Pavel Herman Sold at Auction Prices

b. 1949 -

    • Pavel Heřman (*1949)
      Apr. 18, 2015

      Pavel Heřman (*1949)

      Est: Kč3,000 - Kč6,000

      Pavel Heřman (*1949) PAINTER OTTO STRITZKO'S PORTRAIT. 1984. Black and white silver bromide photograph on matte paper pasted over pasteboard, original authorial enlargement. 378x278 mm. Verso marked in stamp Dale Camera Club, sticker from exhibition in Australian Perth in 1989 and a sticker with number 41, author's name, title of the work a dating in pencil. Condition A. Pavel Heřman (*1949) PORTRÉT MALÍŘE OTTO STRITZKA. 1984. Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru kašírovaném na lepence, původní autorská zvětšenina. 378x278 mm. Verso značeno razítkem Dale Camera Club, samolepkou z výstavy v australském Perthu v roce 1989 a samolepkou s číslem 41, tužkou jméno autora, název díla a datace. Stav A. Pavel Heřman (*1949) PORTRÄT DES MALERS OTTO STRITZKO. 1984. Schwarzweißfotografie, Vintage Bromsilbergelatineabzug auf Mattpapier - kaschiert auf Pappe. 378x278 mm. Verso gestempelt Dale Camera Club, Aufkleber aus der Ausstellung in Perth (Australien) aus dem Jahr 1989 und Aufkleber mit Nummer 41, Name des Künstlers mit Bleistift, Titel des Werks und Datum. Zustand A.

      Auction House Zezula
    • Pavel Heřman (*1949)
      Apr. 18, 2015

      Pavel Heřman (*1949)

      Est: Kč2,500 - Kč5,000

      Pavel Heřman (*1949) SLAVONICE. 1983/1999. Black and white silver bromide photograph on matte paper with RC underlay, later enlargement from 1999. 250x250 mm (405x289 mm). Verso author's name, title of the work and dating in pencil. Condition A. Pavel Heřman (*1949) SLAVONICE. 1983/1999. Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru s RC podložkou, pozdější zvětšenina z roku 1999. 250x250 mm (405x289 mm). Verso tužkou podpis autora, název díla a datace. Stav A. Pavel Heřman (*1949) SLAVONICE. 1983/1999. Schwarzweißfotografie, Bromsilbergelatineabzug auf Mattpapier mit RC Unterlage, späterer Abzug aus dem Jahr 1999. 250x250 mm (405x289 mm). Verso mit Bleistift datiert, betitelt, und vom Künstler signiert. Zustand A.

      Auction House Zezula
    • Pavel Heřman (*1949)
      Apr. 18, 2015

      Pavel Heřman (*1949)

      Est: Kč3,500 - Kč7,000

      Pavel Heřman (*1949) STAIRCASE. 1983. Black and white silver bromide photograph on matte paper, original authorial enlargement. 251x251 mm (367x274 mm). Verso marked with authorial stamp. Title of the work in stamp, dating in pencil. Condition A. Pavel Heřman (*1949) SCHODIŠTĚ. 1983. Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 251x251 mm (367x274 mm). Verso značeno autorským razítkem. Razítkem název díla, tužkou datace. Stav A. Třebíčský fotograf, veterinář, bývalý starosta a senátor. S Třebíčí je spojena i jeho tvorba, fotografoval např. místní židovskou čtvrť, městská zákoutí i místní osobnosti. Pavel Heřman (*1949) TREPPENHAUS. 1983. Schwarzweißfotografie, Vintage Bromsilbergelatineabzug auf Mattpapier. 251x251 mm (367x274 mm). Verso Künstlerstempel. Titel des Werks gestempelt, mit Bleistift datiert. Zustand A.

      Auction House Zezula