Theo van der Nahmer Sold at Auction Prices

Sculptor, b. 1917 - d. 1989

      • Theo van der Nahmer (1917-1989) bronzen beeld me voorstelling van liggende
        Oct. 01, 2024

        Theo van der Nahmer (1917-1989) bronzen beeld me voorstelling van liggende

        Est: €1,500 - €2,500

        Theo van der Nahmer (1917-1989) bronzen beeld me voorstelling van liggende vrouw met parasol, oplage 8, hoogte inclusief stenen basemet 58 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Theo van der Nahmer (1917 - 1989) Schaatser
        Jun. 18, 2024

        Theo van der Nahmer (1917 - 1989) Schaatser

        Est: €500 - €800

        Brons. A h. 13 x l. 16 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Paardenhoofd
        Jun. 04, 2024

        Paardenhoofd

        Est: €200 - €300

        Paardenhoofd, , Theo van der Nahmer (1917-1989),

      • Theo van der Nahmer (1917 - 1989) Schaatsertje
        Mar. 19, 2024

        Theo van der Nahmer (1917 - 1989) Schaatsertje

        Est: €400 - €600

        Brons. A h. 13.5 cm, l. 15.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Theo van der Nahmer (1917 - 1989) "Schaatsertje"
        Dec. 19, 2023

        Theo van der Nahmer (1917 - 1989) "Schaatsertje"

        Est: €250 - €350

        Brons, daarbij een monografie over de kunstenaar: "Theo van der Nahmer, Begeleid door Muze", 2002, met daarin het beeld op pag. 39. A h. 13 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Theo van der Nahmer (Dutch 1917 - 1989). Girl fighting against the wind.
        May. 30, 2022

        Theo van der Nahmer (Dutch 1917 - 1989). Girl fighting against the wind.

        Est: €400 - €600

        Theo van der Nahmer (Dutch 1917 - 1989) Girl fighting against the wind black patinated bronze with an integral base 22 x 9 x 9 x cm. high (incl. base)

        Adams Amsterdam Auctions
      • Theo vd Nahmer, Female figure
        Apr. 07, 2022

        Theo vd Nahmer, Female figure

        Theo van der Nahmer, 1979. 1917 - 1989. Female figure. Indian ink on paper. Dimensions: H 23.5 x W 18.5 cm. In good condition.

        Twents Veilinghuis
      • Theo van der Nahmer (1917-1989)
        Nov. 22, 2018

        Theo van der Nahmer (1917-1989)

        Est: €600 - €800

        "Windvlaag", a bronze sculpture of a young girl fighting against the strong wind, on a rectangular base. Second half 20th century, not signed. H 21,5 cm

        May. 19, 2017

        Est: €400 - €600

        A bronze bull, standing on one hind leg, on a rectangular base. Signed and dated 1964. H 35,5 cm.

        May. 19, 2017

        Est: €800 - €1,200

        A bronze sculpture: "Footballplayer". Modern. H 44,5 cm.

      • Wibbo Hartman (1903-2003), Theo van der Nahmer (1917-1989), Arie Marthinus Luyt (1879-1951) Jos van den Berg (1905-1978)Titus Leeser (1903-1996), Fon KLement (1930-2000), Hens de Jong (1927-2003) en andere makers
        Mar. 08, 2017

        Wibbo Hartman (1903-2003), Theo van der Nahmer (1917-1989), Arie Marthinus Luyt (1879-1951) Jos van den Berg (1905-1978)Titus Leeser (1903-1996), Fon KLement (1930-2000), Hens de Jong (1927-2003) en andere makers

        Est: €200 - €300

        Figuren, Dieren, Landschappen en andere voorstellingen waarvan de meeste get., sommige gedateerd/ genummerd diverse technieken (aquarel, pastel, inkt, potlood, ets, zeefdruk, offset) alle zonder lijst, afm. tot ca. 60x54 cm. 24 stuks. Zie bijgevoegde lijst.

        Jan. 26, 2017

        Est: €350 - €500

        Een bronzen sculptuur: "Abydos", op een houten sokkel. H 51 cm (excl. sokkel). Expositie: Galerie Kadans Den Haag, april 1989.

        Dec. 15, 2016

        Est: €800 - €1,200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Een bronzen sculptuur van een gestileerde stier, staand op één achterpoot, op rechthoekig basement. Gesigneerd en gedateerd 1964 H 35,5 cm.

      • Theo van der Nahmer (1917-1989).
        Nov. 18, 2016

        Theo van der Nahmer (1917-1989).

        Est: €400 - €600

        A bronze sculpture of a standing lady with a parasol. H. 48 cm.

        Nov. 18, 2016

        Est: €700 - €1,000

        A bronze sculpture, 'Abydos'. On wooden base. H. 51 cm. (excl base) Exposition: Galerie Kadans Den Haag, april 1989.

        May. 27, 2016

        Est: €300 - €500

        Eline Veere, groen gepatineerd. 20e eeuw. H 29 cm.

      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Een bronzen wandsc
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Een bronzen wandsc

        Est: €200 - €300

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Een bronzen wandsculptuur, figuren bij een liggende koe. Gesigneerd l.b., Afmeting 34 x 46 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Een zandstenen gev
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Een zandstenen gev

        Est: €200 - €300

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Een zandstenen gevelsteen met voorstelling van twee personen. Niet gesigneerd., Afmeting 49 x 28 x 15 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Een geglazuurd aar
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Een geglazuurd aar

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Een geglazuurd aardewerk tegel met voostelling van een koe. Vervaardigd door Henk Trumpie. Niet gesigneerd., Afmeting 30 x 30 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Een aardewerk tege
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Een aardewerk tege

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Een aardewerk tegeltableau bestaande uit zes tegels met voorstelling van een haan. Vervaardigd door Henk Trumpie. Verso gesigneerd., Afmeting 49 x 49 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Slapende vrouw. Ge
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Slapende vrouw. Ge

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Slapende vrouw. Gesigneerd en gedateerd '77 r.o., Pastel 23 x 33 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Vrouwelijk naakt.
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Vrouwelijk naakt.

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Vrouwelijk naakt. Gesigneerd r.o., Pastel 61 x 47 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Portret van een vr
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Portret van een vr

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Portret van een vrouw. Gesigneerd en gedateerd 1973 en genummerd 30/30 r.o, Litho 69,5 x 50 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Surrealitisch land
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Surrealitisch land

        Est: €200 - €300

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Surrealitisch landschap. Gesigneerd en gedateerd 1982 r.o., Pastel 46 x 64 cm.

        Vendu Rotterdam
        Jun. 02, 2015

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Slapende vrouw. Gesigneerd r.o., Pastel 47 x 61 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Portret van een jo
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Portret van een jo

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Portret van een jonge vrouw. Gesigneerd en gedateerd 1965 m.b., Tekening 64 x 48 cm.

        Vendu Rotterdam
        Jun. 02, 2015

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Portret van een vrouw. Gesigneerd r.o., Pastel 57 x 43 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Surrealistisch lan
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Surrealistisch lan

        Est: €200 - €300

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Surrealistisch landschap. Gesigneerd en gedateerd 1982 r.o., Pastel 53 x 78 cm.

        Vendu Rotterdam
        Jun. 02, 2015

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Portret van een vrouw. Gesigneerd en gedateerd 1974 r.o., Pastel 59 x 42 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Compositie. Gesign
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Compositie. Gesign

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Compositie. Gesigneerd en gedateerd 1982 r.o., Pastel 45 x 59 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) Compostie. Gesigne
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Compostie. Gesigne

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) Compostie. Gesigneerd en gedateerd 1982 m.o., Pastel 47 x 62 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989) 'Wildpaard'. Gesig
        Jun. 02, 2015

        Theo van der Nahmer (1917-1989) 'Wildpaard'. Gesig

        Est: €100 - €200

        Theo van der Nahmer (1917-1989) 'Wildpaard'. Gesigneerd en gedateerd 1983 r.b., Pastel 48 x 62 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer (1917-1989), Een bronzen beeld
        Nov. 11, 2014

        Theo van der Nahmer (1917-1989), Een bronzen beeld

        Est: €300 - €400

        Theo van der Nahmer (1917-1989), Een bronzen beeld. Object. Gebrandmerkt en gedateerd 1953 op palissanderhouten sokkel., Hoogte exclusief sokkel 48 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Theo van der Nahmer Eindhoven 1917 - Den Haag 1989
        Dec. 02, 2009

        Theo van der Nahmer Eindhoven 1917 - Den Haag 1989

        Est: €800 - €1,200

        Theo van der Nahmer Eindhoven 1917 - Den Haag 1989 Meisje Gesigneerd verso Brons, H. 49 cm.

        AAG Auctioneers
        Dec. 02, 2009

        Est: €2,200 - €2,500

        Theo van der Nahmer Eindhoven 1917 - Den Haag 1989 Vrouw met parasol Brons, H. 40 cm. NB: Deze sculptuur is een voorstudie van Liggende vrouw met parasol, 1961, H. 138 cm., welke zich bevindt aan de Zwaardvegersgaarde te Den Haag. Liggende vrouw met parasol is tevens afgebeeld op pag. 20 van deel 6 uit de serie Haags Palet. Literatuur: Marianne Dommisse, Theo van der Nahmer, begeleid door de Muze, Stichting Haagse Beeldende Kunst en Kunstnijverheid, Den Haag, 2002.

        AAG Auctioneers
      • Theo van den Nahmer (DUTCH, 1917-1989)
        Mar. 10, 2009

        Theo van den Nahmer (DUTCH, 1917-1989)

        Est: €4,000 - €6,000

        Theo van den Nahmer (DUTCH, 1917-1989) Woman signed 'ThvdNahmer' (on the bronze base) bronze with a green brown patina 165 cm. high (incl. bronze base) This piece is unique.

      • Theo van der Nahmer 1917 - 1989 Onbekend
        Nov. 27, 2007

        Theo van der Nahmer 1917 - 1989 Onbekend

        Est: €400 - €600

        Theo van der Nahmer 1917 - 1989 Onbekend voorwereldlijk vreemd dier Brons, h. 20,5 cm. Herkomst: Rechtstreeks uit de nalatenschap van de kunstenaar Toevoeging: 1. Theo van der Nahmer, Vreemd dier, ijzer, h. 36 cm. 2. Theo Mooyman, Twee naakten, olieverf op doek, 50 x 40 cm. Drie in totaal

        AAG Auctioneers