Teunis Ooms Sold at Auction Prices

    • Teunis Ooms (1906-1999) - Bomschuiten en vissersvolk op het strand van K
      Sep. 24, 2021

      Teunis Ooms (1906-1999) - Bomschuiten en vissersvolk op het strand van K

      Est: €80 - €120

      Teunis Ooms (1906-1999) Bomschuiten en vissersvolk op het strand van Katwijk, olieverf op doek, r.o. gesigneerd (A). 40 x 30 / 57 x 47 cm. Starting Bid: € 60

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Teunis Ooms (1906-1999)
      Jun. 18, 2021

      Teunis Ooms (1906-1999)

      Est: €150 - €250

      Teunis Ooms (1906-1999) Bomschuiten en vissersvolk op het strand van Katwijk, olieverf op doek, r.o. gesigneerd (A). 40 x 30 / 57 x 47 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Teunis Ooms (1906-1999)
      Nov. 29, 2019

      Teunis Ooms (1906-1999)

      Est: €80 - €120

      Teunis Ooms (1906-1999) Landscape with ducks in a pond Oil on canvas, Signed lower right T. Ooms.

      Duveen Auctions B.V.
    • Teunis Ooms
      Oct. 29, 2018

      Teunis Ooms

      Est: €200 - €280

      Teunis Ooms (1906-1982), Caravans, people and a horse, oil on canvas, 60 x 90 cm.

      Van Zadelhoff Veilingen en Taxaties