Edgard Neyt Sold at Auction Prices

      Jun. 05, 2021

      Est: €100 - €200

      NEYT EDGAR (1926 - 2018) aquarel getiteld "Marginal Growth" - 24 x 32 getekend en op verso getiteld en getekend 20th Cent. Belgian aquarelle titled "Marginal Growth" and signed Edgar Neyt

      DVC
      Sep. 27, 2020

      Est: €1,400 - €1,600

      NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie, getiteld "Constellations" - 85 x 120 op verso getekend en gedateerd 17/7/(19)71 Onlangs werd er werk van Neyt opgenomen in de collectie van het Museum voor Abstracte Kunst in Brussel English Translation 20th Cent. Belgian abstract oil on canvas - titled, signed Edgar Neyt and dated 1971 work from this artist was recently included in the collection of the Museum of Abstract Art in Brussels

      DVC
      Sep. 27, 2020

      Est: €1,200 - €1,400

      NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op doek : "Abstracte compositie" - 78 x 105 op verso getekend en gedateerd 27/7/(19)77 Onlangs werd er werk van Neyt opgenomen in de collectie van het Museum voor Abstracte Kunst in Brussel English Translation 20th Cent. Belgian abstract oil on canvas - signed Edgar Neyt and dated 1977 work from this artist was recently included in the collection of the Museum of Abstract Art in Brussels

      DVC
      Jun. 07, 2020

      Est: €1,000 - €2,000

      NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op doek getiteld "Lilongo" - 100 x 140 op verso getekend en gedateerd (19)79 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Edgar Neyt and dated 1979

      DVC
    • NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op paneel met een abstracte compositie getiteld "Capella
      Nov. 18, 2019

      NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op paneel met een abstracte compositie getiteld "Capella

      Est: €500 - €700

      NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op paneel met een abstracte compositie getiteld "Capella" - 50 x 50 op verso getekend en gedateerd 19/7/(19)69>br>20th Cent. Belgian abstract oil on panel - signed Edgar Neyt and dated 1969>br>NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op paneel met een abstracte compositie getiteld "Capella" - 50 x 50 op verso getekend en gedateerd 19/7/(19)69||20th Cent. Belgian abstract oil on panel - signed Edgar Neyt and dated 1969

      DVC
    • NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie met koper - 60 x
      Nov. 18, 2019

      NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie met koper - 60 x

      Est: €700 - €900

      NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie met koper - 60 x 90 op verso getekend en te dateren in 1968>br>20th Cent. Belgian abstract oil on canvas - signed Edgar Neyt and to be dated in 1968>br>NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie met koper - 60 x 90 op verso getekend en te dateren in 1968||20th Cent. Belgian abstract oil on canvas - signed Edgar Neyt and to be dated in 1968

      DVC
    • NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie getiteld "De grote
      Nov. 18, 2019

      NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie getiteld "De grote

      Est: €700 - €900

      NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie getiteld "De grote Bedevaart naar Mekka" - 49 x 99 op verso getekend en gedateerd (19)68>br>20th Cent. Belgian abstract oil on canvas - signed Edgar Neyt and dated 1968>br>NEYT EDGAR (1926 - 2018) olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie getiteld "De grote Bedevaart naar Mekka" - 49 x 99 op verso getekend en gedateerd (19)68||20th Cent. Belgian abstract oil on canvas - signed Edgar Neyt and dated 1968

      DVC
    • EDGARD NEYT XX'Kermoenaal' (1969) Panel. Title, signature and date on the reverse. 50 x 50
      Oct. 11, 2017

      EDGARD NEYT XX'Kermoenaal' (1969) Panel. Title, signature and date on the reverse. 50 x 50

      Est: €200 - €300

      EDGARD NEYT XX 'Kermoenaal' (1969) Panel. Title, signature and date on the reverse. 50 x 50 EDGARD NEYT XX 'Kermoenaal' (1969) Paneel. Titel, signatuur en datum op verso. 50 x 50