Edouard Joris Moerenhout Sold at Auction Prices

b. 1801 - d. 1874

    • EDOUARD MOERENHOUT (1801 - 1893)
      Oct. 19, 2024

      EDOUARD MOERENHOUT (1801 - 1893)

      Est: €200 - €400

      EDOUARD MOERENHOUT (1801 - 1893) - "La pêcherie effet de lune" - olieverf op paneel - gesigneerd - gedateerd "ANVERS 1882" - achteraan tegengetekend - 25 x 18 cm

      DEWIT Auctions
    • MOERENHOUT EDOUARD (1801 - 1893) - 19th Cent. Belg
      May. 04, 2024

      MOERENHOUT EDOUARD (1801 - 1893) - 19th Cent. Belg

      Est: €200 - €500

      19th Cent. Belgian oil on canvas - signed Edouard Moerenhout MOERENHOUT EDOUARD (1801 - 1893) olieverfschilderij op doek : "Marine met zeilboten bij maanlicht" - 75 x 100 getekend en met oud label op verso

      DVC
    • MOERENHOUT EDOUARD (1801 - 1893) olieverfschilderij op doek : "Marine met z
      Sep. 30, 2023

      MOERENHOUT EDOUARD (1801 - 1893) olieverfschilderij op doek : "Marine met z

      Est: €300 - €500

      MOERENHOUT EDOUARD (1801 - 1893) olieverfschilderij op doek : "Marine met zeilboten bij maanlicht" - 75 x 100 getekend en met oud label op verso 19th Cent. Belgian oil on canvas - signed Edouard Moerenhout

      DVC
      Jun. 24, 2023

      Est: €300 - €500

      DVC
    • MOERENHOUT EDOUARD (1801-1874)
      Nov. 29, 2022

      MOERENHOUT EDOUARD (1801-1874)

      Est: €200 - €400

      'Le Moulin'

      Campo & Campo
      Jun. 18, 2022

      Est: €200 - €400

      MOERENHOUT ÉDOUARD (1801 - 1893) olieverfschilderij op paneel met een nocturne getiteld "Pêcheurs au bord de l'étang" - 60 x 43 getekend en gedateerd 1882 English Translation 19th Cent. Belgian oil on panel - signed Edouard Moernehout and dated 1882

      DVC
    • Edouard Joris Moerenhout
      Mar. 28, 2022

      Edouard Joris Moerenhout

      Est: €400 - €700

      Edouard Joris Moerenhout 1801 - 1893 - "L'arriveé d'un Brick effet de Lune" - Öl/Lwd. 31 x 48 cm. Sign. l. u.: JEd? Moerenhout. Hinten auf der Lwd. betit. und bez. "(...) peint par Ed. Moerenhout". Rahmen. Der belgische Künstler Moerenhout schuf vornehmlich Marinebilder im Mondlicht.

    • Edouard Joris Moerenhout
      Mar. 12, 2022

      Edouard Joris Moerenhout

      Est: €400 - €700

    • Edward MOERENHOUT (1801-1893) a painting 'Effet la lune sur la meuse' Antwerpen 1881, oil on canvas. (67 x 87 cm)
      Sep. 04, 2021

      Edward MOERENHOUT (1801-1893) a painting 'Effet la lune sur la meuse' Antwerpen 1881, oil on canvas. (67 x 87 cm)

      Est: €200 - €300

      Flanders Auctions
    • Edward Moerenhout (1801-1893). Huile sur toile signée et intitulée au dos " un, incendie sur mer "., Dimensions : 49 x 32 cm.
      Mar. 21, 2021

      Edward Moerenhout (1801-1893). Huile sur toile signée et intitulée au dos " un, incendie sur mer "., Dimensions : 49 x 32 cm.

      Est: €200 - €300

      Edward Moerenhout (1801-1893). Huile sur toile signée et intitulée au dos " un incendie sur mer ". Dimensions : 49 x 32 cm. Edward Moerenhout (1801-1893). Oil on canvas signed and titled on the back "a fire on the sea". Size : 49 x 32 cm.

      MJV Soudant
    • EDWARD MOERENHOUT (1801-1893)
      Feb. 18, 2021

      EDWARD MOERENHOUT (1801-1893)

      Est: €60 - €80

      Kitchen scene with dog and cat. Canvas. Signed 'Ed Moerenhout'. Small scratch at the bottom left. Description FR Chien et chat à la cuisine. Toile. Signée 'Ed Moerenhout'. Eraflure en bas à gauche. Beschrijving NL Keukentafereel met hond en kat. Doek. Getekend 'Ed Moerenhout'. Kleine kras onderaan links.

      May. 07, 2020

      EDWARD MOERENHOUT (1801-1893)

      Est: €500 - €600

      Vultures by deer. Panel. Signed 'E. Moerenhout'. In nice gilt period frame. Description FR Vautours et cerf. Panneau. Signé 'E.Moerenhout'. Cadre d'époque en partie doré. Beschrijving NL Aasgieren bij hert. Paneel. Getekend 'E.Moerenhout'. In fraai deels vergulde eigentijdse kader.

    • Edward Moerenhout (1801-1893) River landscape with mills in the m
      Nov. 01, 2016

      Edward Moerenhout (1801-1893) River landscape with mills in the m

      Est: €200 - €400

      Edward Moerenhout (1801-1893) River landscape with mills in the moonlight. Signed lower left. Doek 23 x 48,5 cm.

      Vendu Rotterdam
    • EDWARD MOERENHOUT (1801-1893) 'Le retour des bateaux pëcheurs le soir' (1884)
      Jun. 14, 2016

      EDWARD MOERENHOUT (1801-1893) 'Le retour des bateaux pëcheurs le soir' (1884)

      Est: €500 - €750

      EDWARD MOERENHOUT (1801-1893) 'Le retour des bateaux pëcheurs le soir' (1884) Panel (mahogany). Signed 'Ed Moerenhout' and signed and dated on the reverse 'Ed Moerenhout/Anvers 1884'. Not framed. 43 x 63 EDWARD MOERENHOUT (1801-1893) 'Le retour des bateaux pëcheurs le soir' (1884) Paneel (mahonie). Getekend 'Ed Moerenhout' en getekend en gedateerd op verso 'Ed Moerenhout/Anvers 1884'. Niet in kader. 43 x 63 EDWARD MOERENHOUT (1801-1893) 'Le retour des bateaux pêcheurs le soir' (1884) Panneau (acajou). Signé 'Ed Moerenhout' et signé et daté au verso 'Ed Moerenhout/Anvers 1884'. Pas encadré. 43 x 63

    • EDWARD MOERENHOUT (1801 - 1893) Opgeschrikte
      Jun. 10, 2013

      EDWARD MOERENHOUT (1801 - 1893) Opgeschrikte

      EDWARD MOERENHOUT (1801 - 1893) Opgeschrikte eenden bij maanlicht. Doek. Getekend en gedateerd 'P Ed Moerenhout 91'. Verdoekt. Afmetingen : 65 x 43

    • EDWARD MOERENHOUT (1801 - 1893) Vissers bij
      Jun. 10, 2013

      EDWARD MOERENHOUT (1801 - 1893) Vissers bij

      Est: €300 - €400

      EDWARD MOERENHOUT (1801 - 1893) Vissers bij maanlicht in bergachtig landschap. Doek. Getekend 'P Ed Moerenhout'. Verdoekt. Afmetingen : 65 x 43

    • MOERENHOUT Edward (1801-1893). Huile sur panneau
      May. 28, 2013

      MOERENHOUT Edward (1801-1893). Huile sur panneau

      Est: €400 - €600

      MOERENHOUT Edward (1801-1893). Huile sur panneau d'acajou "Attelage de chiens tirant des moules sur la plage". Signé en bas à droite E. Moerenhout. Ecole belge. Dim.:22x28cm.

    • Edward Moerenhout (1801-1893) Moonlit Marine I,
      Jul. 18, 2012

      Edward Moerenhout (1801-1893) Moonlit Marine I,

      Est: £400 - £700

      Edward Moerenhout (1801-1893) Moonlit Marine I, Moonlit Marine II and Moonlit Windmill, a set of three, each signed, oils on board, 7" x 5" (3).

      Mallams
    • Edward-Joris Moerenhout (Belgium, 1801-1874) Night-time marina
      May. 20, 2010

      Edward-Joris Moerenhout (Belgium, 1801-1874) Night-time marina

      Est: €700 - €910

      Edward-Joris Moerenhout (Belgium, 1801-1874) Night-time marina Signed. Oil painting on canvas. 30x41 cm.

      Balclis