Pieter (1916) Jansen Sold at Auction Prices

Painter, b. 1916 - d. 1998

      • Pieter Jansen (1916-1998) "Cathedraalstad"
        Jun. 29, 2021

        Pieter Jansen (1916-1998) "Cathedraalstad"

        Est: €300 - €400

        "Cathedraalstad" Oil on canvas. Signed and dated 1965 lower left. Signed and titled at the back. "Cathedraalstad" Huile sur toile. Signé et daté 1965 en bas à gauche. Contresigné et titré au dos.

        Brussels Art Auctions
      • Pieter Jansen (1916-1998)
        Dec. 14, 2016

        Pieter Jansen (1916-1998)

        Est: €200 - €300

        Pieter Jansen (1916-1998) 'Waarheen?' rechtsonder get. en gedateerd 1957. In dorso get. en adressen van de kunstenaar: Aelbrechtskade en Sinclair Lewispl. Rotterdam olieverf op doek, 47x58 cm

      • Pieter Jansen (1916-1998)
        Dec. 14, 2016

        Pieter Jansen (1916-1998)

        Est: €300 - €400

        Pieter Jansen (1916-1998) Blauwe stad rechtsonder get. en gedateerd1994 olieverf op doek, 88x68 cm

      • Pieter Jansen (1916-1998)
        Dec. 14, 2016

        Pieter Jansen (1916-1998)

        Est: €200 - €300

        Pieter Jansen (1916-1998) Bloem in vensterbank in dorso ateliersticker met adres van de schilder: Sinclair Lewisplaats, Rotterdam. olieverf op paneel, 21,5x16 cm

      • Pieter Jansen (1916-1998)
        Dec. 14, 2016

        Pieter Jansen (1916-1998)

        Est: €300 - €400

        Pieter Jansen (1916-1998) Bloemstilleven in glazen fles rechtsonder get. en gedateerd 1944. In dorso get. en adres van de schilder: Sinclair Lewispl. Rotterdam. olieverf op paneel, 21,5x12,5 cm