Joh. Henricus Heesters Sold at Auction Prices

Figure painter, Painter, Etcher

  • Johannes Henricus (Jan) Heesters Schijndel 1893 -
    Feb. 25, 2008

    Johannes Henricus (Jan) Heesters Schijndel 1893 -

    Est: €400 - €600

    Johannes Henricus (Jan) Heesters Schijndel 1893 - 1982 Bloemstilleven met peren en een boek van Cezanne Gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 60 x 50 cm.

    AAG Auctioneers