D. Isselman Sold at Auction Prices

Flower painter, Still life painter

    • DERK ISSELMANN (1890-1959), D
      Nov. 14, 2023

      DERK ISSELMANN (1890-1959), D

      Derk Isselmann (1890-1959), Dutch still life painter, red bouquet of flowers in brass vase, oil on canvas, signed lower right, 40 x 60 cm, framed 60 x 80 cm

    • Derk Isselmann (1890 - 1959) Miniatuur stilleven met wijn en druiven voor tegelwand
      Sep. 25, 2023

      Derk Isselmann (1890 - 1959) Miniatuur stilleven met wijn en druiven voor tegelwand

      Olieverf op board, r.o. gesigneerd. A- 5.8 x 8.8 cm / 7.3 x 10.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Derk Isselmann (1890-1959)
      Apr. 13, 2016

      Derk Isselmann (1890-1959)

      Est: €150 - €200

      Bloemen op vaas en in mand rechtsonder getekend en gedateerd 1947 olieverf op doek, 89,5x59cm

    • Derk Isselman (1890-1959)
      Mar. 02, 2016

      Derk Isselman (1890-1959)

      Est: €200 - €400

      Stilleven met druiven en wijnfles rechtsonder get. en gedateerd 1946 olieverf op doek 59x89 cm