Roland Jooris Sold at Auction Prices

b. 1936 -

      • JOORIS, Roland
        Oct. 18, 2024

        JOORIS, Roland

        Est: €180 - €260

        Tot het ongrijpbare Machelen Roger Raveelmuseum 2005 Gr. in-8°, ill. Roger RAVEEL, uitg. kaft. Ex.181/250 getekend in potlood door Raveel en Jooris onder colofon. Bijgevoegd: id - Hok. Sint Amandsberg, Ergo Pers, 1998. ex.9/36 (oplage van 48 ex.) met hoogdruk van Raoul De KEYSER. Getekend door beiden in potlood + id - Geschilderd of geschreven (1992). ex.3313/500 get. in potlood + id 'een half-verdronken ponte, een schilder en een koe (1991) Over R. Minne. 1/100 ex. met handtek. Jooris + JOORIS - RAVEEL - Het niets, het licht en de dingen (1992) met ill. zw en kleur van Raveel, get. in potlood Jooris (5)

        Auctions Van de Wiele
      • [DIERICKX] JOORIS, Roland
        Sep. 29, 2023

        [DIERICKX] JOORIS, Roland

        Est: €60 - €90

        Vlakgom, negen tekeningen van Karel Dierickx Jef Meert 2002 In-folio, beperkte gen. oplage van 99 ex., dit is nr. 33/90. Gebrocheerd

        Auctions Van de Wiele
      • HET NIETS, HET LICHT EN DE DINGEN.
        Jun. 17, 2022

        HET NIETS, HET LICHT EN DE DINGEN.

        Est: €1,250 - €1,500

        Folio. - 8 gedichten van R. Jooris ter gelegenheid van de 70ste verjaardag van Roger Raveel, geïllustreerd met 8 koperetsen van Raveel (7 in kleur, 1 z/w), en een ets van Raveel op titelpagina herhaald op voorplat. Oplage van 86 ex. Eén van de 26 geletterd voor de kunstenaars (n. F). Bij elk geletterd ex. hoort een suite met de 8 gesign. en gelett. etsen (7 in kleur, 1 z/w). Colofon gesign. en gelett. in potlood door de auteur en kunstenaar.

        Arenberg Auctions
      • EPIFANIE. ETSEN ROGER RAVEEL.
        Jun. 17, 2022

        EPIFANIE. ETSEN ROGER RAVEEL.

        Est: €350 - €500

        4to. - Gedichten van Roland Jooris, geïllustreerd met 3 koperetsen in kleur van Roger Raveel. Oplage van 73 ex. Eén van de 65 Arabisch genum. (n. 14). Bij alle ex. hoort een suite met 3 genum. en gesign. etsen in kleur. Colofon gesign. in potlood door de auteur en kunstenaar.

        Arenberg Auctions
      • One of 8 lettered copies with 3 signed etchings by Raveel
        Dec. 07, 2015

        One of 8 lettered copies with 3 signed etchings by Raveel

        Est: €800 - €1,200

        RAVEEL - JOORIS, Roland (Belgian 1936). Epifanie. [Gent], Octave de Achtste, [1998]. Original wrappers, uncut, with three etchings in colours by Raveel. Edition of 65 numbered copies and 8 lettered copies, signed by both artists (under the colophon). Letter 'C/H' with a suite of 3 numbered and signed etchings in colours. Very fine.

        Adams Amsterdam Auctions
      • Rare and complete with 4 lithographs by Raveel
        Dec. 07, 2015

        Rare and complete with 4 lithographs by Raveel

        Est: €2,500 - €3,500

        RAVEEL - JOORIS, Roland (Belgian 1936). Een vierkant op het einde van de zomer. Uitgeverij Hooft, [1974]. Four lithographs in colours by Raveel, signed and numbered 'R Raveel 28/50' (lower right) and eight poems by Jooris, loose as issued in original cardboard wrappers (edges somewhat browned). Edition of 60 copies printed on Hahnemühle Bütten. Number 28/50 signed by both artists. Hoofts Bibliofiele Serie 3.

        Adams Amsterdam Auctions