Jeroen Hermkens Sold at Auction Prices

b. 1960 -

    • Hermkens, Jeroen (b.1960). "Yemen, Shibam".
      Nov. 21, 2024

      Hermkens, Jeroen (b.1960). "Yemen, Shibam".

      Est: €50 - €70

      Hermkens, Jeroen (b.1960). "Yemen, Shibam". Colour lithograph, 68x52 cm., signed "Jeroen Hermkens 1997", titled and "35/50" in pencil, framed.

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
    • Hermkens, Jeroen (b.1960). Het sluisje.
      Nov. 21, 2024

      Hermkens, Jeroen (b.1960). Het sluisje.

      Est: €300 - €400

      Hermkens, Jeroen (b.1960). Het sluisje. Oil on canvas, 60x50 cm., signed "J. Hermkens 2000" in lower right corner, framed.

    • Hermkens, Jeroen (b.1960). "Wintertuin".
      May. 16, 2024

      Hermkens, Jeroen (b.1960). "Wintertuin".

      Est: €50 - €70

      Hermkens, Jeroen (b.1960). "Wintertuin". Colour lithograph, 54x37,5 cm., signed "Jeroen Hermkens", titled, dated "14 Oct. 1990" and numb. "95/250" in pencil, under passepartout.

    • JEROEN HERMKENS
      Apr. 16, 2024

      JEROEN HERMKENS

      Est: €80 - €120

      Jeroen Hermkens (1960-) Academy building in Utrecht, color lithograph dated 1997, 114/185, 50x70 cm, outside size is 73x93 cm

      Derksen Veilingbedrijf
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Feb. 08, 2024

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €50 - €100

      Jeroen Hermkens (1960) “Yemen”, genummerd 43/50 l.o., getiteld m.o., gesigneerd en gedateerd 1997 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Feb. 08, 2024

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €50 - €100

      Jeroen Hermkens (1960) “Versailles”, genummerd 89/90 l.o., getiteld m.o., gesigneerd en gedateerd '92 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Feb. 08, 2024

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €50 - €100

      Jeroen Hermkens (1960) “Brussel”, genummerd 24/55 l.o., getiteld m.o., gesigneerd en gedateerd 1993 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Feb. 08, 2024

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €50 - €100

      Jeroen Hermkens (1960) “Brescia”, genummerd 45/45 l.o., getiteld m.o., gesigneerd en gedateerd 1992 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Feb. 08, 2024

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €50 - €100

      Jeroen Hermkens (1960) “Istanbul Divan Yoki”, genummerd 29/50 l.o., getiteld m.o., gesigneerd en gedateerd 1995 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Feb. 08, 2024

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €50 - €100

      Jeroen Hermkens (1960) “Amersfoort”, genummerd 18/60 l.o., getiteld m.o., gesigneerd en gedateerd 2000 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Feb. 08, 2024

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €100 - €200

      Jeroen Hermkens (1960) “Arles, voor Vincent”, genummerd 23/26 l.o., getiteld m.o., gesigneerd en gedateerd 1998 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Dec. 14, 2023

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €200 - €400

      Jeroen Hermkens (1960) “Mexico, Labná, El mirador”, genummerd 24/25, gesigneerd en gedateerd 2000 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 29, 2023

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €100 - €200

      Jeroen Hermkens (1960) “Brescia”, genummerd 39/45 l.o., getiteld m.o., gesigneerd en gedateerd 1992 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 29, 2023

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €100 - €200

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 29, 2023

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €100 - €200

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 29, 2023

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €100 - €200

      Jeroen Hermkens (1960) “Porto”, genummerd e.a. l.o., getiteld m.o., gesigneerd en gedateerd 2000 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 29, 2023

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €100 - €200

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 29, 2023

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €100 - €200

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 29, 2023

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €100 - €200

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 29, 2023

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €100 - €200

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 29, 2023

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €200 - €400

      Jeroen Hermkens (1960) “Palermo Quattro Canti”, genummerd 24/26 l.o., getiteld m.o., gesigneerd en gedateerd 1998.

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 29, 2023

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €200 - €400

      Vendu Rotterdam
    • Jeroen Hermkens (Dutch 1960). Untitled, 2000.
      Jun. 06, 2023

      Jeroen Hermkens (Dutch 1960). Untitled, 2000.

      Est: €600 - €800

      Jeroen Hermkens (Dutch 1960) Untitled, 2000 oil on canvas signed and dated 'J. Hermkens 2000' (lower left) image size 60 x 80 cm., frame size 65 x 85 cm.

      Adams Amsterdam Auctions
    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 02, 2022

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €2,000 - €3,000

      Porto; Portugal

      Richard ter Borg kunsthandel
    • Jeroen Hermkens (1960-) 'Zutphen', gesigneerd en gedateerd r.o. 2007, litho, 69,5 x 5
      Jun. 28, 2022

      Jeroen Hermkens (1960-) 'Zutphen', gesigneerd en gedateerd r.o. 2007, litho, 69,5 x 5

      Est: €100 - €150

      Jeroen Hermkens (1960-) 'Zutphen', gesigneerd en gedateerd r.o. 2007, litho, 69,5 x 52 cm, oplage 6/25

      Veilinghuis Van Spengen
    • Jeroen Hermkens (1960-) ''s-Hertogenbosch, Stadhuis', gesigneerd en gedateerd r.o. 20
      Jun. 28, 2022

      Jeroen Hermkens (1960-) ''s-Hertogenbosch, Stadhuis', gesigneerd en gedateerd r.o. 20

      Est: €150 - €200

      Jeroen Hermkens (1960-) ''s-Hertogenbosch, Stadhuis', gesigneerd en gedateerd r.o. 2007 en getiteld midden onder, litho, 65,5 x 85 cm, oplage 12/60, incl. lijst 103 x 121,5 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Jeroen Hermkens (1960-) 'Draak 's-Hertogenbosch', gesigneerd en gedateerd r.o. 2005 e
      Jun. 28, 2022

      Jeroen Hermkens (1960-) 'Draak 's-Hertogenbosch', gesigneerd en gedateerd r.o. 2005 e

      Est: €150 - €200

      Jeroen Hermkens (1960-) 'Draak 's-Hertogenbosch', gesigneerd en gedateerd r.o. 2005 en getiteld midden onder, litho, 66 x 88,5 cm, oplage 25/60, incl. lijst 103 x 123 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Jeroen Hermkens (1960-) Gezicht op de Plompetorengracht te Utrecht, gesigneerd en gedateerd l.o
      Dec. 14, 2021

      Jeroen Hermkens (1960-) Gezicht op de Plompetorengracht te Utrecht, gesigneerd en gedateerd l.o

      Est: €800 - €1,200

      Jeroen Hermkens (1960-) Gezicht op de Plompetorengracht te Utrecht, gesigneerd en gedateerd l.o. 2005, olieverf op doek, 70 x 90 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Voss, J. (b.1936). Seitenstrasse.
      May. 20, 2021

      Voss, J. (b.1936). Seitenstrasse.

      Est: €80 - €100

      Voss, J. (b.1936). Seitenstrasse. Leporello w. 4 col. lithographs, each ±11,5x12 cm., totally measuring 29,5x83 cm., signed "Jan Voss 79" and "72/100" in pencil. Hermkens, J. (b.1960). "Wintertuin". Col. lithograph, 54x37 cm., signed "Jeroen Hermkens", titled, "14 okt. 1990" and "121/250" in pencil. = Provenance: the collection of Bettty van Garrel and Jan van Geest.

    • Gerritz, H.A. (b.1940). (Composition with a yellow church). Col. silkscreen, 65x48 cm., signed "Harr
      May. 28, 2020

      Gerritz, H.A. (b.1940). (Composition with a yellow church). Col. silkscreen, 65x48 cm., signed "Harr

      Est: €80 - €100

      Gerritz, H.A. (b.1940). (Composition with a yellow church). Col. silkscreen, 65x48 cm., signed "Harrie Gerritz 1998" and "132/200" in pencil. Hermkens, J. (b.1960). "Boven- en benedenloop". Col. lithograph, 57x76 cm., signed "Jeroen Hermkens 1997", titled, "ontwerp uitnodiging riviergezicht" and "3/20" in pencil. - AND 6 large prints, i.a. by S. KOENE, R. BOUT and F. TEN HOLT.

    • Hermkens, J. (b.1960). "Versailles". Colour lithograph, 66x47,5 cm., signed "Jeroen Hermkens 1992" a
      May. 23, 2019

      Hermkens, J. (b.1960). "Versailles". Colour lithograph, 66x47,5 cm., signed "Jeroen Hermkens 1992" a

      Est: €80 - €100

      Hermkens, J. (b.1960). "Versailles". Colour lithograph, 66x47,5 cm., signed "Jeroen Hermkens 1992" and titled and "16/90" in pencil, framed.

    • Hermkens, J. (b.1960). "Yemen. Hababa". Colour lithograph, 49x66 cm., signed "Jeroen Hermkens 1997"
      Nov. 29, 2018

      Hermkens, J. (b.1960). "Yemen. Hababa". Colour lithograph, 49x66 cm., signed "Jeroen Hermkens 1997"

      Est: €100 - €150

      Hermkens, J. (b.1960). "Yemen. Hababa". Colour lithograph, 49x66 cm., signed "Jeroen Hermkens 1997", titled and "20/50" in pencil. - AND 1 similar by the same, titled "Yemen, Shibam".

    • Jeroen Hermkens (1960)
      Mar. 08, 2017

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €150 - €200

      Stadsgezicht rechtsonder in potlood get. litho, 5/30, 89x116 cm

    • Hermkens Jeroen (1960) Maliesingel in Utrecht 1995
      Nov. 07, 2016

      Hermkens Jeroen (1960) Maliesingel in Utrecht 1995

      Est: €100 - €150

      Hermkens Jeroen (1960) Maliesingel in Utrecht 1995 signed lower right and Utrecht Maliesingel

      Zuydwal Veilingen
    • Hermkens, J. (b.1960). "Zürich-See". Colour lithograph, 44x66 cm., signed "Jeroen Hermkens 1987", t
      May. 26, 2016

      Hermkens, J. (b.1960). "Zürich-See". Colour lithograph, 44x66 cm., signed "Jeroen Hermkens 1987", t

      Est: €60 - €80

      Hermkens, J. (b.1960). "Zürich-See". Colour lithograph, 44x66 cm., signed "Jeroen Hermkens 1987", titled and "6/25" in pencil. [Coll. ABN AMRO].

    • Hermkens, J. (b.1960). "Markt Granada". Colour lithograph, 67x48,5 cm., signed "Jeroen Hermkens 1988
      May. 26, 2016

      Hermkens, J. (b.1960). "Markt Granada". Colour lithograph, 67x48,5 cm., signed "Jeroen Hermkens 1988

      Est: €70 - €90

      Hermkens, J. (b.1960). "Markt Granada". Colour lithograph, 67x48,5 cm., signed "Jeroen Hermkens 1988", titled and "3/20" in pencil. [Coll. ABN AMRO].

    • Hermkens, J. (b.1960). "Genova". Colour lithograph, 50x68 cm., signed "Jeroen Hermkens", titled and
      May. 26, 2016

      Hermkens, J. (b.1960). "Genova". Colour lithograph, 50x68 cm., signed "Jeroen Hermkens", titled and

      Est: €60 - €80

      Hermkens, J. (b.1960). "Genova". Colour lithograph, 50x68 cm., signed "Jeroen Hermkens", titled and "6/16" in pencil. [Coll. ABN AMRO].

    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 11, 2015

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €600 - €800

      Caà¯ro', 1994, oplage 15/77; 'Padua, San Antonio', 1994, oplage 32/53; 'Salamanca II', 1990, oplage 25/30; 'Napels, Galleria Umberto', 1993, oplage 50/50; 'Istanbul, Divan Yolu', 1995, oplage 23/50; 'Bar sur Loup', 1992, oplage 60/90. alle in potlood get., gedateerd, getiteld en genummerd 6 kleurenlitho's, 65x46 cm resp. 46x65 cm

    • Jeroen Hermkens (1960)
      Nov. 11, 2015

      Jeroen Hermkens (1960)

      Est: €500 - €700

      'De Burcht, Leiden',1992, oplage 36/43; 'Rotterdam',1990, oplage 60/65; 'Utrecht Centraal Station', 1995, oplage 101/135; 'Utrecht Stadionplein', 1995, oplage 61/135; 'Amsterdam, Westerdoksdijk', 1995, oplage 31/55. alle in potlood get., gedateerd, getiteld en genummerd 5 kleurenlitho's, 65x46 cm resp. 46x65 cm