Jan Jílek Sold at Auction Prices

Figure painter, Landscape painter, Painter

    • Jan Jílek (1905-1982)
      Jun. 16, 2018

      Jan Jílek (1905-1982)

      Est: Kč4,500 - Kč9,000

      ZIMNÍ TÁNÍOlej na kartonu, 31x49 cm, sign. vlevo dole "Jan. Jílek". Rámováno, zaskleno.Stav A.Jan Jílek - malíř krajin, figuralista. Pravidelně se účastnil výstav SVUM. Maloval krajinu v okolí řeky Bečvy a lesy v Českomoravské vysočině. SPRING THAWOil on board, 31x49 cm, signed lower left "Jan. Jílek". Framed, glazed.Condition A.Jan Jílek - malíř krajin, figuralista. Pravidelně se účastnil výstav SVUM. Maloval krajinu v okolí řeky Bečvy a lesy v Českomoravské vysočině. WINTERTAUENÖl auf Karton, 31x49 cm, signiert links unten „Jan. Jílek“. Gerahmt, verglast.Zustand A.

      Auction House Zezula
    • Jan Jílek (1905-1982). SNOW COVERED LANDSCAPE WITH
      Apr. 13, 2013

      Jan Jílek (1905-1982). SNOW COVERED LANDSCAPE WITH

      Est: Kč2,500 - Kč5,000

      Jan Jílek (1905-1982). SNOW COVERED LANDSCAPE WITH A POND. 1961. Oil on plywood, 47,5x84 cm, bottom left side signed and dated "Jan Jílek 61". Framed. Condition A/B. Jan Jílek (1905-1982). ZASNĚŽENÁ KRAJINA SE ZAMRZLÝM RYBNÍKEM. 1961. Olej na sololitu, 47,5x84 cm, sign. a dat. vlevo dole „Jan Jílek 61". Rámováno. Stav A/B. Jan Jílek (1905-1982). VERSCHNEITE LANDSCHAFT MIT TECIH. 1961. Öl auf Sololit, 47,5x84 cm, links unten sign. und dat. „Jan Jílek 61". Gerahmt. Zustand A/B.

      Auction House Zezula
    • Jan Jílek (1905-1982). LANDSCAPE WITH TREES. 1957.
      Apr. 13, 2013

      Jan Jílek (1905-1982). LANDSCAPE WITH TREES. 1957.

      Est: Kč2,500 - Kč5,000

      Jan Jílek (1905-1982). LANDSCAPE WITH TREES. 1957. Oil on cardboard, 33x52 cm, signed and dated "Jan Jílek 57". Framed, glassed. Condition B. Jan Jílek (1905-1982). KRAJINA SE STROMY. 1957. Olej na kartonu, 33x52 cm, sign. a dat. „Jan Jílek 57". Rámováno, zaskleno. Stav B. Jan Jílek - malíř krajin, figuralista. Pravidelně se účastnil výstav SVUM. Maloval krajinu v okolí řeky Bečvy a lesy na Českomoravské vrchovině. Jan Jílek (1905-1982). LANDSCHAFT MIT BÄUMEN. 1957. Öl auf Karton, 33x52 cm, sign. und dat. „Jan Jílek 57". Gerahmt, verglast. Zustand B.

      Auction House Zezula