Jan van Ouwerkerk Sold at Auction Prices

Naval painter

  • Jan van Ouwerkerk (1774-1836), 'Zeeman in de
    Mar. 20, 2012

    Jan van Ouwerkerk (1774-1836), 'Zeeman in de

    Est: €150 - €200

    Jan van Ouwerkerk (1774-1836), 'Zeeman in de voorplecht van een schip', gesigneerd en gedateerd 1827, krijttekening, afm. 24 x 18 cm.

    Zeeuws Veilinghuis