Cornelia van der (1851) Hart Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor, Wood cutter, Lithographer, Commercial artist

      • Cornelia van der Hart (1851-1940)
        Mar. 08, 2017

        Cornelia van der Hart (1851-1940)

        Est: €300 - €500

        Conversatie op een bankje in duinlandschap, Kapel in een landschap beide get. olieverf op doek, 60x70 cm en 57x33 cm

        Jan. 25, 2017

        Est: €400 - €600

        'Zondagmiddag' / Het vegen van de stoep linksonder get. Te dateren voor 1901. olieverf op doek, 54x39 cm Veiling: Pulchri Studio, Den Haag, 12/13-03-1901. Literatuur: Penseelprinsessen & Broodschilderessen

        Dec. 14, 2016

        Est: €140 - €160

        Cornelia van der Hart (1851-1940) Portret en profiel linksonder get. olieverf op doek, geplakt op paneel, 49x39 cm