Tony van Os Sold at Auction Prices

Figure painter, Landscape painter, Portrait painter, Etcher

    • Tony VAN OS (1886-1945) 'Snow Landscape with a sailboat'. (W:40 x H:50 cm)
      Jun. 20, 2024

      Tony VAN OS (1886-1945) 'Snow Landscape with a sailboat'. (W:40 x H:50 cm)

      Est: €300 - €500

      Tony VAN OS (1886-1945) 'Snow Landscape with a sailboat'. Oil on canvas.  Signed lower right.  Dimensions: (W:40 x H:50 cm)

      Flanders Auctions
    • Tony VAN OS (1886-1945), oil on canvas Bord de l'Escaut, signed
      Feb. 17, 2024

      Tony VAN OS (1886-1945), oil on canvas Bord de l'Escaut, signed

      Est: €200 - €300

      Tony VAN OS (1886-1945), oil on canvas Bord de l'Escaut, signed Tony VAN OS (1886-1945), olie op doek Bord de l'Escaut, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • FORESTED SCENE WITH A WOMAN RESTING.
      Dec. 08, 2022

      FORESTED SCENE WITH A WOMAN RESTING.

      Est: €100 - €150

      Painting, watercolour and black ink, 15,5 x 22 cm, paper, signed at lower edge "Van Os". - Tony van Os (1886-1945) was an artist from Bornem who specialized in river views of the Scheldt and Romantic landscapes around Temse. Nice watercolour with lively bright colours. - Joined: Anonymous - Lake in northern Italy. Ca. 1900. Watercolour on paper, 22 x 30,5 cm, unsigned. Under passe-partout. (2 pcs)

      Arenberg Auctions
    • Tony Van Os (1886-1945) Gezicht op Temse in de winter, gesigneerd en g
      Mar. 01, 2022

      Tony Van Os (1886-1945) Gezicht op Temse in de winter, gesigneerd en g

      Est: €100 - €200

      Tony Van Os (1886-1945) Gezicht op Temse in de winter, gesigneerd en gedateerd r.o. 1916, marouflé, 60,5 x 80,5 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • TONY VAN OS (1886-1945)
      Jun. 16, 2021

      TONY VAN OS (1886-1945)

      Est: €400 - €600

      Boat in fairway. Cardboard. Signed 'Van Os'. Description FR Chaloupe au canal. Carton. Signé 'Van Os'. Beschrijving NL Bootje in vaargeul. Karton. Getekend 'Van Os'.

    • LADY RESTING ON A TREE TRUNK IN A FOREST.
      Mar. 25, 2021

      LADY RESTING ON A TREE TRUNK IN A FOREST.

      Est: €200 - €250

      Watercolour, 15,5 x 22 cm, paper, signed at lower edge "Van Os". - Tony van Os (1886-1945) was an artist from Bornem who specialised in river views of the Scheldt and Romantic landscapes around Temse. Nice watercolour with lively bright colours. - Joined: Anonymous - Lake in northern Italy. Ca. 1900. Watercolour on paper, 22 x 30,5 cm, unsigned. Under passe-partout. (2 pcs)

      Arenberg Auctions
    • *TONY VAN OS (1886-1945) Moeder en kind op wandel in de omgeving
      Jun. 18, 2019

      *TONY VAN OS (1886-1945) Moeder en kind op wandel in de omgeving

      Est: €800 - €1,000

      *TONY VAN OS (1886-1945) Moeder en kind op wandel in de omgeving van Temse. Doek. Niet getekend. Eigentijdse kader. 80 x 130 cm (102 x 155 cm (met kader/avec cadre))*TONY VAN OS (1886-1945) Petite promenade aux environs de Temse. Toile. Pas signée. Cadre d'époque. 80 x 130 cm (102 x 155 cm (met kader/avec cadre))*TONY VAN OS (1886-1945) Mother and child taking a walking near Temse. Canvas. Not signed. Period frame. 80 x 130 cm (102 x 155 cm (met kader/avec cadre))

    • TONY VAN OS (1886-1945) Winterlandschap met figuur in sloep. Doe
      Jun. 18, 2019

      TONY VAN OS (1886-1945) Winterlandschap met figuur in sloep. Doe

      Est: €600 - €800

      TONY VAN OS (1886-1945) Winterlandschap met figuur in sloep. Doek. Getekend 'Tony Van Os'. 70 x 120 cm (84 x 135 cm (met kader/avec cadre))TONY VAN OS (1886-1945) Pêcheur solitaire en hiver. Toile. Signée 'Tony Van Os'. 70 x 120 cm (84 x 135 cm (met kader/avec cadre))TONY VAN OS (1886-1945) Winter landscape with figure in sloop. Canvas. Signed 'Tony Van Os'. 70 x 120 cm (84 x 135 cm (met kader/avec cadre))

    • TONY VAN OS (1886-1945) Landschap met eenzame boom. Doek. Geteke
      Jun. 18, 2019

      TONY VAN OS (1886-1945) Landschap met eenzame boom. Doek. Geteke

      Est: €500 - €600

      TONY VAN OS (1886-1945) Landschap met eenzame boom. Doek. Getekend 'Tony Van Os'. Expo: Antwerpen, KMSK, s.d. (etiket op verso) 60 x 80 cm (84 x 104 cm (met kader/avec cadre))TONY VAN OS (1886-1945) L'arbre solitaire. Toile. Signée 'Tony Van Os'. Expo: Anvers, PdBA, s.d. (étiquette au revers) 60 x 80 cm (84 x 104 cm (met kader/avec cadre))TONY VAN OS (1886-1945) Landscape with solitary tree. Canvas. Signed 'Tony Van Os'. Exhibition: Antwerp, Royal Museum of Fine Arts, s.d. (label on the reverse). 60 x 80 cm (84 x 104 cm (met kader/avec cadre))

    • *TONY VAN OS (1886-1945) Palingvissers aan de oevers van de Sche
      Jun. 18, 2019

      *TONY VAN OS (1886-1945) Palingvissers aan de oevers van de Sche

      Est: €600 - €800

      *TONY VAN OS (1886-1945) Palingvissers aan de oevers van de Schelde. Doek. Getekend 'Tony Van Os'. 73 x 94 cm (82 x 103 cm (met kader/avec cadre))*TONY VAN OS (1886-1945) Pêcheurs d'anguilles au bord de l'Escaut. Toile. Signée 'Tony Van Os'. 73 x 94 cm (82 x 103 cm (met kader/avec cadre))*TONY VAN OS (1886-1945) Eel fishers on the banks of the river Scheldt. Canvas. Signed 'Tony Van Os'. 73 x 94 cm (82 x 103 cm (met kader/avec cadre))

    • TONY VAN OS (1886-1945) Palingvissers bij Temse. Paneel. Geteken
      Jun. 18, 2019

      TONY VAN OS (1886-1945) Palingvissers bij Temse. Paneel. Geteken

      Est: €300 - €400

      TONY VAN OS (1886-1945) Palingvissers bij Temse. Paneel. Getekend 'Tony Van Os'. Tentoonstellingsetiket op verso. 37 x 42 cm (42 x 47.5 cm (met kader/avec cadre))TONY VAN OS (1886-1945) Pêcheurs d'anguilles à Temse. Panneau. Signé 'Tony Van Os'. Etiquette d'une exposition au revers. 37 x 42 cm (42 x 47.5 cm (met kader/avec cadre))TONY VAN OS (1886-1945) Eel fishers near Temse. Panel. Signed 'Tony Van Os'. Exhibition label on the reverse. 37 x 42 cm (42 x 47.5 cm (met kader/avec cadre))

    • TONY VAN OS (1886-1945) Zeilboot op de Schelde. Doek. Getekend '
      Jun. 18, 2019

      TONY VAN OS (1886-1945) Zeilboot op de Schelde. Doek. Getekend '

      Est: €300 - €400

      TONY VAN OS (1886-1945) Zeilboot op de Schelde. Doek. Getekend 'Tony van Os'. Eigentijdse vergulde kader. Doek te strak opgespannen. 91 x 56 cm (102 x 66 cm (met kader/avec cadre))TONY VAN OS (1886-1945) Voilier sur l'Escaut. Toile. Signée 'Tony van Os'. Cadre doré d'époque. Toile trop tendue. 91 x 56 cm (102 x 66 cm (met kader/avec cadre))TONY VAN OS (1886-1945) Sailing yacht on the river Scheldt. Canvas. Signed 'Tony van Os'. Period gilt frame. Canvas mounted too tightly on the stretcher. 91 x 56 cm (102 x 66 cm (met kader/avec cadre))

    • twenties' Belgian oil on canvas - signed
      Apr. 28, 2018

      twenties' Belgian oil on canvas - signed

      Est: €200 - €300

      VAN OS TONY (1886 - 1945) olieverfschilderij op doek : "Rustend aan de oever van de Schelde" - 73 x 92 getekend en te dateren omstreeks 1920 twenties' Belgian oil on canvas - signed

      DVC
    • TONY VAN OS (1886-1945)
      Mar. 20, 2018

      TONY VAN OS (1886-1945)

      Est: €300 - €400

      TONY VAN OS (1886-1945) Portret van een man, zijdelings (Constant Eeckels?). Doek. Getekend 'Tony Van Os'. Met opdracht op verso. 65 x 45 TONY VAN OS (1886-1945) Portrait d'un homme de profil (Constant Eeckels?). Toile. Signée 'Tony Van Os'. Avec dédicace au revers. 65 x 45 TONY VAN OS (1886-1945) Portrait of a man, sideways. (Constand Eeckels?) Canvas. Signed 'Tony Van Os'. Dedication on the reverse. 65 x 45

    • TONY VAN OS (1886-1945)
      Oct. 27, 2015

      TONY VAN OS (1886-1945)

      Est: €500 - €600

      Beschrijving NL Aangemeerde rivierboot in de zon. Paneel. Getekend 'Tony Van Os'. 48 x 64 Description FR Bateau ammaré en plein soleil. Panneau. Signé 'Tony Van Os'. 48 x 64 Description EN Moored river boat in the sun. Panel. Signed 'Tony Van Os'. 48 x 64

    • Tony van Os (BELGIAN, 1866-1945)
      Sep. 02, 2008

      Tony van Os (BELGIAN, 1866-1945)

      Est: £500 - £700

      Tony van Os (BELGIAN, 1866-1945) The walk home signed and dated 'TONY VAN OS/2. 1908.' (lower left) oil on canvas 41½ x 35½ in. (105.4 x 90.2 cm.)

    • Tony van Os (Belgian, 1886-1945)
      Jun. 22, 2004

      Tony van Os (Belgian, 1886-1945)

      Est: €2,000 - €3,000

      Sailing a calm river signed 'Tony van Os' (lower left) oil on canvas 45.5 x 75.5 cm.