Libor Jaros Sold at Auction Prices

b. 1960 -

    • Libor Jaroš (*1960)
      Oct. 07, 2017

      Libor Jaroš (*1960)

      UNTITLED. 1990. Oil on canvas, 40x40,5 cm, signed and dated in the lower margin „L. JAROŠ 90“. Framed.  BEZ NÁZVU. 1990. Olej na plátně, 40x40,5 cm, sign. a dat. při spodním okraji „L. JAROŠ 90“. Rámováno.  OHNE TITEL. 1990. Öl auf Leinwand, 40x40,5 cm, sign. und datiert am Unterrand: „L. JAROŠ 90“. Gerahmt.

      Auction House Zezula
    • Libor Jaroš (*1960)
      Apr. 18, 2015

      Libor Jaroš (*1960)

      Est: Kč25,000 - Kč50,000

      Libor Jaroš (*1960) RECRUITER FROM PODLUŽÍ. 2013. Painting from a cycle of author's banana dancers. Acrylics on canvas, 47,5x50 cm, signed 'L. Jaroš' lower middle on the reverse, signed and dated 'L. Jaroš 2013' on the reverse. Condition A. Published: Libor Jaroš (exhibition catalogue), Brno 2014. Libor Jaroš (*1960) PODLUŽÁK. 2013. Verbíř z Podluží. Obraz z cyklu autorových banánových tanečníků. Akryl na plátně, 47,5x50 cm, sign. dole uprostřed „L. Jaroš", na rubu sign. a dat. „L. Jaroš 2013". Stav A. Publikováno: Libor Jaroš (katalog výstavy), Brno 2014. Libor Jaroš - moravský malíř a restaurátor, rodák ze Zlína. Vyučil se malířem a poté vystudoval SUPŠ v Brně. Pořádá samostatné výstavy (od r. 1981) a účastní se výstav kolektivních. Od r. 1993 je členem TT klubu výtvarných umělců a teoretiků. Libor Jaroš (*1960) PODLUŽÁK. 2013. Werbung in Podluží. Bild aus dem Zyklus der Bananentänzer. Acryl auf Lwd., 47,5x50 cm, sign. unten in der Mitte „L. Jaroš", verso sign. und dat. „L. Jaroš 2013". Zustand A. Herausgegeben: Libor Jaroš (Ausstellungskatalog), Brno 2014.

      Auction House Zezula