Johanna Jacoba Bleuland van Oordt Sold at Auction Prices

Painter, Etcher

    • Johanna Bleuland van Oordt (1864 - 1948) Bloementak
      Dec. 18, 2023

      Johanna Bleuland van Oordt (1864 - 1948) Bloementak

      Est: €100 - €150

      Aquarel, r.o. gesigneerd A- 44 x 24 / 64 x 41 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Johanna Bleuland van Oordt
      Nov. 26, 2016

      Johanna Bleuland van Oordt

      Est: €450 - €600

      Johanna Bleuland van Oordt. 1864 Katendrecht - 1948 Leidschendam - Stillleben mit Veilchen - Öl/Lwd. 40 x 49 cm. Verso auf dem Keilrahmen bez.: Joh. Bleuland v. Oordt / Voorburg (...). Rahmen.

    • Johanna Jacoba Bleuland van Oordt (1865-1948)
      Aug. 31, 2016

      Johanna Jacoba Bleuland van Oordt (1865-1948)

      Est: €300 - €400

      De trouwe vriend rechtsboven get. en gedateerd 1896 olieverf op doek 45x37 cm

    • Johanna Bleuland van Oordt (Dutch, 1865-1948)
      Jun. 25, 2002

      Johanna Bleuland van Oordt (Dutch, 1865-1948)

      Est: $1,764 - $2,156

      Peonies in a vase signed 'Joh.a Bleuland van Oordt' (lower right) watercolour heightened with white on paper 52.5 x 46 cm.