Marinus van der Neut Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist, Engraver, Wall painter, b. 1910 - d. 1999

      • Neut, M. (Rinus) van der (1910-1999). (Flowers in a jug decorated with a giraffe).
        May. 25, 2023

        Neut, M. (Rinus) van der (1910-1999). (Flowers in a jug decorated with a giraffe).

        Est: €100 - €150

        Neut, M. (Rinus) van der (1910-1999). (Flowers in a jug decorated with a giraffe). Oil on paper, 50x35,5 cm., monogrammed "R.N.'53" in the right corner.

        Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
      • Rinus van der Neut (1910-1999)
        Oct. 31, 2018

        Rinus van der Neut (1910-1999)

        Est: €700 - €900

        Woudrichem I (no. 4), signed and dated 'neut 67' (lower right) and titled and dated (on the reverse) oil on board, 58,5x118,5 cm

        Dec. 14, 2016

        Est: €140 - €180

        Rinus van der Neut (1910-1999) Abstracte compositie (3x), Rode stoel waarvan 3 get. en dateringen '60 en '61, in dorso adres van de schilder: Zoutmanstraat Den Haag. 3x olieverf op papier, geplakt op karton, diverse afm.

      • Omschrijving: Marinus (Rinus) van der Neut Den
        Jun. 16, 2008

        Omschrijving: Marinus (Rinus) van der Neut Den

        Est: €700 - €900

        Omschrijving: Marinus (Rinus) van der Neut Den Haag 1910 - 1999 Abstracte compositie Gesigneerd en gedateerd '63 r.o. Gesigneerd, gedateerd en geannoteerd verso Olieverf op doek, 47 x 151 cm.

        AAG Auctioneers
      • Marinus (Rinus) van der Neut 1910 - 1999
        Nov. 27, 2007

        Marinus (Rinus) van der Neut 1910 - 1999

        Est: €700 - €900

        Marinus (Rinus) van der Neut 1910 - 1999 Compositie Gesigneerd en gedateerd '73 l.o. Olieverf op board, 48 x 71,5 cm. Literatuur: Ton en Roelie Knoester, Nieuwe Haagse School, Den Haag 2002. Afgebeeld op pag. 174.

        AAG Auctioneers
        Nov. 27, 2007

        Est: €400 - €600

        Marinus (Rinus) van der Neut 1910 - 1999 Compositie Gesigneerd met initialen r.o. Gouache, 30 x 50 cm.

        AAG Auctioneers
        Nov. 27, 2007

        Est: €200 - €400

        Marinus (Rinus) van der Neut 1910 - 1999 Vruchtenstilleven Gesigneerd en gedateerd 1963 l.o. Marouflé, 33 x 51 cm.

        AAG Auctioneers