Toon de Jong Sold at Auction Prices

Etcher, Painter, Lithographer, b. 1879 - d. 1978

    • Jong, Toon de (Dutch 1879-1978)
      Jun. 17, 2024

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978)

      Est: €30 - €50

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Goyergracht met op de achtergrond Blaricum (2) ets 30 x 24 cm ges. r.o. de plaat en l.o. Gooi en Eemland Epreuve d'artiste. Hierbij een potloodtekening van Claas Prins (1903-1968) Blaricum

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €40 - €80

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) de Merwede ets 26 x 53 cm ges. r.o. in potlood en l.o. de Merwede

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €60 - €100

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Panoramagebouw aan de Plantage Middenlaan tegenover Artis, Amsterdam ets 44 x 57 cm ges. r.o. in potlood en l.o. opl. 23/30 Behalve de grote Panoramazaal in de koepel was er in het voorgebouw ook een kunstzaal voor tijdelijke tentoonstellingen. Schilders als Charles Rochussen, Louis Apol, Jan Hendrik Weissenbruch, Theophile de Bock, Jozef Israëls en Meijer de Haan behoorden tot de eerste exposanten. In 1882 hingen er ‘kunstenaressen van Nederland’: Thérèse Schwartze, Anna Alma Tadema en Sientje Mesdag-Van Houten. En twee jaar na het overlijden van Vincent van Gogh waren er in 1892 De Boomgaard, De Slaapkamer, Middagrust en Café de Nuit te zien. Architect Isaac Gosschalk (1838-1907) nam het Panorama van Parijs aan de Champs-Élysées als voorbeeld, maar voegde er een royaal voorgebouw aan toe. Het cirkelvormige gebouw had een diameter van 40 meter en een hoogte van vijftien meter en droeg bovenop de koepel de Amsterdamse keizerskroon.

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €30 - €50

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Boerenerf (2) ets 22 x 17 cm ges. r.o. in potlood en hierbij nog een ets van dezelfde kunstenaar Hut aan de Gooische Meent 14 x 18 cm, ges. r.o. in potlood

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €30 - €60

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) In herfstnevelen ets 30 x 18 cm ges. r.o. in potlood en l.o. in herfstnevelen

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €80 - €150

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Roeibootje in havenmond houtskool 24 x 36 cm ges. l.o.

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €50 - €100

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Haven bij Muiden sepia 32 x 45 cm ges. l.o.

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €40 - €80

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) De zandschippers (2) ets 30 x 60 cm ges. r.o. in potlood en l.o. de Zandschippers. Hierbij nog een ets van dezelfde kunstenaar Hout aan de Gooische Meent ges. in potlood

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €40 - €80

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Grote Kerk van Veere 1933 (2) ets 48 x 64 cm ges. r.o. in potlood en l.o. en r.o. in de plaat Veere 1933. Hierbij nog een ets van dezelfde kunstenaar Zeeland 30 x 22 cm ges. in potlood

      Zuydwal Veilingen
    • Jong,Toon de (Dutch 1879-1978)
      Jun. 17, 2024

      Jong,Toon de (Dutch 1879-1978)

      Est: €30 - €60

      Jong,Toon de (Dutch 1879-1978) Blaricum ets 23 x 29 cm ges. r.o. in potlood en l.o. in de plaat Blaricum

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €40 - €80

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Winter in Blaricum ets 14 x 29 cm ges. r.o. de plaat en l.o. winter in Blaricum

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €150 - €250

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Larense boerin met bril 1898 pastel 34 x 34 cm ges. r.o. Voor de vrouw 7 juni 1948 studie 1898. Dit is Lena, naaldkunstenares en vrouw van de kunstenaar. afgeb. in lit. Wumkes, A.D. "...op Laren an!...". Het levensverhaal van onze Larense schilder-tekenaar-etser Toon de Jong, Herk. particuliere collectie, Laren

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €40 - €80

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Vaarwel (2) ets 20 x 27 cm ges. r.o. de plaat en l.o. Vaarwel. Hierbij nog een ets van dezelfde kunstenaar Eemnes Buiten, uitgave Larensche Kunsthandel

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €40 - €80

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Baggeren ets 8 x 15 cm ges. r.o. in potlood en l.o. Baggeren

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €30 - €60

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Bij Laren ets 7 x 11 cm ges. r.o. in de plaat en l.o in potlood. Bij Laren de lezende figuur is vermoedelijk Lena, de vrouw van de kunstenaar

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €30 - €60

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Haven met huizen ets 12 x 14 cm ges. r.o. in potlood en l.o. épreuve d'artiste

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €40 - €80

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Oude botter met vissers (2) ets 26 x 37 cm ges. r.o. en hierbij nog een ets van een Oude Botter nu zonder vissers

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €30 - €50

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) De Grote Kerk van Veere ets 38 x 55 cm ges. r.o. in potlood en l.o. Veere

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €40 - €80

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Elshout aan de Lek 1918 (2) ets 24 x 48 cm ges. r.o. in potlood en l.o. Elshout aan de Lek afgeb in Nederlandsche Prentkunst sedert 1900, p 81. Hierbij nog een ets van dezelfde kunstenaar Amersfoort uitg Larensche Kunsthandel

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €60 - €100

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Het Zevenend van Laren in de winter ets 23 x 45 cm ges.r.o. de plaat en l.o. het Zevenend van Laren lit. Wumkes, A.D. "...op Laren an!...". Het levensverhaal van onze Larense schilder-tekenaar-etser Toon de Jong, afgebeeld Herk. particuliere collectie, Laren

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Naarden ets 30 x 22 cm ges. r.o.in potlood en l.o. Naarden épreuve d'artiste

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €40 - €80

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Het IJ met zeilschepen en op de achtergrond de Nicolaaskerk Amsterdam ets 34 x 48 cm ges. r.o. de plaat in potlood en l.o. Amsterdam

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €80 - €150

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) De Bunschotertjes ets 19 x 10 cm ges. l.o. de plaat de Bunschotertjes en r.o. Toon de Jong Conditie licht vergeeld en foxing

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €60 - €120

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Theehuis aan de Vecht o.i. inkt 33 x 45 cm ges. r.o.

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €30 - €60

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Naar huis ets 7 x 15 cm ges. r.o. de plaat en l.o. naar huis en epreuve d'artiste

      Zuydwal Veilingen
      Jun. 17, 2024

      Est: €40 - €80

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Bij Barendrecht ets 32 x 38 cm ges. r.o. de plaat en l.o. in potlood bij Barendrecht

      Zuydwal Veilingen
      Feb. 27, 2024

      Est: €100 - €150

      Toon de Jong (1879-1978) View of the Onze Lieve Vrouwetoren in Amersfoort, signed in pencil l.r., lithograph, 47x 30,5

      Veilinghuis Van Spengen
    • TOON DE JONG (1879-1978), "AMELAND", ETCHING AND DRYPOINT
      Nov. 08, 2023

      TOON DE JONG (1879-1978), "AMELAND", ETCHING AND DRYPOINT

      Est: €20 - €40

      Toon de Jong (1879-1978), "Ameland", Etching and drypoint, including a woodcut of the Oudemannenhuispoort in Amsterdam, unclearly signed and annotated with title (in pencil) resp. 29,5 x 22,5 en 28,5 x 21,5 cm.

      Medusa Auctioneers
    • Toon de Jong (1879-1978) Gezicht op de boerderij in V, gesigneerd
      Apr. 25, 2023

      Toon de Jong (1879-1978) Gezicht op de boerderij in V, gesigneerd

      Est: €75 - €150

      Toon de Jong (1879-1978) Gezicht op de boerderij in V, gesigneerd r.o., ets, 29 x 22,5 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Toon de Jong (1879-1978) 3 etsen, Winters gezicht op boerderijen,
      Apr. 25, 2023

      Toon de Jong (1879-1978) 3 etsen, Winters gezicht op boerderijen,

      Est: €80 - €100

      Toon de Jong (1879-1978) 3 etsen, Winters gezicht op boerderijen, gesigneerd r.o., 20,5 x 43,5 cm, oplage EA; Twee sleperspaarden, gesigneerd r.o., 10 x 13 cm, oplage EA; Punters, gesigneerd r.o., 7,5 x 14,5 cm, oplage EA

      Veilinghuis Van Spengen
    • TOON DE JONG
      Apr. 18, 2023

      TOON DE JONG

      Est: €100 - €200

      Toon de Jong (1879-1955) Winter village view, possibly Laren, board 33x66 cm

      Derksen Veilingbedrijf
      Jun. 21, 2022

      Est: €120 - €200

      Jong, Toon de (Dutch 1879-1978) Boerderij in Laren 1915 inkt en potlood 24 x 34 cm ges. l.o. Laren 1915

      Zuydwal Veilingen
    • Jong, A.J. de ("Toon") (1879-1978). (Vlieland).
      May. 19, 2022

      Jong, A.J. de ("Toon") (1879-1978). (Vlieland).

      Est: €80 - €100

      Jong, A.J. de ("Toon") (1879-1978). (Vlieland). Etching, 29,2x22,3 cm., signed "Toon de Jong" in pencil (sl. yellowed). - AND 7 other prints, i.a. by G.C. HAVERKAMP (2 signed etchings), A.E. EGTER VAN WISSEKERKE (3x) and J. HENDRIKS.

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
    • Toon de Jong (1879-1978) Blaricum no. 6, gesigneerd en getiteld in de
      Mar. 01, 2022

      Toon de Jong (1879-1978) Blaricum no. 6, gesigneerd en getiteld in de

      Est: €75 - €100

      Toon de Jong (1879-1978) Blaricum no. 6, gesigneerd en getiteld in de druk r.o., ets 16 x 24, uitgegeven door de Larensche Kunsthandel te Laren -vochtplekken-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Toon de Jong (1879-1978) Blaricum no. 6, gesigneerd en getiteld in de druk r.o., ets 16 x 24, u
      Dec. 14, 2021

      Toon de Jong (1879-1978) Blaricum no. 6, gesigneerd en getiteld in de druk r.o., ets 16 x 24, u

      Est: €150 - €200

      Toon de Jong (1879-1978) Blaricum no. 6, gesigneerd en getiteld in de druk r.o., ets 16 x 24, uitgegeven door de Larensche Kundthandel te Laren -vochtplekken-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Toon de Jong (1879-1978) 'De lange weg', gesigneerd r.o., ets, 16 x 18 cm, Epreuve d'artiste
      Dec. 14, 2021

      Toon de Jong (1879-1978) 'De lange weg', gesigneerd r.o., ets, 16 x 18 cm, Epreuve d'artiste

      Est: €75 - €100

      Veilinghuis Van Spengen
    • Toon de Jong (1879-1978) Gezicht op de Onze Lieve Vrouwentoren te Amersfoort, gesigneerd in pot
      Dec. 14, 2021

      Toon de Jong (1879-1978) Gezicht op de Onze Lieve Vrouwentoren te Amersfoort, gesigneerd in pot

      Est: €50 - €75

      Toon de Jong (1879-1978) Gezicht op de Onze Lieve Vrouwentoren te Amersfoort, gesigneerd in potlood r.o., ets, 47 x 30,5 cm, uitgegeven door de Larensche Kunsthandel, Laren en gedrukt door Roeloffzen-Hübner en van Santen, Asterdam

      Veilinghuis Van Spengen
    • Toon de Jong (1879-1978)
      Nov. 25, 2019

      Toon de Jong (1879-1978)

      Est: €150 - €250

      Lena zittend op een tak inkt 33 x 24,5 cm ges. r.o. Lena is de echtgenote van de kunstenaar

      Zuydwal Veilingen
    • Toon de Jong (1879-1978)
      Nov. 25, 2019

      Toon de Jong (1879-1978)

      Est: €50 - €150

      Larense jongen ets 9 x 7 cm ges. niet ingelijst

      Zuydwal Veilingen
    • Toon de Jong (1879-1978)
      Nov. 25, 2019

      Toon de Jong (1879-1978)

      Est: €50 - €150

      De kerkgang Eemnes ets16 x 10 cm ges. r.o. de plaat en l.o. épreuve d'artiste en de kerkgang.

      Zuydwal Veilingen
    • Toon de Jong (1879-1978)
      Nov. 25, 2019

      Toon de Jong (1879-1978)

      Est: €100 - €200

      Kasteel Sypesteyn, Loosdrecht ets 22 x 28 cm ges. l.o. Loosdrecht

      Zuydwal Veilingen
    • Toon de Jong (1879-1978)
      Nov. 25, 2019

      Toon de Jong (1879-1978)

      Est: €100 - €150

      Erfgooier potlood 39 x 29 cm ges. l.o.

      Zuydwal Veilingen
    • Jong, Toon de (1879-1978)
      May. 20, 2019

      Jong, Toon de (1879-1978)

      Est: €150 - €300

      Dutch farmer from Laren, Erfgooier pencil 39 x 29 cm signed left under

      Zuydwal Veilingen
    • Jong, Toon de (1879-1978)
      May. 20, 2019

      Jong, Toon de (1879-1978)

      Est: €150 - €300

      Sypesteyn Castle, Loosdrecht etching 22 x 28 cm signed left under Loosdrecht

      Zuydwal Veilingen
    • Jong, Toon de (1879-1978)
      May. 20, 2019

      Jong, Toon de (1879-1978)

      Est: €200 - €400

      Boxing jump near the Old School in Laren ca 1900 pen 11 x 12 cm ges. l.o. en gedat. 1933. Backside 'De ingang den oude school aan de Brink te Laren omstreeks 1900'

      Zuydwal Veilingen
    • Jong, Toon de (1879-1978)
      May. 20, 2019

      Jong, Toon de (1879-1978)

      Est: €250 - €500

      Lena sitting on a branch ink 33 x 24,5 cm signed right under. Lena is the artist's wife

      Zuydwal Veilingen
    • Jong, Toon de (1879-1978)
      May. 20, 2019

      Jong, Toon de (1879-1978)

      Est: €80 - €150

      the Christmas song etching 28 x 19 cm signed right under and left under.

      Zuydwal Veilingen
    • Jong, Toon de (1879-1978)
      May. 20, 2019

      Jong, Toon de (1879-1978)

      Est: €120 - €250

      Nigtevecht 1958 etching 18,5 x 24 cm signed left under Nigtevecht en r.o. voor Jaap 1958. Jaap was a close friend from the artist

      Zuydwal Veilingen