Luc de Jaegher Sold at Auction Prices

Wood cutter, Illustrator, Painter, Engraver

      • DE JAEGHER, Lucien (1912-1987)
        Mar. 18, 2022

        DE JAEGHER, Lucien (1912-1987)

        Est: €80 - €140

        Brugge L. Burghgraeve 1948 Gelithografeerde kaart in kleur (ca. 100 x 98 cm) gemonteerd op linnen, tussen twee stokken. Litho L. Burghgraeve, Brugge. Zeer decoratieve kaart met windroos en wapenschild, vele gebouwen erop getekend. Misschien voor schoolgebruik; lichte gebruikssporen; goed exemplaar

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        Est: €100 - €200

        Verzameling van 5 aquarellen en tekeningen 1. 'Damme', tekening (18 x 27 cm), get. 2. 'Fermetje' op keerzijde 'vrouwelijk naakt', aquarel (20.5 x 29 cm), get. 3. 'Huis aan vijver', aquarel (21 x 31 cm). 4. 'Hofstede in landschap', aquarel (27 x 21 cm), getekend. 5. 'Hofstede', tekening (14 x 20 cm), get. rechts onder. Allen in passe-partout, werken van 1939 tot 1949 uit de verzameling P. Eeckhout (Gent)

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        Est: €70 - €90

        Verzameling van 4 houtsneden 1. 'Lente (1971)', houtsnede (18 x 12.5 cm), get. en gen. 1/12 in potlood. 2. 'Interieur (1932)', houtsnede (21.5 x 15.5 cm), get. en gen. 6/30 in potlood. 3. 'Najaar (1937)', houtsnede (30 x 24 cm), 2e staat, get. in potlood. 4. 'Lente (1937)', 1ste staat, get. in potlood (4)

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        Est: €70 - €90

        Hofstede in landschap (1939) Ets (21.5 x 28.5 cm) op japans papier, get. in inkt door kunstenaar, passe-partout. Bijgevoegd: ets (17.5 x 15 cm), get. in potlood met 'Molen' + zelfde ets 'Hofstede in landschap' (3)

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        Est: €90 - €140

        Boom in landschap 1935 Aquarel op papier (268 x 330 mm), gesigneerd en gedateerd rechts onder. In passe-partout, ingelijst achter glas

        Auctions Van de Wiele
      • LUC DE JAEGHER 1912 / 1987 DRAWING "Mujer en el bosque", 1948 Graphite and
        Dec. 13, 2019

        LUC DE JAEGHER 1912 / 1987 DRAWING "Mujer en el bosque", 1948 Graphite and

        LUC DE JAEGHER 1912 / 1987 DRAWING "Mujer en el bosque", 1948 Graphite and watercolor on paper LUC DE JAEGHER 1912 / 1987 "Mujer en el bosque", 1948 Grafito y acuarela sobre papel 22 x 17,5 cm Firmado y fechado en el ángulo inferior derecho.

        Ansorena
      • DE JAEGHER, Lucien – Illustraties voor 'Epaves, roman d'aventures maritimes' van Marcel Schiltz
        Mar. 10, 2017

        DE JAEGHER, Lucien – Illustraties voor 'Epaves, roman d'aventures maritimes' van Marcel Schiltz

        Est: €260 - €450

        Reeks van 25 originele aquarellen, verschillende formaten, ca. 22 x 15 cm. Ongepubliceerd. Alle gesigneerd en gedateerd 1944. Gemonteerd in passe-partout. In een originele bewaardoos, met het monogram van Julien De Jaegher

        Auctions Van de Wiele
      • DE JAEGHER, Lucien – Illustraties voor 'De Bruggebranders' van K. Van den Oever
        Mar. 10, 2017

        DE JAEGHER, Lucien – Illustraties voor 'De Bruggebranders' van K. Van den Oever

        Est: €90 - €120

        Drie originele aquarellen, ca. 13 x 8 cm, alle gesigneerd in potlood en gemonteerd in passe-partout. De novelle, over Antwerpen in de Geuzentijd, waarvoor dit werk werd gemaakt, verscheen in 1943

        Auctions Van de Wiele
      • DE JAEGHER, Lucien Archief over de vlaggen in de Steenstraat te Brugge
        Oct. 09, 2015

        DE JAEGHER, Lucien Archief over de vlaggen in de Steenstraat te Brugge

        Est: €140 - €200

        Archief bestaat uit correspondentie met handelsgebuurtekring, twee albums met foto's (Vlaggen en Vlaggen in Steenstraat), uitvoeringstekeningen, 14 tekeningen (waarvan 4 in aquarel of gouache) enz.

        Auctions Van de Wiele
      • Luc DE JAEGHER (1912-1987). - Composition. 1938.
        Mar. 01, 2014

        Luc DE JAEGHER (1912-1987). - Composition. 1938.

        Est: €200 - €250

        Luc DE JAEGHER (1912-1987). Composition. 1938. Eau-forte, 44 x 39,5. Datée et titrée "1938. Composition", et signée "De Jaegher" au crayon en dessous. Sous verre et passe-partout, encadrée. Peintre, dessinateur, aquafortiste et illustrateur, né à Borgerhout en 1912 et mort à Bruges en 1987. Etudie à l'Académie d'Anvers, y professe, puis la dirige (Arto).

        Lhomme