Otto Ottmar Sold at Auction Prices

  • OTTO OTTMAR (1886-1968), Story telling. Oil on
    Oct. 02, 2010

    OTTO OTTMAR (1886-1968), Story telling. Oil on

    Est: Kč3,000 - Kč6,000

    OTTO OTTMAR (1886-1968), Story telling. Oil on cardboard, 32,5x23,5 cm, signed lower right „Ottmar Otto",marked in pen „č. 242" on verso. Ottmar Otto, Rozprávějící (Vlčnov)". Mounted, framed, glazed. Condition A. OTTO OTTMAR (1886-1968), ROZPRÁVĚJÍCÍ. Olej na kartonu, 32,5x23,5 cm, sign. vpravo dole „Ottmar Otto", označeno perem na rubu „č. 242. Ottmar Otto, Rozprávějící (Vlčnov)". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A. OTTO OTTMAR (1886-1968), Erzählende. Öl auf Karton, 32,5x23,5 cm, rechts unten sign. „Ottmar Otto", verso mit Feder bez. „č. 242. Ottmar Otto, Rozprávějící (Vlčnov)". Passepartout, gerahmt, verglast. Zustand A.

    Auction House Zezula