Tom Jageneau Sold at Auction Prices

b. 1925 - d. 1997

    • TON JAGENEAU (1925-1997)
      Mar. 20, 2018

      TON JAGENEAU (1925-1997)

      Est: €300 - €400

      TON JAGENEAU (1925-1997) Zonder titel. Doek. Getekend en gedateerd in zwarte stift op verso 'Jageneau (19)77'. Rechts onderaan licht afschilfering. 70 x 100 TON JAGENEAU (1925-1997) Sans titre. Toile. Signée et datée au revers de la toile 'Jageneau (19)77'. Légèrement abîmée en bas à droite. 70 x 100 TON JAGENEAU (1925-1997) Untitled. Canvas. Signed and dated in black marker on the reverse 'Jageneau 77'. Small peel off in the lower right. 70 x 100

    • two lithographs - signed
      Feb. 20, 2017

      two lithographs - signed

      Est: €100 - €200

      JAGENEAU TOM (1925 - 1997) twee litho's n° 6 en 96/100 telkens met een abstracte compositie - 32 x 32 getekend

      DVC