Isidore Baron Opsomer Sold at Auction Prices

Painter, Pastel Artist, Etcher, Lithographer, b. 1878 - d. 1967

      • OPSOMER ISIDORE (BARON) (1878-1967)
        Oct. 29, 2024

        OPSOMER ISIDORE (BARON) (1878-1967)

        Est: €700 - €900

        Man with shotgun

        Campo & Campo
        Oct. 29, 2024

        Est: €200 - €300

        Snowy streets

        Campo & Campo
      • ISIDORE OPSOMER (1878-1967): WINTER LANDSCAPE WITH A HOUSE ON THE WATERFRONT, OIL ON CANVAS
        Oct. 11, 2024

        ISIDORE OPSOMER (1878-1967): WINTER LANDSCAPE WITH A HOUSE ON THE WATERFRONT, OIL ON CANVAS

        Est: €400 - €800

        Work: 81 x 65,5 cm Frame: 106,5 x 90,5 cm

        Coronari Auctions
      • Isidore Opsomer, City Gate
        Oct. 10, 2024

        Isidore Opsomer, City Gate

        Est: €60 - €180

        Isidore Opsomer. 1878 - 1967. Belgian School. City gate. Signed etching on paper. Dimensions: H 65 x W 53 cm. In good condition.

        Twents Veilinghuis
      • Isidoor Opsomer (1878-1967), portrait of a seated lady, oil on canvas 92 x 73 cm. (36.2 x 28.7 in.), Frame: 117 x 96 cm. (46.0 x 37.8 in.)
        Oct. 10, 2024

        Isidoor Opsomer (1878-1967), portrait of a seated lady, oil on canvas 92 x 73 cm. (36.2 x 28.7 in.), Frame: 117 x 96 cm. (46.0 x 37.8 in.)

        Est: €500 - €700

        § Isidoor Opsomer (1878-1967), portrait of a seated lady, oil on canvas Signed to the upper right corner. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

        Carlo Bonte Auctions
      • Isidoor Opsomer (1878-1967), portrait of a lady, oil on Unalit 42 x 33 cm. (16.5 x 12.9 in.), Frame: 62 x 54 cm. (24.4 x 21.2 in.)
        Oct. 10, 2024

        Isidoor Opsomer (1878-1967), portrait of a lady, oil on Unalit 42 x 33 cm. (16.5 x 12.9 in.), Frame: 62 x 54 cm. (24.4 x 21.2 in.)

        Est: €300 - €500

        § Isidoor Opsomer (1878-1967), portrait of a lady, oil on Unalit Signed to the upper right corner. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

        Carlo Bonte Auctions
      • Isidoor Opsomer (1878-1976)
        Sep. 03, 2024

        Isidoor Opsomer (1878-1976)

        Est: €300 - €500

        Landschap met huisjes aan het water, gesigneerd 'I. Opsomer' (rechtsonder) , olieverf op doek, zonder lijst, 24x33 cm ,

      • ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)
        Apr. 25, 2024

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)

        Est: €300 - €400

        Portret van Felix Timmermans. Etching, soft ground etching. Signed in pencil. Signed by Timmermans in the plate. Stain on left side. Description FR Portret van Felix Timmermans. Eau-forte, vernis mou. Signée au crayon. Signée au crayon dans la planche par l'artiste. Tache du côté gauche. Beschrijving NL Portret van Felix Timmermans. Ets, vernis mou. Getekend in potlood. Eigenhandig getekend in potlood door de kunstenaar in de plaat. Vlek aan linkerzijde.

        Apr. 23, 2024

        Est: €300 - €500

        'Chaloupe amarrée'

        Campo & Campo
      • ISIDORE OPSOMER (1878 - 1967)
        Apr. 22, 2024

        ISIDORE OPSOMER (1878 - 1967)

        Est: €400 - €600

        Isidore OPSOMER (1878 - 1967) View of Zierikzee, 1942 oil on panel, signed and dated lower right framed H : 38 cm W : 45 cm

        Haynault
      • OPSOMER ISIDORE (BARON)
        Mar. 23, 2024

        OPSOMER ISIDORE (BARON)

        Est: €30 - €100

        View in Lier

        Campo & Campo
      • OPSOMER ISIDORE (BARON)
        Mar. 23, 2024

        OPSOMER ISIDORE (BARON)

        Est: €30 - €100

        Winter view in Ghent

        Campo & Campo
      • Isidore OPSOMER (1878-1967) 'Ship in the canal' oil on canvas. (W:50 x H:65 cm)
        Jan. 31, 2024

        Isidore OPSOMER (1878-1967) 'Ship in the canal' oil on canvas. (W:50 x H:65 cm)

        Est: €300 - €500

        Isidore OPSOMER (1878-1967) 'Ship in the canal' oil on canvas. Dimensions: (W:50 x H:65 cm)

        Flanders Auctions
        Dec. 12, 2023

        Est: €600 - €800

        OPSOMER Isidore (1878 - 1967) Huile sur toile marouflée sur panneau de bois aggloméré "Barques amarrées au port en ville". Signé en bas à droite Isidore Opsomer. Ecole belge. Dim. : +/- 100x70 cm.

      • Isidore Opsomer - View of the harbor of Enkhuizen
        Dec. 09, 2023

        Isidore Opsomer - View of the harbor of Enkhuizen

        Est: €500 - €1,000

        Oil on hardboard - Sig.

        De Vuyst
      • Isidore Opsomer - Lier (1904)
        Dec. 09, 2023

        Isidore Opsomer - Lier (1904)

        Est: €800 - €1,200

        Canvas - Sig. '04

        De Vuyst
        Oct. 24, 2023

        Est: €400 - €600

        Man with hunting rifle

        Campo & Campo
        Oct. 24, 2023

        Est: €250 - €400

        Flowers

        Campo & Campo
      • Isidore OPSOMER (1878-1967), oil on canvas Still life with grapes, signed and dated '44
        Sep. 23, 2023

        Isidore OPSOMER (1878-1967), oil on canvas Still life with grapes, signed and dated '44

        Est: €300 - €400

        Isidore OPSOMER (1878-1967), oil on canvas Still life with grapes, signed and dated '44 Isidore OPSOMER (1878-1967), olie op doek Stilleven met druiven, getekend en gedateerd '44

        Maison Jules Veilinghuis
      • OPSOMER ISIDORE (BARON)
        May. 13, 2023

        OPSOMER ISIDORE (BARON)

        Est: €30 - €100

        Beguinage

        Campo & Campo
      • ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)
        Apr. 27, 2023

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)

        Est: €300 - €400

        Portrait of Felix Timmermans. Vernis mou. With handwritten dedication by Opsomer and Timmermans to Frans Leytens. Frame. Provenance: Frans Leytens. Description FR Portrait de Felix Timmermans. Vernis mou. Avec une dédicace manuscrite d'Opsomer et Timmermans à Frans Leytens. Cadre. Herkomst: Frans Leytens. Beschrijving NL Portret van Felix Timmermans. Vernis mou. Met handgeschreven opdracht van Opsomer en Timmermans aan Frans Leytens. Kader. Herkomst: Frans Leytens.

      • ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)
        Apr. 25, 2023

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)

        Est: €1,000 - €1,500

        Begijnhof Lier (Belgium) in winter. Oil on canvas. Signed 'Opsomer.'. Description FR Le béguinage de Lier en hiver. Huile sur toile. Signée 'Opsomer'. Beschrijving NL Begijnhof Lier in winter. Olie op doek. Getekend 'Opsomer.'.

      • ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)
        Apr. 25, 2023

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)

        Est: €600 - €800

        Lier (Belgium) in winter. Oil on canvas. Signed 'Opsomer.'. Description FR Lier en hiver. Huile sur toile. Signée 'Opsomer'. Beschrijving NL Lier in winter. Olie op doek. Getekend 'Opsomer.'.

      • ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)
        Apr. 25, 2023

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)

        Est: €1,000 - €1,200

        City view of Zierikzee, 1940. Oil on canvas. Signed and dated 'Opsomer/ 40.'. Provenance: Mr. Nuyts, Diest, founder of the textile factory La Begère Description FR Vue de Zierikzee, 1940. Huile sur toile. Signée et datée 'Opsomer/ 40.'. Provenance: Mr. Nuyts, Diest, fondateur de l'usine textile La Bergère Beschrijving NL Stadsgezicht Zierikzee, 1940. Olie op doek. Getekend en gedateerd 'Opsomer/ 40.'. Herkomst: Mr. Nuyts, Diest, jaren 1950, oprichter van de textiel fabriek La Bergère

      • Isidore Opsomer (1878-1967) - Vue de Venise
        Mar. 28, 2023

        Isidore Opsomer (1878-1967) - Vue de Venise

        Est: €300 - €400

        Huile sur toile. Signé en bas à droite. English Translation: A view of Venice Oil on canvas. Signed lower left. 65 x 50 ,5 cm.

        Brussels Art Auctions
      • Isidore OPSOMER (1878-1967) 'Feminine Nude' oil on canvas. (W:70 x H:50 cm)
        Mar. 23, 2023

        Isidore OPSOMER (1878-1967) 'Feminine Nude' oil on canvas. (W:70 x H:50 cm)

        Est: €400 - €600

        Isidore OPSOMER (1878-1967) 'Feminine Nude' a painting, oil on canvas.  Signed lower right.  Dimensions: (W:70 x H:50 cm)

        Flanders Auctions
      • Opsomer Isidore - A bridge in Lier
        Mar. 04, 2023

        Opsomer Isidore - A bridge in Lier

        Est: €800 - €1,200

        Oil on canvas - Sig.

        De Vuyst
      • ISIDORE OPSOMER (BELGE, 1878-1967) Nature morte aux fleurs
        Feb. 09, 2023

        ISIDORE OPSOMER (BELGE, 1878-1967) Nature morte aux fleurs

        Est: €400 - €600

        ISIDORE OPSOMER (BELGE, 1878-1967) Nature morte aux fleurs signé et daté 'opsomer 49' (en haut à droite) huile sur toile

      • Opsomer Isidore - A water mill in Lier - Still life with apples (ca. 1926)
        Oct. 22, 2022

        Opsomer Isidore - A water mill in Lier - Still life with apples (ca. 1926)

        Est: €1,400 - €2,000

        Oil on canvas - Sig. - Exhibition labels on the reverse Groningen and Tilburg - Oil on panel - Sig. - Label on the reverse Carnegie Institute, Pittsburgh (PA)

        De Vuyst
      • OPSOMER, Isidoor
        Sep. 30, 2022

        OPSOMER, Isidoor

        Est: €180 - €240

        Handgeschreven brief aan Felix TIMMERMANS Handgeschreven brief in zwarte inkt, gedateerd 16/3/1940, gesigneerd I. Opsomer, aan beste Fée. Met het briefhoofd van De Koninklijke Academie van Schoone Kunsten. Bedanking voor de mooie toespraak. "Tusschen de uitingen van sympathie me deze laatste dagen geadresseerd blijft de uwe de volste en de rijkste"

        Auctions Van de Wiele
      • Isidore OPSOMER (1878-1967)
        Sep. 18, 2022

        Isidore OPSOMER (1878-1967)

        Est: €200 - €300

        Isidore OPSOMER (1878-1967) Watercolor Beach view, signed and dated '61. Aquarel Strandzicht, gesigneerd en gedateerd '61.

        Maison Jules Veilinghuis
      • OPSOMER ISIDORE (BARON)
        Apr. 20, 2022

        OPSOMER ISIDORE (BARON)

        Est: €200 - €300

        The locksmith

        Campo & Campo
      • OPSOMER ISIDORE (BARON)
        Apr. 20, 2022

        OPSOMER ISIDORE (BARON)

        Est: €400 - €600

        Bouquet in a white vase

        Campo & Campo
      • ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)
        Mar. 29, 2022

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)

        Est: €300 - €400

        'De Rode Kerk (Vlimmeren)', 1928 Canvas. Signed 'Opsomer'. Provenance and certificate: De kunstkamer, Herentals, 1.10.2005 Expo: Palais des Beaux-Arts Bruxelles, 'L'oeuvre de I. Opsomer', 1933, no. 59; De Kunstkamer, Herentals, 1999 Description FR 'De Rode Kerk (Vlimmeren)', 1928 Toile. Signée 'Opsomer'. Provenance et certificat: De Kunstkamer, Herentals, 1.10.2005 Expo: PdBA Bruxelles, 'L'oeuvre de I. Opsomer', 1933, nr. 59; De Kunstkamer, Herentals, 1999 Beschrijving NL 'De Rode Kerk (Vlimmeren)', 1928 Doek. Getekend 'Opsomer'. Herkomst en certificaat: De Kunstkamer, Herentals, 1.10.2005 Expo: PsK Brussel, 'L'oeuvre de I. Opsomer', 1933, nr. 59; De Kunstkamer, Herentals, 1999

      • Isidore OPSOMER 2 gravures
        Mar. 17, 2022

        Isidore OPSOMER 2 gravures

        Est: €80 - €120

        Isidore OPSOMER (1878-1967) Suite de 2 Estampes, l'une signée en bas à gauche, numérotée 2/50 et titrée à droite, l'autre signée à droite. Dimensions : 60 x 60 cm et 40 x 40 cm

        Legia-Auction
      • OPSOMER ISIDORE (BARON)
        Apr. 28, 2021

        OPSOMER ISIDORE (BARON)

        Est: €200 - €300

        Quay in Dordrecht

        Campo & Campo
      • OPSOMER ISIDORE (BARON)
        Jan. 30, 2021

        OPSOMER ISIDORE (BARON)

        Est: €200 - €400

        Kempen canal

        Campo & Campo
      • OPSOMER ISIDORE (BARON)
        Dec. 16, 2020

        OPSOMER ISIDORE (BARON)

        Est: €200 - €400

        Boats

        Campo & Campo
      • Les quais. Gravure, 32 x 27,5. Signée et justifiée (125/200) en bas, au cra
        Oct. 10, 2020

        Les quais. Gravure, 32 x 27,5. Signée et justifiée (125/200) en bas, au cra

        Est: €100 - €150

        Les quais. Gravure, 32 x 27,5. Signée et justifiée (125/200) en bas, au crayon. Sous verre. Cadre doré.

        Lhomme
      • [VERHAEREN] OPSOMER, Isidoor
        Oct. 09, 2020

        [VERHAEREN] OPSOMER, Isidoor

        Est: €300 - €450

        Commémoration Emile Verhaeren, Opéra Royal Français à La Haye, le lundi 7 mai 1917 Affiche (92 x 58,5 cm), met centraal portret van de dichter door Isidoor Opsomer (45 x 41 cm, lith. Lankhout, Den Haag). Enkele scheurtjes in de marges, gaatjes in de hoeken

        Auctions Van de Wiele
        Sep. 26, 2020

        Est: €100 - €200

        Lot van twee tekeningen uit de Art Deco-periode : - Watelet Charles (1867 - 1954) : "Zittende vrouw" - 38 x 30 - getekend en gedateerd 1924 - Opsomer Isidore (1878 - 1967) : "Vrouw met hoed" - 17 x 16 - getekend English Translation two Art Deco period Belgian drawings - signed Charles Watelet (dated 1924) & signed Isidore Opsomer

        DVC
        Mar. 09, 2020

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967)…

        Est: €600 - €800

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Oevers van de Nete. Doek. Getekend 'I. Opsomer'. Franse titel en signatuur eveneens op frame op verso. 83.5 x 81 cm (94 x 92 cm) French Description ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Les bords de la Nèthe. Toile. Signée 'I. Opsomer'. Titre français et signature également sur le châssis. 83.5 x 81 cm (94 x 92 cm)ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Oevers van de Nete. Canvas. Signed 'I. Opsomer'. French title and signature also on frame on the reverse. 83.5 x 81 cm (94 x 92 cm)

      • ISIDORE OPSOMER (1878-1967). POUR L'ART / MUSÉE MODERNE / XIX EXPOSITION. 1910. 29x16 inches, 74x41 cm. J.E. Goossens, Brussels.
        Feb. 13, 2020

        ISIDORE OPSOMER (1878-1967). POUR L'ART / MUSÉE MODERNE / XIX EXPOSITION. 1910. 29x16 inches, 74x41 cm. J.E. Goossens, Brussels.

        Est: $700 - $1,000

        ISIDORE OPSOMER (1878-1967) POUR L'ART / MUSÉE MODERNE / XIX EXPOSITION. 1910. 29 1/4x16 1/4 inches, 74 1/4x41 1/4 cm. J.E. Goossens, Brussels. Condition B+ / A-: minor repaired tears and creases at edges. Framed.

        Swann Auction Galleries
      • * ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Vismarkt te Lier. Doek. Geteke
        Oct. 15, 2019

        * ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Vismarkt te Lier. Doek. Geteke

        Est: €2,000 - €2,500

        * ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Vismarkt te Lier. Doek. Getekend 'I.Opsomer'. Tent.: Parijs, Belgische kunst, Musée du Jeu de Paume, 2.5-1-6.1928, cat.nr.122 Bijgevoegd: twee monografieën (1933, P.Colin; 1942, L.Zielens) en expocatalogus (1957, PSK Brussel) 140 x 150 cm Lit.: Paul Colin, Brussel, 1933, pl. XI, nr. 17, afb. * ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Le marché aux poissons à Lierre. Toile. Signée 'I.Opsomer'. Expo: Paris, l'Art Belge, Paris, Musée du Jeu de Paume, 2.5-1.6.1928, cat.nr.122 On y joint: deux monographies (1933, P.Colin; 1942, L.Zielens) et catalogue d'expo (1957, PBA Bruxelles) 140 x 150 cm Lit.: Paul Colin, Brussel, 1933, pl. XI, nr. 17, afb. * ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Fish market in Lier. Canvas. Signed 'I. Opsomer'. Exhibition: Paris, L'Art Belge, Musée du Jeu de Paume, 2.5-1.6.1928, cat.nr. 122 We join: two monographs on Opsomer by Paul Colin (1933), Lode Zielens (1942), and exhibition catalog Brussels, PSK, 1957. And the other. Tot .: 4. 140 x 150 cm Lit.: Paul Colin, Brussel, 1933, pl. XI, nr. 17, afb.

      • OPSOMER, Isidoor (1878-1967) – Kanaalzicht
        Oct. 04, 2019

        OPSOMER, Isidoor (1878-1967) – Kanaalzicht

        Est: €80 - €120

        Ets (31.5 x 27 cm) op japans papier, gesig. in potlood rechts onder met opdracht aan J. Buschmann. Bijgevoegd: 3 orig. houtsneden van J. CANTRÉ op chine papier (4)

        Auctions Van de Wiele
      • ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) 'Le comte Lippens' (1937). Houtskoo
        Jun. 19, 2019

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) 'Le comte Lippens' (1937). Houtskoo

        Est: €600 - €800

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) 'Le comte Lippens' (1937). Houtskool en aquarel. Getekend in zwart potlood 'I. Opsomer'. In kader. Expo: Biënnale van Venetië 1938 (label op verso)/ Quadriennal des Beaux-Arts, Get, 1965 (label op verso)/ Singer Memorial Foundation Laren, s.d. (label op verso)/ Société Auxiliaire du Palais des Beaux-Arts, Brussel, s.d. (label op verso)/ Retrospectieve Baron Opsomer. Antwerpen, KMSKA, 1937 (label op verso). 395 x 310 mm ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) 'Le comte Lippens' (1937). Fusain et aquarelle. Signé. Encadré. 395 x 310 mm ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) 'Le comte Lippens' (1937). Charcoal and watercolour. Signed in black pencil. Framed. 395 x 310 mm

      • ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Zonder titel (aan de kust). Aquarel
        Jun. 19, 2019

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Zonder titel (aan de kust). Aquarel

        Est: €350 - €500

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Zonder titel (aan de kust). Aquarel, gouache en houtskool. Getekend in bruine gouache 'Opsomer'. In kader. 495 x 340 mm ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Sans titre. Aquarelle , gouache et fusain. Signé. Encadré. 495 x 340 mm ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) Untitled. Watercolour, gouache and charcoal. Signed. Framed. 495 x 340 mm

      • ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) 'Zoute' (1956). Olie op papier. Get
        Jun. 19, 2019

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) 'Zoute' (1956). Olie op papier. Get

        Est: €300 - €400

        ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) 'Zoute' (1956). Olie op papier. Getekend en gedateerd 'Opsomer/ 56', eigenhandig getiteld. In kader. Bijgevoegd van dezelfde: Idem. Kleurpotlood. Voorbereidende tekening. Getekend en gedateerd 'Opsomer/ Le Zoute 56'. Gemonteerd onder passe-partout. Expo: Singer Memorial Foundation, Laren (label op verso). 255x 375/ 120 x 192 mm ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) 'Zoute' (1956). Huile sur papier. Signé, daté et titre. Encadré. On y joint du même: Id. Crayon de couleurs. Signé et daté. Sous passe-partout. 255x 375/ 120 x 192 mm ISIDOOR OPSOMER (1878-1967) 'Zoute' (1956). Oil on paper. Signed, dated and titled. Framed. We join by the same: Idem. Colour pencil. Preliminary study. Signed and dated. Mounted. Exhibition: Singer Memorial Foundation, Laren (label on reverse). 255x 375/ 120 x 192 mm