Pierre Igon Sold at Auction Prices

Painter, b. 1922 - d. 2006

    • Igon, Pierre, Landschaft / Landscape painting
      Jan. 28, 2022

      Igon, Pierre, Landschaft / Landscape painting

      Igon, Pierre. 1922 Toulouse-2006 Weite Landschaft. Öl auf Hartfaser, re. u. sign. 44,5 x 52,5 cm. Gerahmt. Igon, Pierre. 1922 Toulouse-2006 Wide landscape. Oil on hardboard, signed lower right. 44,5 x 52,5 cm. Framed.

      Kunstauktionshaus Günther
    • GEORGES COLLIGNON (1923-2002), ROGER DUDANT (1929-2008), PIERRE IGON (1922-2006) - Sans titre
      Dec. 18, 2018

      GEORGES COLLIGNON (1923-2002), ROGER DUDANT (1929-2008), PIERRE IGON (1922-2006) - Sans titre

      Est: €100 - €150

      GEORGES COLLIGNON (1923-2002), ROGER DUDANT (1929-2008), PIERRE IGON (1922-2006) Sans titre Lot composé de 3 cartes de vaeux. 3 lithographies en couleurs, dont deux signées et datées respectivement 1966, 1968 et 1974. Set van 3 wenskaarten. 3 kleurenlitho's, waarvan twee gesigneerd en gedateerd respectievelijk 1966, 1968 en 1974. 25 x 15,5 cm ; 20x15 cm ; 10 x 6 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles