Willem Heskes Sold at Auction Prices

Lithographer, Painter, Water color painter, Pastel Artist, b. 1891 - d. 1973

    • Wam Heskes (1891-1973) - Strijdende soldaten (3)
      Nov. 19, 2018

      Wam Heskes (1891-1973) - Strijdende soldaten (3)

      Est: €150 - €250

      Wam Heskes (1891-1973) Strijdende soldaten (3) zwart krijt 12 x 11 cm ges. l.o. Hierbij een ets van Bob ten Hoope voostellende Bonte Paard , zeefdruk Geni Peter. Wam Heskes studeerde o.m. in Florence. Hij maakte illustraties voor Het Algemeen Handelsblad en voor weekbladen als Ons eigen tijdschrift en De Lach. Of deze illustratie ook is geplaatst in een van de bladen is onbekend. Ook was hij bekend als hoorspelacteur.

      Zuydwal Veilingen
    • Wam Heskes (1891-1973) - Le gendarme est sans pitié
      Nov. 19, 2018

      Wam Heskes (1891-1973) - Le gendarme est sans pitié

      Est: €50 - €150

      Wam Heskes (1891-1973) Le gendarme est sans pitié aquarel gehoogd met wit 16 x 16 cm ges. l.o. Wam Heskes studeerde o.m. in Florence. Hij maakte illustraties voor Het Algemeen Handelsblad en voor weekbladen als Ons eigen tijdschrift en De Lach. Of deze illustratie ook is geplaatst in een van de bladen is onbekend. Ook was hij bekend als hoorspelacteur.

      Zuydwal Veilingen
    • Wam Heskes (1891-1973) - Gespreksnippers (3)
      Nov. 19, 2018

      Wam Heskes (1891-1973) - Gespreksnippers (3)

      Est: €150 - €300

      Wam Heskes (1891-1973) Gespreksnippers (3) inkt 20 x 15 cm ges. r.o. met notitie: ooooh maar dan ken ik U, dat kleine mannetje met die bril op.... Hierbij een litho van Charlotte Mutsaars Pietà op.nr. 81/150 en een houtsnede van Frans de Jong voorstellende koeien foto 204 en 206 correcties1

      Zuydwal Veilingen