Benjamin Joppe Sold at Auction Prices

  • Shiko Munukata (1903-1975), waaier met afbeelding
    May. 29, 2013

    Shiko Munukata (1903-1975), waaier met afbeelding

    Est: €300 - €400

    Shiko Munukata (1903-1975), waaier met afbeelding van dieren en karakters, aquarel, L. 22,5 cm (ingevouwen). Provenance: Ben Joppe (1915-2007).

    Zeeuws Veilinghuis
  • Ben Joppe (1915-2007), 'Rode compositie',
    Mar. 19, 2013

    Ben Joppe (1915-2007), 'Rode compositie',

    Est: €100 - €150

    Ben Joppe (1915-2007), 'Rode compositie', gesigneerd en gedateerd '61, doek, afm. 60 x 45 cm. Zie nieuws van 21 mei 2012 op www.zeeuwsveilinghuis.nl voor meer informatie over Ben Joppe. Provenance: Philips president Wisse Dekker (1924-2012).

    Zeeuws Veilinghuis
  • Diverse sieraden w.o. gouden manchetknopen,
    Sep. 18, 2012

    Diverse sieraden w.o. gouden manchetknopen,

    Est: €700 - €900

    Diverse sieraden w.o. gouden manchetknopen, dasspeld met rookkwarts, gouden Chinese hanger, gouden armband, tot. gew. ca. 69,7 gr. Zilveren manchetknopen van Yasuki Hiramatsu, een druppelvormige hanger van witte jade en een rood gelakte sigarettendoos. Provenance: Ben Joppe (1915-2007).

    Zeeuws Veilinghuis
  • Gestoken houten beeld van een vrouw met bloem,
    Jun. 05, 2012

    Gestoken houten beeld van een vrouw met bloem,

    Est: €200 - €300

    Gestoken houten beeld van een vrouw met bloem, gesigneerd Klut Rodja Mas, Bali 30-11-49. H. 36 cm. Provenance: Ben Joppe (1915-2007), zie -Nieuws- voor meer informatie.

    Zeeuws Veilinghuis
  • Gesneden hoornen beeldje van een aap met jong,
    Jun. 05, 2012

    Gesneden hoornen beeldje van een aap met jong,

    Est: €200 - €300

    Gesneden hoornen beeldje van een aap met jong, Indonesië, 19e eeuw. H. 14 cm. Provenance: Ben Joppe (1915-2007), zie -Nieuws- voor meer informatie.

    Zeeuws Veilinghuis
  • Shiko Munakata (1903-1975), zonder titel, zwarte
    Jun. 05, 2012

    Shiko Munakata (1903-1975), zonder titel, zwarte

    Est: €1,500 - €2,000

    Shiko Munakata (1903-1975), zonder titel, zwarte inkt en aquarel op papieren waaier, afm. 27,5 x 44,5 cm. Provenance: Ben Joppe (1915-2007), zie -Nieuws- voor meer informatie.

    Zeeuws Veilinghuis
  • Set van vier houten stoelen, China, 19e/20e eeuw.
    Jun. 05, 2012

    Set van vier houten stoelen, China, 19e/20e eeuw.

    Est: €400 - €600

    Set van vier houten stoelen, China, 19e/20e eeuw. Provenance: Ben Joppe (1915-2007), zie -Nieuws- voor meer informatie.

    Zeeuws Veilinghuis
  • Houten kistje met lade, Japan, 19e/20e eeuw.
    Jun. 05, 2012

    Houten kistje met lade, Japan, 19e/20e eeuw.

    Est: €100 - €150

    Houten kistje met lade, Japan, 19e/20e eeuw. Provenance: Ben Joppe (1915-2007), zie -Nieuws- voor meer informatie.

    Zeeuws Veilinghuis
    Jun. 05, 2012

    Est: €100 - €150

    Zeeuws Veilinghuis
  • Houten kist met lade, Japan, 19e/20e eeuw.
    Jun. 05, 2012

    Houten kist met lade, Japan, 19e/20e eeuw.

    Est: €100 - €150

    Houten kist met lade, Japan, 19e/20e eeuw. Provenance: Ben Joppe (1915-2007), zie -Nieuws- voor meer informatie.

    Zeeuws Veilinghuis
    Jun. 05, 2012

    Est: €100 - €150

    Zeeuws Veilinghuis
    Jun. 05, 2012

    Est: €100 - €150

    Zeeuws Veilinghuis
  • Gestoken houten beeld van een man, Japan, 18e/19e
    Jun. 05, 2012

    Gestoken houten beeld van een man, Japan, 18e/19e

    Est: €200 - €300

    Gestoken houten beeld van een man, Japan, 18e/19e eeuw. H. 38 cm. Met resten van polychromie. Provenance: Ben Joppe (1915-2007), zie -Nieuws- voor meer informatie.

    Zeeuws Veilinghuis
  • Gestoken eikenhouten beeld van Christus met een
    Jun. 05, 2012

    Gestoken eikenhouten beeld van Christus met een

    Est: €500 - €700

    Gestoken eikenhouten beeld van Christus met een doornenkroon zittend op een stoel, Vlaanderen, 19e eeuw. H. 45 cm. Met resten van polychromie. Provenance: Ben Joppe (1915-2007), zie -Nieuws- voor meer informatie.

    Zeeuws Veilinghuis
  • Gestoken palmhouten beeldje van Christus, vroeg
    Jun. 05, 2012

    Gestoken palmhouten beeldje van Christus, vroeg

    Est: €600 - €800

    Gestoken palmhouten beeldje van Christus, vroeg 18e eeuw. H. 22 cm. Provenance: Ben Joppe (1915-2007), zie -Nieuws- voor meer informatie.

    Zeeuws Veilinghuis
  • Twee vergulde metalen ikonen met voorstelling van
    Jun. 05, 2012

    Twee vergulde metalen ikonen met voorstelling van

    Est: €200 - €300

    Twee vergulde metalen ikonen met voorstelling van de kruisiging en opstanding van Christus, Rusland, 17e/18e eeuw. Afm. 19 x 12 cm. Provenance: Ben Joppe (1915-2007), zie -Nieuws- voor meer informatie.

    Zeeuws Veilinghuis