Maria Hegardt Sold at Auction Prices

  • Maja Hegardt XX. 5 st. Div blomstermotiv.
    Jan. 28, 2008

    Maja Hegardt XX. 5 st. Div blomstermotiv.

    Est: - kr700

    Maja Hegardt XX. 5 st. Div blomstermotiv. Signerade Maja Hegardt, 2 st dat 1949, 1 dat 1947, 1 dat 26/5, 1 odat. Akvareller, 15,5x17,5; 19x15; 11,5x15; 19x13,5; 14x16.

    Auktionskammare Uppsala