Sándor Józsa Sold at Auction Prices

Painter, Etcher

    • Foret de Bouleaux En Perdition, 1982
      Dec. 18, 2017

      Foret de Bouleaux En Perdition, 1982

      Est: Ft340,000 - Ft550,000

      signed lower right: Józsa

      Kieselbach
    • Sandor Jozsa, 1910 - 1989
      Apr. 08, 2016

      Sandor Jozsa, 1910 - 1989

      MANN MIT KIND, VERSO: MÄNNER IM GESPRÄCH Öl auf Leinwand. 100 x 65 cm. Rechts unten signiert und datiert „27.IX.45“. Gerahmt. (10400274) (12)

    • Sandor Jozsa, 1910 - 1989
      Apr. 08, 2016

      Sandor Jozsa, 1910 - 1989

      SITZENDER MANN MIT EINEM BUCH Gouache auf Karton. Sichtmaß: 22,5 x 13,5 cm. Links unten signiert und datiert „1945“. Im Passepartout, hinter Glas gerahmt. Gerahmt beschrieben. (10400248) (12)

    • Józsa Sándor Kolozsvár, 1910-1989, Barbizon In the
      Oct. 16, 2007

      Józsa Sándor Kolozsvár, 1910-1989, Barbizon In the

      Est: - €3,333

      Józsa Sándor Kolozsvár, 1910-1989, Barbizon In the City 99,5×80,5 cm oil on canvas signed bottom right: Józsa Muvészeti tanulmányait a budapesti KépzoMuvészeti F?iskolán és a párizsi École des Beaux Arts-on végezte, 1938 óta Franciaországban élt Bibliography: Cserba Júlia: Magyar képzoMuvészek Franciaországban 1903-2005, Vince Kiadó, Budapest, BENEZIT, E.: Dictionnaire critique et documentaire des peintures, sculpteurs, dessinateurs et graveurs, Párizs 1999. Jelent?s egyéni kiállítások: 1946 Galerie du Bac , 1949 Front Nationale szerkeszt?sége, Párizs , 1964 Galerie Camion, Párizs , 1966 Galerie Berri-Lardy, Párizs , 1977 Galerie Apruses, Fontenaibleau

      Kieselbach