Steffan Herrik Sold at Auction Prices

    • Steffan Herrik
      Aug. 31, 2024

      Steffan Herrik

      Est: kr1,500 - kr3,000

      Gumozo - Narcissisten, bronzeskulptur. Usigneret. H. 13 cm./CD Fremstår med minimale brugsspor.

      Svendborg Auktionerne ApS
    • Steffan Herrik (f. 1950)
      Dec. 09, 2023

      Steffan Herrik (f. 1950)

      Est: kr1,000 - kr2,000

      Skulptur i form af fugl, jern, usigneret, h. 43 cm./CD

      Svendborg Auktionerne ApS
    • Steffan Herrik (f. 1950)
      Oct. 14, 2023

      Steffan Herrik (f. 1950)

      Est: kr1,500 - kr3,000

      Svendborg Auktionerne ApS
      May. 21, 2022

      Est: kr4,000 -

      Steffan Herrik (f. 1950)# Torden Fuglen, skulptur af patineret jern, usigneret, h. 14 cm./CD

      Svendborg Auktionerne ApS
      May. 15, 2021

      Steffan Herrik# Komposition, litografi, signeret med blyant og nr. 37/100, 71 x 63, med lille revne i glas

      Svendborg Auktionerne ApS
    • Steffan Herrik (f. 1950) 2 litografier
      Mar. 07, 2020

      Steffan Herrik (f. 1950) 2 litografier

      Est: kr500 - kr1,000

      Steffan Herrik (f. 1950) 2 litografier Pickles Blues og Helt Derude Hvor Kragerne Vinder nr. 68/99 70 x 50/CD

      Svendborg Auktionerne ApS