    • CEL OVERBERGHE (°1937)…
      Mar. 11, 2020

      CEL OVERBERGHE (°1937)…

      Est: €350 - €500

      CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel, 1957. Reeks van vier tekeningen. Oost-Indische inkt. Alle getekend en gedateerd 'Overberghe 57'. 220 x 300 (x3)/ 245 x 320 mm French Description CEL OVERBERGHE (°1937) Sans titre, 1957. Lot de quatre dessins. Encre de Chine. Signés et datés. 220 x 300 (x3)/ 245 x 320 mm CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled, 1957. Set of four drawings. Indian ink. Signed and dated. 220 x 300 (x3)/ 245 x 320 mm

    • CEL OVERBERGHE (°1937)…
      Mar. 11, 2020

      CEL OVERBERGHE (°1937)…

      Est: €300 - €400

      CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel, 1957-58. Een reeks van vier tekeningen. Oost-Indische inkt en potlood. Drie getekend 'Overberghe', een gedateerd '57', twee gedateerd '58'. Verschillende afmetingen. French Description CEL OVERBERGHE (°1937) Sans titre, 1957-58. Suite de quatre dessins. Encre de Chine et mine de plomb. Trois signés et datés. Dimensions variables. CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled, 1957-58. Set of four drawings. Indian ink and pencil. Three signed and dated. Variable dimensions.

    • CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1957). Oost-Indische inkt.
      Jun. 19, 2019

      CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1957). Oost-Indische inkt.

      Est: €250 - €350

      CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1957). Oost-Indische inkt. Getekend en gedateerd in inkt 'Overberghe 57'. Bijgevoegd van dezelfde: Zonder titel. Gouache. 270 x 370/ 365 mm CEL OVERBERGHE (°1937) Sans titre. Encre de Chine. Signé et daté. On y joint du même: Sans titre. Gouache. 270 x 370/ 365 mm CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled (1957). Indian ink. Signed and dated. We join by the same: Untitled. Gouache. 270 x 370/ 365 mm

    • Cel Overberghe (né en 1937)
      May. 27, 2019

      Cel Overberghe (né en 1937)

      Est: €1,500 - €2,000

      Cel Overberghe (né en 1937) Composition géométrique, 1972 Polyester rembourré sur panneau découpé collé sur carton. Signé et daté en bas à droite. Gevuld polyester op afgsneden paneel geplakt op karton. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 52 x 52

    • Cel Overberghe (né en 1937) - Composition abstraite, 1956
      Dec. 09, 2018

      Cel Overberghe (né en 1937) - Composition abstraite, 1956

      Est: €2,000 - €3,000

      Cel Overberghe (né en 1937) Composition abstraite, 1956 Huile sur toile. Signée en bas à droite. Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd. 48 x 41 cm Il s'agit de la toute première oeuvre abstraite réalisée par l'artiste.

    • CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1956). Oost-Indische inkt. Twee tekeningen. Beide getekend en gedateerd in inkt 'Overberghe '56'. Beide gemonteerd op drager. ca. 230 x 315/ 250 x 310 mm
      Oct. 11, 2018

      CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1956). Oost-Indische inkt. Twee tekeningen. Beide getekend en gedateerd in inkt 'Overberghe '56'. Beide gemonteerd op drager. ca. 230 x 315/ 250 x 310 mm

      Est: €400 - €600

      CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled (1956). Chinese ink. Two drawings. Both signed and dated in ink. Both mounted on support. ca. 230 x 315/ 250 x 310 mm

    • CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1957). Oost-Indische inkt. Getekend en gedateerd in inkt 'Cel Overberghe '57'. Bijgevoegd van dezelfde: Idem. Potlood. Getekend en gedateerd in potlood. Beide gemonteerd op drager. 230 x
      Oct. 11, 2018

      CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1957). Oost-Indische inkt. Getekend en gedateerd in inkt 'Cel Overberghe '57'. Bijgevoegd van dezelfde: Idem. Potlood. Getekend en gedateerd in potlood. Beide gemonteerd op drager. 230 x

      Est: €400 - €600

      CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled (1957). Chinese ink. Pencil. Two drawings. Both signed and dated. Both mounted on support. 230 x 330/ 320 x 230 mm

    • CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1958). Witte gouache en Oost-Indische inkt op grijs papier. Gedateerd en getekend in potlood '58/ Overberghe'. 268 x 357 mm
      Oct. 11, 2018

      CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1958). Witte gouache en Oost-Indische inkt op grijs papier. Gedateerd en getekend in potlood '58/ Overberghe'. 268 x 357 mm

      Est: €200 - €300

      CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled (1958). White gouache and Chinese ink on grey paper. Signed and dated in pencil. 268 x 357 mm

    • CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1957). Gouache en Oost-Indische inkt. Getekend en gedateerd in witte gouache 'Overberghe '57'. Compositie op verso. 244 x 320 mm
      Oct. 11, 2018

      CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1957). Gouache en Oost-Indische inkt. Getekend en gedateerd in witte gouache 'Overberghe '57'. Compositie op verso. 244 x 320 mm

      Est: €200 - €300

      CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled. Gouache and Chinese ink. Signed and dated. With other composition on the reverse. 244 x 320 mm

    • CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel. Doek. Getekend en gedateerd 'Cel Overberge/(19)88'. 105 x 57.5
      Oct. 09, 2018

      CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel. Doek. Getekend en gedateerd 'Cel Overberge/(19)88'. 105 x 57.5

      Est: €500 - €600

      CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled. Canvas. Signed and dated 'Cel Overberge/(19)88'. 105 x 57.5

    • CEL OVERBERGHE (°1937) Compositie. Doek. Getekend en gedateerd 'Cel Overberghe/1968'. 100 x 120
      Oct. 09, 2018

      CEL OVERBERGHE (°1937) Compositie. Doek. Getekend en gedateerd 'Cel Overberghe/1968'. 100 x 120

      Est: €1,000 - €1,500

      CEL OVERBERGHE (°1937) Composition. Canvas. Signed and dated 'Cel Overberghe/1968'. 100 x 120

    • Cel Overberghe (né en 1937) Composition géométrique, 1971 Polyester rembou
      Jun. 04, 2018

      Cel Overberghe (né en 1937) Composition géométrique, 1971 Polyester rembou

      Est: €3,000 - €5,000

      Cel Overberghe (né en 1937) Composition géométrique, 1971 Polyester rembourré sur panneau découpé collé sur carton. Signé et daté en bas à droite. Gevuld polyester op afgesneden paneel geplakt op karton. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 115 x 115 cm

    • Cel Overberghe (né en 1937) Composition géométrique, 1972 Polyester rembou
      Jun. 04, 2018

      Cel Overberghe (né en 1937) Composition géométrique, 1972 Polyester rembou

      Est: €2,500 - €3,500

      Cel Overberghe (né en 1937) Composition géométrique, 1972 Polyester rembourré sur panneau découpé collé sur carton. Signé et daté en bas à droite. Gevuld polyester op afgesneden paneel geplakt op karton. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 52 x 52 cm

    • CEL OVERBERGHE (°1937)Untitled. Gopuache and ink on cardboard. Signed and dated. Framed. 365 x 265 mm
      Oct. 12, 2017

      CEL OVERBERGHE (°1937)Untitled. Gopuache and ink on cardboard. Signed and dated. Framed. 365 x 265 mm

      Est: €550 - €650

      CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled. Gopuache and ink on cardboard. Signed and dated. Framed. 365 x 265 mm CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel (1957). Gouache en Oost-Indische inkt op karton. Getekend en gedateerd in rode stift 'Overberghe 57'. In kader. 365 x 265 mm

    • CEL OVERBERGHE (°1937)Untitled. Assemblage in relief, painted. Signed and dated 'Cel Overberghe '70'. 50 x 50
      Oct. 11, 2017

      CEL OVERBERGHE (°1937)Untitled. Assemblage in relief, painted. Signed and dated 'Cel Overberghe '70'. 50 x 50

      CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled. Assemblage in relief, painted. Signed and dated 'Cel Overberghe '70'. 50 x 50 CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel. Assemblage in reliëf, beschilderd. Getekend en gedateerd 'Cel Overberghe '70'. 50 x 50

    • CEL OVERBERGHE (°1937)Untitled. Canvas. Signed and dated. 50 x 70
      Oct. 11, 2017

      CEL OVERBERGHE (°1937)Untitled. Canvas. Signed and dated. 50 x 70

      Est: €500 - €600

      CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled. Canvas. Signed and dated. 50 x 70 CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel. Doek. Getekend en gedateerd 'Overberghe/65'. 50 x 70

    • (font) CEL OVERBERGHE (°1937)Untitled. Canvas. Signed and dated 'Overberghe 65'.50 x 70
      Oct. 11, 2017

      (font) CEL OVERBERGHE (°1937)Untitled. Canvas. Signed and dated 'Overberghe 65'.50 x 70

      Est: €500 - €600

      (font) CEL OVERBERGHE (°1937) Untitled. Canvas. Signed and dated 'Overberghe 65'. 50 x 70 (font) CEL OVERBERGHE (°1937) Zonder titel. Doek. Getekend en gedateerd 'Overberghe 65'. 50 x 70

    • OVERBERGHE CEL (° DEURNE 1937) aquarel : "Compositie met gelaat" - 17 x 13 getekend en gedateerd '80
      Apr. 30, 2015

      OVERBERGHE CEL (° DEURNE 1937) aquarel : "Compositie met gelaat" - 17 x 13 getekend en gedateerd '80

      OVERBERGHE CEL (° DEURNE 1937) aquarel : "Compositie met gelaat" - 17 x 13 getekend en gedateerd '80, aquarelle - signed and dated

      DVC
    • CEL OVERBERGHE (1937) Vrouw in het venster. Doek.
      Mar. 26, 2013

      CEL OVERBERGHE (1937) Vrouw in het venster. Doek.

      Est: €250 - €375

      CEL OVERBERGHE (1937) Vrouw in het venster. Doek. Getekend en gedateerd 'Cel Overberghe '77' Afmetingen: 50 x 40