Leos Nebos Sold at Auction Prices

b. 1930 - d. 1992

    • Leoš Nebor (1930-1992)
      Oct. 10, 2015

      Leoš Nebor (1930-1992)

      Est: Kč6,000 - Kč8,000

      Leoš Nebor (1930-1992) EVENING IN FRONT OF THE HOTEL. 1950’s. Black and white silver bromide photograph on glossy paper, later authorial enlargement probably from 70’s or 80’s. 283x375 mm (304x414 mm). Verso marked with authorial stamp, ‘A. (Anna) Neborová’ (artist’s daughter) in pencil. Condition A. Leoš Nebor (1930-1992) VEČER PŘED HOTELEM. 50. léta 20. století. Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, pozdější autorská zvětšenina pravděpodobně ze 70. či 80. let. 283x375 mm (304x414 mm). Verso značeno autorským razítkem, tužkou „A. (Anna) Neborová“ (dcera umělce). Stav A. Leoš Nebor (1930-1992) ABEND VOR DEM HOTEL. 50. Jahre des 20. Jhs. Schwarzweißfotografie, späterer Künstler-Bromsilbergelatineabzug auf Glanzpapier, wahrscheinlich aus den 70. oder 80. Jahren. 283x375 mm (304x414 mm). Vom Künstler gestempelt, mit Bleistift bez. „A. (Anna) Neborová“ (Tochter des Künstlers). Zustand A.

      Auction House Zezula