Elna Jacobsson Sold at Auction Prices

  • Elna Jacobsson
    Aug. 27, 2013

    Elna Jacobsson

    Est: kr1,000 - kr2,000

    Elna Jacobsson 1894-1985. Interiör. Signerad Elna Jacobsson. Olja på duk fäst på pannå, 36,5 x 40,5.

    Auktionskammare Uppsala