Joop van 't Hoenderdaal Sold at Auction Prices

b. 1948 -

    • Joop van't Hoenderdaal (1948)
      Nov. 29, 2023

      Joop van't Hoenderdaal (1948)

      Est: €200 - €400

      Joop van't Hoenderdaal (1948) Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 1984 verso.

      Vendu Rotterdam
    • Humorous still life signed all over
      May. 28, 2019

      Humorous still life signed all over

      Est: €600 - €900

      - HOENDERDAAL, Joop van ‘t (Dutch 1948). Du vin, du pain, du Edam, 1991. Alkyd and oil on canvas, monogrammed 'JH' (four times), titled, inscribed with price ("INCL. BTW"), technique and dimensions (lettered along the edges in the image), signed 'J. Hoenderdaal' (on the stretcher); framed. Very good condition.

      Adams Amsterdam Auctions
    • Joop van 't Hoenderdaal (1948)
      Dec. 20, 2017

      Joop van 't Hoenderdaal (1948)

      Est: €200 - €300

      Stilleven met eieren, brood en gatenkaas linksonder get. en gedateerd '95, tevens in dorso get. olieverf op doek, 30x40 cm

      Dec. 20, 2017

      Est: €150 - €250

      Wit emaillen kom met fruit linksonder get. en gedateerd '95, tevens in dorso get. olieverf op doek, 35x45 cm

      Dec. 20, 2017

      Est: €200 - €300

      Stilleven met eieren in boerenbond kom, brood en brie linksonder get. en gedateerd '95, tevens in dorso get. olieverf op doek, 30x40 cm

      Dec. 20, 2017

      Est: €200 - €300

      Gouds plateel vaas linksonder get. en gedateerd '95, tevens in dorso get. olieverf op doek, 50x60 cm

      Dec. 20, 2017

      Est: €150 - €200

      Schaal met bananen, peren en appels linksonder get. en gedateerd '95, tevens in dorso get. olieverf op doek, 45x40 cm

      Dec. 20, 2017

      Est: €150 - €200

      Stilleven met groene fles en blauwe kan linksonder get. en gedateerd '95, tevens in dorso get. olieverf op doek, 50x40 cm

    • Joop van 't Hoenderdaal (1948-) "Zonder titel'. Monogram lower right and si
      Nov. 10, 2015

      Joop van 't Hoenderdaal (1948-) "Zonder titel'. Monogram lower right and si

      Est: €300 - €500

      Joop van 't Hoenderdaal (1948-) "Zonder titel'. Monogram lower right and signed and dated 2000 on reverse. Doek 80 x 70 cm.

      Vendu Rotterdam